Перейти до вмісту

Хто організовував зустрічі у Львові


Остап

Recommended Posts

  • Відповіді 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

+1 якшо хтось буде то все діло організовувати ). Місце зустрічі Львівський аеропорт ) як на мене буде в самий раз

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вчора там були,люди як в музей ходять....питаю чи хтось організовував,бо про "культурну програмку" небагато уявлення маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я так зрозумів що нарешті львівські мосіко власники розродилися на нормальну зустріч?

відносно організації то важко, але думаю реально якшо розписати план і запитати в людей з інших регіонів як вони організовують зустрічі і т.д. як відносно такого варіанту?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зелений я ше в тих зустрічах як мій Москаль,але хотілося б.....складається,можливо помилкове,враження що на Львівських дорогах за останній рік москвичів значно побільшало,а значить москвичеводів достатньо в нашому місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім привіт, як не сумно констатувати але остання (хочеться думати що не остання) зустріч наша відбувалась саме у Львівському аеропорті на початку жовтня прошлого року. Рішення про зустріч виникало спонтанно, тобто це було нерегулярно. З певних причин після Пасхи перестав працювати наш Львівський сайт і ніхто з нас після того нічого не робить...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

думаю немає резону відновлювати сайт, якщо переважно всі мосіко власники сидять тут. ТОму вперед для обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Закінчився термін дії безкоштовного хостінгу, зі скиданням на платний не вийшло і так все заглохло...Виникла ідея створити групу для Львівських,чи буде існувати вона чи нє - час покаже. ось ссилка:http://vk.com/club56707339

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Думаю для початку потрібно зробити невелику зустріч найбільш зацікавлених в цьому людей:поділитись ідеями,визначитись з концепцією першої офіційної зустрічі,подумати над програмкою-створити ініціативну групу.Після двох,трьох зустрічей,коли нас стане більше,визначити якийсь день і годину кожного місяця,коли на якусь точку буде при можливості і бажанню з"їзджатись народ-така собі неофіційна збірка для обговорення всяких проблем,ідей,вирішень технічних чи візуальних характеристик москаликів.

О!

Мене в вконтакті вже рік не існує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Перша так би мовити "офіційна" зустріч відбулась декілька років тому, не думаю що буде аж так багато охочих, доходило до того, що я напечатав візитки з логотипом і адресом клубу з метою пропаганди і залучанням нових людей і туляв їх всім кого зустрічав у Львові на АЗЛК (період квітень-травень)- результат нульовий, з початку року ми ні як не могли зібратися, а тут ще все гавкнуло...Якщо є якісь розумні ідеї- підтримаю, бо мені то не байдуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Головне не збавляти обороти,бо заглохнем :mail:

А яким чином проходили зустрічі...шо ви там відбувалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Визначався час, місце і по можливості вперед! Коли тепло- на природу, взимку мерзнути й кави десь попити, піцу якусь зжерти. Ну і звичайно спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зараз Ясниська виступають,сьогодні там був.....між деревами,по кучугурах піщаних їздив-одне задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Пропоную зробити більше ніж спілкування....залучити попсові тємкі,типу як презентація. Я думаю PowerPoint-ом Windows Video мейкером всі вміють трошки користуватись,а як ні,то навчитись не важко з Ютюбом,ось. От так як тут теми є коли хтось шось переробляв чи ремонтував....тільки зробити це все в живу....колективно...в реальності.....на зустрічі,а потім краща вдосконалена презентація показується на "офіційній зустрічі"....і питання зразу можна питати в тієї людини...і суперечити....і пропонувати. Придумати речі які б заохочували,зацікавлювали.

...художні презентації-типу "переродження фенікса","" і.т.п. Ну типу шо було,і шо стало. Всі мосвічєводи знають-кожен маскаль ексклюзивний.

Таким чином кожен масквічєвод буде мати відео,фото звіти,описи всього шо він зробив і всім цікаво буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

+ хто попаде на зустріч і побачить презентацію можливо стане потенційним москвічеводом,бо багато інопіків не вважають Москвичів машиною,і всім це нав"язують.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Презентації то цікаво, на цю тему колись більш порозмовляєм. А хто в якому районі живе?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

за містом, у Львові буваю кожного дня з 3 до 8ї. В суботу/неділю можна десь перестрітися.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

З часом вибрані найкращі презентації перевтілення чи відродження виносимо на "офіційній зустрічі" як конкурсні, відкритим голосуванням обираємо кращу і приз-деталь,якої не вистарчає переможцю для досягнення кінцевого результату...чи просто нова деталь...чи якась крута....чи оплата покраски...ну,вирішуватись той приз буде не відходячи від каси...я думаю кожен знає,що йому потрібно.

Треба тільки попрацювати над тим як збагатити призовий фонд :)

Чия презентація потрапляє в конкурс,той робить внесок....ну і загальні мінімальні...

"9:30 Выезд на экскурсию Музейный историко-мемориальный комплекс Героическим защитникам Севастополя "35–я береговая батарея"Ну це,конєшно,обовязково

Гості реєструйтесь як зі Львова...

Ше головне шоб ідею до її реалізації ніхто не скомуниздивя,але то вже напевне запізно.

Вул. Ів. Пулюя,нас тут таких двоє точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...