Seryk

Москвичеводы
 • Публикации

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9 Neutral

О Seryk

 • Звание
  Участник
 • День рождения 06.06.1987

Converted

 • Авто
  ИЖ 21251
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Луцк
 • защита от ботов
  3751-3897-54-913

Посетители профиля

3 497 просмотров профиля
 1. Вітаю, всього найкращого! P.S. В оригіналі пісня краще.
 2. Редуктор 2009г, я его ставил в 2016 и не знаю менялись ли р-к в нем воопще. Есть в одном интернет магазе ремкомплект за 420 грн, надо будет заказать после виходних.
 3. У меня редуктор zavoli ges и он травит газ через заднюю кришку, тоесть надо заменить р-к, а он на етот редуктор стоит 600грн. Так собственно вопрос: менять ремкомплект за 600, купить новий атикер или торели например за 700 или купить новий такой же редуктор но дорогой(1200грн)? Интересует сколько в последствии будет работать каждий вариант.
 4. Я от думаю, 8 місяців назад скидував голову на пробігу 10 тис то циліндри були гуд, ніяких рисочок не було. Бо першою версією було невитриманий зазор гільза-поршень, ну якби так, то мали б бути вже видні сліди тертя коли знімав головку. Можливо зараз в прокладці гбц збільшити отвори біля 4 циліндра?
 5. Похоже на локальний перегрев, хоча загальна температура 80, печка от 4 циліндра відкрита всю зиму, тобто циркуляція ож була.
 6. Зранку сфотав
 7. И Опять Печаль. Мотор застукав, 16 тис пробгу, думав шо вкладиші, а оказалось поршень 4 циліндра задерло просто жесть, він в гільзі як колокольчик. Інші 3 поршня - гуд, на гільзах ще хон супер. Я в ШОЦІ. Перегріву не було, температура не більше 80, рівень масла і тиск норм. Їхав з роботи по трасі 90км\год - машина починае "тупити" десь до 60 і далі вроді норм, ще додому 6-7 км проїхав і вже поступово наростав стучок. Щойно з гаража, руки чорні - фото пізніше зроблю - поршень просто жесть! Тепер треба десь дістати 1 поршень 3317, може в кого є?
 8. Такую линейку наверное можно найти можно только в токарной мастерской и как следствие сразу шлифонуть/фрезернуть головку.
 9. Да варилось вухо на ричаге. У мене подвійний стаб стоїть спереду, можливо тому вухо і тріснуло.
 10. Амортизатор не витримав наших доріг і захотів вийти... Вирвало один болт, на другому відламало вухо нижнього кронштейна кріплення амортизатора. Зняв повністю ричаг і приварив нову гайку, а вірніше випиляну пластинку, просвердлив і нарізав різьбу. Ще заварив тріщину вуха стабілізатора. Ось такий ремонт, витрат (кронштейн амортизатора + два болта) 20грн, збиті пальці не будемо рахувати.
 11. Немцы оказывается еще ого-го какие фанаты Москвича https://www.drive2.ru/l/482174057882583317/
 12. В мене 12л середній. Зараз головку фрезернув на 1 мм, но по расходу вроді нічого не змінилось, правда один раз лише заправляв, хоча б після трьох заправок можна буде точно визначити. Якщо порахувати, то ст сж зросла з 8,5 до 9,3. І ще, як притопити, то мотор якось більш став "гарчати" - мені подобається.
 13. Вже виїхав. На бензині пальчики подзенькують, на газі нормально.
 14. Головку фрезернули на 1 мм, але ще залишались точки. Сьогодні накинув на блок і затянув, завтра ще раз попробую протянути. Прокладку взяв типу азбесто-графіт - на старому моторі у мене така була, за 5 років і 40тис пробігу - ідеальна, хоть промий, намаж графіткою і став. Доречі, про головку, тепер мітка на розпредвалі відстає. Я заю про розрізну шестерню і тд, но як мотор буде себе вести в такій ситуації?
 15. Сьогодні розібрав - пропускало між 3 і 4 циліндром з 4, прокладці ппц, антифриз какашка погриз головку - треба шліфувати. А всього 10 тис накатав, мотор ще в середині чистенький.