Seryk

Москвичеводы
 • Публикации

  64
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Neutral

О Seryk

 • Звание
  Участник
 • День рождения 06.06.1987

Converted

 • Авто
  ИЖ 21251
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Луцк
 • защита от ботов
  3751-3897-54-913

Посетители профиля

3 212 просмотра профиля
 1. Вже виїхав. На бензині пальчики подзенькують, на газі нормально.
 2. Головку фрезернули на 1 мм, але ще залишались точки. Сьогодні накинув на блок і затянув, завтра ще раз попробую протянути. Прокладку взяв типу азбесто-графіт - на старому моторі у мене така була, за 5 років і 40тис пробігу - ідеальна, хоть промий, намаж графіткою і став. Доречі, про головку, тепер мітка на розпредвалі відстає. Я заю про розрізну шестерню і тд, но як мотор буде себе вести в такій ситуації?
 3. Сьогодні розібрав - пропускало між 3 і 4 циліндром з 4, прокладці ппц, антифриз какашка погриз головку - треба шліфувати. А всього 10 тис накатав, мотор ще в середині чистенький.
 4. Печалька . Пробило походу прокладку гбц, антифриз виперло, з радіатора запах як вихлопними газами... Додому 2 км тракторцем притянув.
 5. От якби час ще можна було б купити...
 6. Расход не змінився, но динаміка на порядок краще і підсос адекватно працює.
 7. За 500 км деталі мотора притераються і стружка відповідно осідає в маслі і фільтрі. Заливав дешеву полусинтетику gnl 10w-40, так воно мені сподобалось, що другий раз взяв його, вже 7 тис. пробігу і нормально, лише трохи потемніло (правда на газу їзджу), давлення на горячу не падає. Мотор пройшов повну капіталку - шліфовка кв 0,25, нові вкладиші, проточка хонінговка гільз, нові поршні, пальці, кільця.
 8. Зараз расход в районі 11, остання заправка 24л - 220км. Старт і прогрів на газу, бензин лише як газ закінчиться до заправки.
 9. Поставив машину на титанчики 6Jx14H2 et35 цо70 - все стало супер, ніде не затирає. Шини взяв бу з європи, але з хорошим протектором Pirelli P6 185/65 r14. Гайки купив нові під конус і ключ 19.
 10. У Львові на дорогу бетон льють замість асфальту?
 11. Біля Луцька постраждав АЗЛК 2140 https://www.volynnews.com/news/extreme/poblyzu-lutska-avto-protaranylo-parkan-i-lehkovyk/
 12. ТАААК, то Вова з сто по гбо в якого я брав редуктор оказується ше той "спєц". Показував де чуствітєльность і хх. Але в мене своя чуйка, настроїв, машина робить добре, хх рівний, без провалів, вихлоп чистий.
 13. В мене італійський електронний редуктор і гвинти латунні. Великий збоку біля клапана - холостий, а чутливість знаходиться зверху в потайці під викрутку. Настройки індивідуальні же, через штуцер в дифузорі мотор тягне газ краще через те і чутливість зменшив. З проставкою його треба було викручувати більше.
 14. Цікавлять лише ремні. Під Иж ответку підійдуть?
 15. Я думаю що виступаючий штуцер буде тормозити потік повітря, завихрення там всякі. Да, зріз зроблений під невеликим кутом і штуцер теж трохи. Внутрішній діаметр врезки 6 мм і його вистачає, бензин наприклад іде через жикльор 1 мм, змішується з повітрям і через малий дифузор в якому отвір десь 3мм. Чутливість редуктора відкручена лише на 1 оберт, їде класно, з проставкою було гірше. Побачим як розхід буде.