Перейти до вмісту

Допоможіть ідентифікувати несправність


Гість ostrrovskiy-rv

Recommended Posts

new_ohmy.gif Кілька тижнів назад з'явився цікавий звук при натиску на педаль зчеплення притому не кожний раз, а як коли, щось схоже на стрикотіння якесь. На роботу самого зчеплення це поки що не вплинуло ніяким чином але не хочиться щоб воно пропало за км 50 від дому тож підкажіть що це може бути. Буду вдячний за допомогу!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Выжимной подшипник. Если стоит графитовый - значит уже графит в обойме проворачивается, если на подшипнике - то он время от времени может стрекотать new_smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Алекс писал(а):
Я уже третый мисяць катаюсь и нормально себе почуваю)))))))))
Ну значить і я спробую ще трохи покататись щось немає сильного бажання пів машини розбирати
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поездить конечно можно, но когда в один перкрасный день услышишь аццкий хруст и скрип из сцепления, когда графит высыпется - будет поздно new_smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ostrrovskiy-rv, сцепу на вскрытие. Чем раньше ты это сделаеш тем лучше. У тебя щас скорей всего графитовый подшипник стёрся и обоймой грызёт опорную пяту. Ну конечно если ты хочеш чтоб потом менять не только подшипник а всё вместе всборе тогда ой.

И вообще ребят что у вас за политика такая - едем пока что нибудь не отвалится, неужто нельзя вовремя всё делать???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так як в мене щеплення недавно мучило, моя порада шукай 250 грн на корзину, 65 на роликовий вижимний, 100 грн на ведомий диск. Моде в тебе диск ведомий і цілий, але все може бути. Товщина його (ведомого) має бути 4 мм. І ОБОВ"ЯЗКОВО перевір чи не скривлений (читай попередній пост). Краще стати і замінити, ніж в самий не подходящий моемент себе кусати за хвіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Mord, толщина ведомого диска вместе с накладками никак не 4 мм. И корзина стоит не 250грн (хотя может это в Ровном так, но я очень сомневаюсь)

P.S. Просто я недавно менял сцепу и с ценами знаком... .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...