Перейти до вмісту

Мій Комбік! Мій перший автомобіль!!!


myshko52

Recommended Posts

Тогда....

"Резать к чертовой матери!

не дожидаясь перетонита....." :)):blush:)

(х/ф "Покровские ворота")

Я ж і кажу якщо нема дірочок та тріщин....

в іншому випадку - "замінити пошкоджені деталі"

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Друзі,  :help: !!!!!!!!!!!!

Купив я собі нове (зі шроту) рульове : руль+труба+вал+підрульві переключателі(фари, повороти, дворники) 2140 все це в зборі!!!! Поставив, труба виявилася трохи коротша тепер руль  трохи ноги зачіпає :D . Але то дурниця, протре в ногах собі канавку і буде добре :beer:) !!! Тепер що до :help: :help: :help: !!!!!!! В когось може є распиновка дротів тих підрульових переключатулів, бо не знаю що куди підключати. Наперед вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тепер що до :D:help: :help: !!!!!!! В когось може є распиновка дротів тих підрульових переключатулів, бо не знаю що куди підключати. Наперед вдячний!!!

Ось тобі ссилочка подивись....

підрульові 06-ї то тіж самі що на 1500SL встановлювали, можуть віжрізнятися кольором дротів - уважно порівняй та перевір це в разі потреби... 

http://moskvich.net/index.php/topic,6908.0.html

там є багато чого корисного по твоїй проблемі.... сподіваюсь буде на користь :hi:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ось тобі ссилочка подивись....

підрульові 06-ї то тіж самі що на 1500SL встановлювали, можуть віжрізнятися кольором дротів - уважно порівняй та перевір це в разі потреби... 

http://moskvich.net/index.php/topic,6908.0.html

там є багато чого корисного по твоїй проблемі.... сподіваюсь буде на користь :help:

Безмежно вдячний, тут дійсно багато цікавої інформації!!! З мене  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Друзі HELP!!!!!!!!!  Захотів я собі поставити центральний замок на дистанційному управлінні, і зразу появились проблеми.

Їздив до знайомого, він казав шо в баті на москвіч ставив то коли натискав кнопку відкрити, то двері повністю відкривалися, а по друге в мене водійська дверка тьльки ключом закривається а з середини нє, вот і не знаю варто брати чи нє бо дуже я вже замахався за всіми постійно дверки защолкувати!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нарешті почав ремонт свого комбіка, поки, що косметика! І ще таке питання, що мені грозить від нашого доблесного ДАІ якщо я поставлю морду від 2140???

post-2701-1318778988,2_thumb.jpg

post-2701-1318778988,78_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ничего не грозит. Машине лет сколько? Ко всему ставишь москвичёвские запчасти. У нас по городу катается пирожок с сороковой мордой. И отлично катается.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У нас по городу катается пирожок с сороковой мордой.

:)  прикольно... и у нас в Запорожье буквально вчера такого видел...

пирожок...  кабина, двери - ИЖ, передние крылья и "морда" 2140.... :cap:

только в связи с чем ТЫ это делать собрался?

безусловно дело твое... но КОМБИ - по своему уникален...

и облицовка радиатора, особенно у ранних, ему очень хорошо подхлдит...

Удачи!

:cap:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нашо з гарного комбі робити не то не сьо. Він і так оригінально виглядає, сам по собі. Ось я наприклад хотів би зробіти під ранній 2125. крім передніх крил в мене все є. Але зробів на своєму 4 фари, так вже і катаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  Не знаю, але чомусь мені дуже захотілося таку морду! От подобається мені решітка радіатора 2140 хоть вбий, от стрілило мені шось в голову і хоть розірвуся мушу зробити!!!Така вже в мене натура. гг)))))) В планах ше багато чого: поки нема крил треба перебрати передок, шарові ше добрі, а сайлентблоків як такив вже практично не існує!!! :D Ще таке питання, хто знає як регулювати кількість обертів руля бо  в мене дуже великий радіус повороту машини. Руль до упора робить десь 3-3.5 обороти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хазяін-барін. У нас в Ровно крила нові є по 220грн за шт. соьі хочу купляти, щоб без шпакльовки обійтись. Викрути упори, шо на лонжеронах і буде не москвіч а таз07 з дубовим кермом, який по колу ніде не може розвернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так мені якраз треба шоб я міг по колу розвернутись, бо машина великий круг робить,а як то регулювати я не знаю, а крила в нас нові по 250!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Хлопци. допоможіть!!! Підходить зима і я вирішив що не буду зимові тапки а поставлю машину і вкладу ті гроші в мотор і рульове! Але я не знаю з чого почати, та й торохи боюся пхатися до мотора бо знаю зі свого життєвого досвіду шо можу розібрати і не зібрати. Так вот, до чого я веду мені здається (повторюю здається ), що він не їде так як мав би їхати, трошки вяло. Начитався я на форумі багато про всякі полегшені шатуни, маховик і т.д. , та думаю мені то не грозить!!! Може порадите як покращити, як то кажуть, потребительские качества мотора або пыдскажете якийсь мануал типу "Мотор москвич для чайников" наперед вдячний!!!!!!! :bud::focus::bye:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Якщо мотор ще живий, то катайся до останнього. Покращити мотор дуже легко- поставить бсз хоча би волго і карба нового- Солекс  краще всього, газ на тросік, відрегулювати клапана. І машина може змінитись :D - заново доведется звикати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Хлопці допоможіть будьласка, бо вже не знаю що робити! Не було грошей на бензин, машина стояла тиждень в гаражі, а вчора заправився і виїхав то перестали нормально включатися передачі! Таке враження шо не хватає сантиметра вижиму педалі щеплення. Я під машуну - потіки робочий циліндр! Сьогодні купив повний рем.комплект, перебрав, прокачав - то саме. Дві години я сидів під машиною, разів 10 по новому прокачував зчеплення - ефект, як то кажуть 0!!!! Регульований шток на робочому циліндрі викрутив настільки, що ще трошки і злетить з різьби - ефект 0! Порадьте щось будьласка, бо вже не знаю що робити. Можу купити новий циліндрик, але якщо нічого не дасть то 50-70 гривень піде на вітер , а для мене то не так уже і мало!!!!!!!!!1

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а от шток ненужно было крутить да и смысл ,

ну вижим то идет хоть ?

плохо прокачал воздух , или ремкомплект тот ни в п**** ни в красную армию ,

жидкость не подтекает нигде ?

а сам цилиндрик в куполе сцепления не забыли заштопорить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

шток вижимного підшипника ходить до упора, вижим повний

воздух весь спустив!

жидкість не підтікає ніде!

Циліндрик в куполі заштопорив!! Але от якщо вижим повний всеодно щось не дає включити передачу. Питання що???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Який там підшипник стоїть? Якщо шток стнадартній, можна спробувати подовжений для вижимних підшипників обертової дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

он поставил рабочий сцепления назад старый , что могло изменится ? если и его "рабочий ход" остался прежним , значит проблема в другом !?

или если вскрывали сцепление , то могли элементарно диск не той стороной поставить ) у меня он у кореша стоит хлам хотели убить его но сторону диска перепутали , передачи не включаются

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вижимний стоїть з підшипником!

Сцепление не вскривав, яким боком диск зчеплення має бути знаю бо 20 раз змімав!

Все почалося після тижневого простою, перестали включатися передачі , я під машину - потік робочий. Перебрав, нічого не дало, а до того всьо було добре!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поломка усунена!! Зняв я коробку і побачив що на корзині зчеплення обламало один листок, тому і не було повного рівномірного вижиму!!!! Купив другу корзину, і все працює!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...