Перейти до вмісту

Мій Комбік! Мій перший автомобіль!!!


myshko52

Recommended Posts

Тепер мій мосік пішов на рекорд 26л./100 км. правда класно!? Але ше немав часу зїздити до моториста бо зранку до ночі на роботі, а машина в гаражі стоїть. Одне знаю: викручував свічки на всіх такий добрий нагар, вроді запалення не дуже добре виставлене, але щоб воно давало такий ефект ??? Вже не знаю що робити, вже не маю сили до тої машини,

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Знаю класну загадку: їздив сьогодні до карбюраторщика бо жре вона 20 літрів бензину, він подивився і каже , що карб ідеал свічки чистесенькі як сльоза, компресія 9,5 8,5 8,5 8,0, бензобак цілий, бензопровід цілий!! Все працює!! Запитання: якого х*я вона так жре ту бензину, я вже пару місяців не можу їй раду дати і ніхто не знає в чому причина!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

трамблер подгулявший, в карбюратор забор воздуха не из жаровни, много тапку давиш, дето колодка клинит вариантов много, вобе то что зимо 20-25 литров пора смириться, этож москвич а не какойнить фольцваген:) Машина для багатых

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

То шо вона машина для багатих я зрозумі вже за пару тижнів після покупки :)))) А шо дає тепле повітря карбюратору? Я давно хотів поставити гофру туда, але мені постійно кажуть шо воно впринципі не потрібно!!! Колодка це як варіант. бо накат в неї слабенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І ще питання: чи можна туди врізати внутрішні ручки , хоча і ці не погані , але все таки хотілося б внутрішні???

Тю! Я навпаки шукав з "холодільничними" ручками, бо внутрішні і стоять "не там" і взагалі, якесь уродство... А ці - лялька!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А шо дає тепле повітря карбюратору? краще готується паливна суміш, швидше прогрівається та виходить на нормальний робочий режим.

а з такою сороковою мордою мені подобається, р\підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

З бензиною ще не до кінця розібрався, але приблизно грішу на бензонасос, коли машина холодна то з нього , в стророну блока, бензнин пшикає! Як зі шприца, але коли машина прогріваєть то все гуд!! Не знаю, буду розбиратися! Питання в іншому, вона мені знов вчора зробила западло: мав їхати забрати двері а вона не завелеся, майже акумулятор посадив , бо вона в мене заводилася завжди з пів тика! Пробував іскру на головному катушки: є!!

Розігнав її з гаража: не завелася, але іскра на головному пропала, де-не-де проскакує маленька ледь замітна іскра, грішу на конденсатор , зараз піду провіряти! Хтось може щось сказати з цього приводу?

P.S. найшов старі фотки!!!

post-11013-0-15237800-1331627221_thumb.jpg

post-11013-0-26110800-1331627278_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

конденсатор это такое западло , пару раз меня тоже подвело , именно за конденсатора , и почти все продаються паршивые , я он даже новый покупал ставил , барахло ищо то , мотор телепало кидало , когда заводил , именно за конденсатора , и всёже ездил на старом конденсаторе который снемал со старого трамблёра . Щас про конденсаторы я забыл так как поставили мне БСЗ . Так что стоит проверить . Впрыск хоть проверял ? бывает такое что впрыска нету , топливо ушло и незаводиться .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Действительно 2140-комби смотрится прикольно

только как по мне и ручки дверей нужно 40-го ставить, именно 40-го а не ИЖ-евские - они ниже и не так красиво блестят...

На этих машинах родной хором никогда не лишний....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мудохався я з тою машиною від вчорашнього вечора і аж до тепер, не міг завести копався, плювався , а іскри на головному катушки нема хоть вбий!!Всі знайомі в мене вже були і ніхто не знав шо з нею :( :( :( !Катушка робоча, конденсатор робочий все грає! Потім заліз я в трамблер натфельком позачищав контакти і вона завелася, але дуже паскудно робить, троїть, тяжко їде!! Може варто поміняти контактну групу повністю, але не знаю чи знайду нормальну бо рухомий контакт в мене вже міняний, а нерухомий старий! То вони сходять майже повністю, а коли ставлю обидва нові то сходяться вони трошеки хіба кінчиками!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, гарно з мордою 40-го! Може то собі таке замутити?

Можна, великої проблеми з тим нема , але я трохи мучився поки попідганяв крила з фартухом до купи, бо брав Б/У і не в найкращому стані, але воно того варте, я задоволений!! Як він виглядав коли я його ще збирав :

Ще питання: скільки в кого у містх коштує БСЗ, бо в мене в Дрогобичі десь приблизно до 1000 грн.? Ціна трохи кусається, зараз з фінансами скрутно, але хочеться!

post-11013-0-53075300-1331672625_thumb.jpg

post-11013-0-67216000-1331672644_thumb.jpg

post-11013-0-51214700-1331672657_thumb.jpg

post-11013-0-13077100-1331672671_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ще питання: скільки в кого у містх коштує БСЗ, бо в мене в Дрогобичі десь приблизно до 1000 грн.? Ціна трохи кусається, зараз з фінансами скрутно, але хочеться!

Та он тут на форумі продають вдвічі дешевше. Пошукай...

Мудохався я з тою машиною від вчорашнього вечора і аж до тепер, не міг завести копався, плювався , а іскри на головному катушки нема хоть вбий!!Всі знайомі в мене вже були і ніхто не знав шо з нею :( :( :( !Катушка робоча, конденсатор робочий все грає! Потім заліз я в трамблер натфельком позачищав контакти і вона завелася, але дуже паскудно робить, троїть, тяжко їде!! Може варто поміняти контактну групу повністю, але не знаю чи знайду нормальну бо рухомий контакт в мене вже міняний, а нерухомий старий! То вони сходять майже повністю, а коли ставлю обидва нові то сходяться вони трошеки хіба кінчиками!

Троїти може через неправильно виставлене запалювання. Спробуй відпустити гайку трамбльора, завести (хай троїть) і покрутити трамбльор туди-сюди. Якшо перестане троїти, вистав максимальні оберти і буде тобі щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Троїти може через неправильно виставлене запалювання. Спробуй відпустити гайку трамбльора, завести (хай троїть) і покрутити трамбльор туди-сюди. Якшо перестане троїти, вистав максимальні оберти і буде тобі щастя...

БСЗ треба буде пошукати, а з настройкою запалювання я пробував але всеодно на максимальних оборотах троїть, і навіть час від часу глохне!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

...а з настройкою запалювання я пробував але всеодно на максимальних оборотах троїть, і навіть час від часу глохне!

Троять всі чи якийсь один циліндр?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Точно не можу сказати, витягував фішки зі свічок коли заведена, то реагує на кожну, а сказати чи троять всі чи один якийсь циліндр не скажу!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Точно не можу сказати, витягував фішки зі свічок коли заведена, то реагує на кожну, а сказати чи троять всі чи один якийсь циліндр не скажу!!

Я це й мав на увазі, чи ти витягував люльки. Ну, якшо так, то тільки трамбльор залишається...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну, якшо так, то тільки трамбльор залишається...

Напевно, Треба буде поставити нормальну контактну групу, гарно виставити запалення і чекати кращих часів коли зможу купити БСЗ :)

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

пошукай волговський трамплор бсз + комутатор и катушку Б-116. Можна залишить і 115 але треба дослідним шляхом підібрати опір, щобсила струму не була надто високою. У нас в Ровно на базарі волгобсз - трамп 150грн(бу) катушка 70, комутатор тре новий брать-70ргн. Собі таке поставив і служить вже два года безотказно :good:

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ще одне, можливо придется його трохи доробити- бо не стане до кінця в привод- рішення просте- обточити на наждаку сам корпус , юідбше нічого такого нема складного

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Допоможіть будьласка розібратися з світлом!! Дайте хтось, якщо можна, схемку для підключення реле на фари, і як мені розібратися з підрульовою гітарою на три ричага? Проблема в наступному: не можу видзвонити положення габаритів(як їх включити) вони мали би бути включеними при верхньому положенні ричага, чи верхнє положення то викл. повністю фари???? А реле хочу ставити тому, що після заміни лампочок на потужніші, два рідних включателя фар пішло спати,підрульова гітара(завтра піду брати нову) і звичайний виключатель 12в.!!!!

І від чого можна поставити реле поворотів, бо кожних два тижні купляю нове(бочка на 3 контакти)?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Допоможіть будьласка розібратися з світлом!! Дайте хтось, якщо можна, схемку для підключення реле на фари, і як мені розібратися з підрульовою гітарою на три ричага?

Схеми є тут на форумі, шукай.

Проблема в наступному: не можу видзвонити положення габаритів(як їх включити) вони мали би бути включеними при верхньому положенні ричага, чи верхнє положення то викл. повністю фари????

Верхнє положення, наскільки я знаю, фари виключені, тільки габарити. Вони включаються окремо, тобто через вимикач включається все і залежно від гітари світяться габарити (верх), ближнє (середина) або дальнє (низ).

А реле хочу ставити тому, що після заміни лампочок на потужніші, два рідних включателя фар пішло спати,підрульова гітара(завтра піду брати нову) і звичайний виключатель 12в.!!!!

Правильно, а шо ж ти хотів?

І від чого можна поставити реле поворотів, бо кожних два тижні купляю нове(бочка на 3 контакти)?

Реле можна поставити любе, тільки треба знати, як включити. А чого бочки горять? Можливо тобі трапляються браковані? Чи схема крива?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Верхнє положення, наскільки я знаю, фари виключені, тільки габарити. Вони включаються окремо, тобто через вимикач включається все і залежно від гітари світяться габарити (верх), ближнє (середина) або дальнє (низ).

Правильно, в мене так і було, але в верхньому положенні габарит не світив, і я його не міг видзвонити тому і питаю чи так воно чи не так!!

Схеми є тут на форумі, шукай.

Може і є, може погану шукав, але таки не знайшов!!

Реле можна поставити любе, тільки треба знати, як включити. А чого бочки горять? Можливо тобі трапляються браковані? Чи схема крива?

Не знаю, на базарі самі продавці говорять шо то всьо г*вно і більше ніж 1-2 дні гарантії не дають!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...