Перейти до вмісту

Recommended Posts

Всім привіт!

шукав на форумі але в принципі шось нічого не знайшов

 

Є варіант і бажанні купити Москвіч 407 - але дуже мрію - поставити Автоматичну коробку передач - і інший двигун - бажано шоб  кузов залишався ретро - тобто мінімальні пєрєдєлкі

 

хлопці підскажіть які двигуни ставлять на 407 ? 

 

Або отак - якшо залишити все рідне і коробку рідну - який двигун (мені не треба МОЩА шось скромне але сучасне) - більш менш підходе до рідної коробки

 

 

спасибі

 

PS - Москвіч для мене шось нове - я більше по Запорожцях)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

...

хлопці підскажіть які двигуни ставлять на 407 ? 

...

ставлять будь-які, головне, щоб були фінанси, час та рівні руки з правильною макітрою на шиї.

а так, то у тебе весь Інет, де пошук іноді приносить досьть несподівані цікаві відповіді на питання.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Какого ёжика тема в техническом разделе?

вибач винен - тіки сьогодні зарегівся - трохи протупив((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, V8 4.0 1UZ

ага - наскіки я бачу - то моторний відсік - не дуже перероблений

 

а шо з подвєской ? - чув (в основному на драйвер-ру) шо в Москвіча вона не витримує нові двигуни/швидкість   - і навіть якшо переробити гальма - не допомогає  - ставлять з бмв подвєску

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ставлять будь-які, головне, щоб були фінанси, час та рівні руки з правильною макітрою на шиї.

а так, то у тебе весь Інет, де пошук іноді приносить досьть несподівані цікаві відповіді на питання.

 

Главное  --  после установки иметь от 5 до 10 тыс. свободных и никуда не нужных баксов для юридической легализации перелелки.

 

А иначе  --  до первого гайца и далее на штрафплощадку "до устранения прияины задержания транспортного средства".

 

PS^  Читаем внимательно техрегламент допуска транспортных средств к эксплуатации на дорогаз общего пользования и вникаем в суть слов "повреждения лакокрасочного покрытия", "установка несертифицированных заводом-произврдителем деталей и узлов" и "следы кустарно выполненного ремонта", а после этого делаем выводы что подумает техрегламент, а вслед за ним придорожный гаец, когда увидит сварганенное тобой чудо на колёсах.

 

Хочешь машину с автоматом  --  так купи таковую, а не богатей думкой о технических изысках. Благо на рынке полно старушек с автоматами до штуки баксов ...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...