Перейти до вмісту

Вирвало свічу запалення


otto68

Recommended Posts

всім привіт. сьогодні сталася така проблема вирвало свічу третього циліндра(через погану різьбу) :cat:  але на ній вже стояв переходнік і вирвало свічу разом з ним тобто зараз лиса дирка в блоці. Хто підкаже що робити??? буду дуже вдячний/ :help:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

всім привіт. сьогодні сталася така проблема вирвало свічу третього циліндра(через погану різьбу) :cat:  але на ній вже стояв переходнік і вирвало свічу разом з ним тобто зараз лиса дирка в блоці. Хто підкаже що робити??? буду дуже вдячний/ :help:

А что делать, снимать ГБЦ нести токарю и ставить новую футорку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

треба до токаря йти та виточувати переходнік більший і ставити в ГБЦ або міняти ГБЦ на іншу 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

купить метчик и нарезать новую резьбу. не снимаю головку. так делали недавно на опеле тестя. 400 грн и час работы мастера.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Можно просто купить НОВУЮ свечу вкрутить... у меня у кума на кадете вырвало, вкрутил новую, так две тыщи проездил, а потом машину так и продал))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт! Я би радив міняти головку, оскільки може не вистачити товщини стінки головки для більшої футорки

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

поставити футурку тай по всьому, футорка має бути конусовидна ( в самого на 408 три стояло таких). Вирвало певно із-за того що футорка не була докручена або мала замалий діаметр ( вмене бувало що футурка викручувалася разом зі свічкою).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

это все делается. когда то к меня тоже свеча выстрелила, из-за одного старого маразматика, который перетянул свечу.

Футорка кстати не толстая (и они есть разных размеров.), но я б это делал на снятой голове. хотя можно и не снимая.

ниже фото, правда качество ниале... это был далекий 2009 год.

там выделено сами футорки отдельно, и в голове.

 

кстати существуют еще и графские краказябры))

post-10212-0-05657400-1398861557_thumb.jpg

post-10212-0-34028300-1398861557_thumb.jpg

post-10212-0-55976400-1398861715_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...