Перейти до вмісту

ресори


login

Recommended Posts

Підкажіть, де у Львові бухтують ресори. Буду вдячний за будь яку інформацію. бо в мене машина вже стелиться по асфаліті (

post-19432-0-56035200-1379881210_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я свои сам отковал - делов то - на пару часов, и это учитывая то, что я сам все держал - и отбивал.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привет! Навряд ли где-то у нас бухтуют рессоры, я бы знал...Сам не хочешь попробовать? Намахаешься...У меня есть нормальные коренные и подкоренные листы: пару лет назад брал новые рессоры( завалялись у одного деда на чердаке), поставил себе-серьга легла на лонжерон-понял-рессоры от седана. Нашел короткие листы, поставил, а эти остались. Где-то Люкса этого я видел, можно поподробней? Ты-Олег, а машина с переулка в р-не Ив.Франка? И сколько чудо стоит?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

можно и самому бухтовать, нет ничего сложного.

нужно только знать технологию, можно попросить знающего человека помочь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привет! Навряд ли где-то у нас бухтуют рессоры, я бы знал...Сам не хочешь попробовать? Намахаешься...У меня есть нормальные коренные и подкоренные листы: пару лет назад брал новые рессоры( завалялись у одного деда на чердаке), поставил себе-серьга легла на лонжерон-понял-рессоры от седана. Нашел короткие листы, поставил, а эти остались. Где-то Люкса этого я видел, можно поподробней? Ты-Олег, а машина с переулка в р-не Ив.Франка? И сколько чудо стоит?

їздив по таксопарках-автобазах,ніхто нехотів братись бухтувати,псіханув,думав поставити волговські перероблені під москвіч,затєя виявилась дурною,і я поставив рідні москвічовські вже бухтовані,ледве хзнайшов ресори класні,правда мушу пісок возити в машині,а то чую шо на ямах пообриваю собі амартизатори,ага Я Олег а мишина з району наукова,а в районі франка такий самий стоїть,продається доречі,шось 400 баксів коштує.)

от такий,рівненький не битий,все рідне -салон бампера фари,правда гнилий ланжерон передній.(

post-19432-0-64657000-1380267186_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Слухай. ти дивуєш. Бери в мене за символічну плату коренні, які бухтувати не треба, добавляеш свій низ( підкоренні і все решта і все...), час, гроші, нерви не тратиш і все...Але ти ж не шукаєш легких шляхів...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Всім привіт, тобто я правильно зрозумів, якщо купити нові підкорені листи і підкласти їх у свої ресори то авто підніметься? І не потрібно бухтувати і т.д.?)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...