Перейти до вмісту

Хто організовував зустрічі у Львові


Остап

Recommended Posts

  • Відповіді 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

біля патона кожен день зранку буваю ) а точніше біля дит садочку ) так шо можем здибатися )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

для продвигання обговорення пропоную якось зібратися і поговорити про цей проект )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

як на мене то спочатку потрібно визначитися чи це буде зустріч львівських чи всього західного регіону. По друге я тут задумуюся над друком логотипів клубу шоб машину клубу було видно в місті, для цього мені потрібно тільки векторне зображення клубного лого + кілька варіантів шоб ми вибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Які варіанти? Якого масштабу ти плануєш зустріч....

...думаю для початку львівських.....щоб сформувався якийсь кистяк ініціативний,чи що!? А трохи папізже вже зробити масштабнішу,організованішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну я канешно по натурі максималіст, але реалії життя показують шо потрібно спочатку зібрати Львівських і навколишніх. Формат зустрічі:

зібралися десь (можливо навіть за містом на шашличок) поговорили, вирішили як далі організовуватися. Роздати всим наклейки + карточки флаєри (зі слоганом якшо в тебе москвіч то ми тебе чекаєм в клубі і координати). Зібрати інфу шо хто і де купляє і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

То добре...ше когось тут підзбирати.....коли зустріч....

Якось підготуватись треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

є кілька варіантів:

третій варінт мені подобається найбільше, але потрібно растрове зображенні я шоб підпис був українською

post-16587-0-03784000-1376403910_thumb.jpg

post-16587-0-51657700-1376403910_thumb.jpg

post-16587-0-45287000-1376403992_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я так зрозумів нам потрібна емблема не схожа на інші,як окремий львівський клуб. Чи комусь підпорядкований клуб.

Я придумаю кілька варіантів..можна :yu:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

впринципі якшо всі сидять тут то можливий варіант першої і третьої наклейки. Відносно стилістики і інформативності то третя. Але знову ж підпис Українською має бути. Наклейка має бути універсальною, адже якщо ми будемо робити багато наклейок то народ з інших міст теж захоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Комусь підпорядкований це занадто. Щось би таке родити з елементами Львівськоі символіки...Хоча мені перша подобається більше, десь вставити назву міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Підтримую...а на рахунок "захочуть всі" то пропоную емблему зробити "лоб в лоб" два різних,або йднакових мосіків

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я шарю в корелі...сьогодні посиджу....а на коли зустріч плануєм.

Взагалі було б добре адресу сайтіка вліпити,якого нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

так лиши перший логотип з машиною, просто під moskvich.net допиши львів. Як на мене один з найкращих варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...