Bigynandruha

Москвичеводы
 • Публикации

  70
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Bigynandruha last won the day on 6 августа

Bigynandruha had the most liked content!

Репутация

21 Excellent

О Bigynandruha

 • Звание
  Участник
 • День рождения 26.05.1987

Converted

 • Авто
  M2141Henry 1.8 TD
 • Год выпуска авто
  1992
 • Откуда
  Ternopil
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

393 просмотра профиля
 1. Усилена ось готова! Далі фоток не буде))) Там і так всьо понятно) Зверху пластина ,сверлимо наскрізь дири затягуємо болами,пластину садимо на гермет,ось зх в корпус обов'язково садимо на фіксатор. P.s дрістери таки навчилися робити розворот))) правда вже без заднього бампера і з погнутою тягою панара))))
 2. Принесли мені недавно такого "трупа": Причина поломки: пацани вчилися робити поліцейський розворот заднім ходом))))) Беремо передню ось драндулєта восход-3м (метер їдем два несем))) і вставляємо в ось задньогого ходу (різьбу тре трохи обточити) І акуратно обварюємо: Далі це діло вставляємо в корпус прикручуємо підганяємо таур і точками прихвачуємо: Знімаємо і обварюємо дані деталі:
 3. Вижимний для примірки (у нього 95т.к пробіг) стояти буде інший тож герцог той шо зараз на авто
 4. Привіт ✌️ всім! Дісталомене жигуляче щеплення....Ну невміє воно дружити з турбодизелем навіть коли нове)))) Купив такого диска: Діаметр фактичний 228мм,ставиться на Фіат Добло 1.9JTD і ще купу всяких фіатів,альфа-ромео-лянчій))) Маховик мондео зроблений з запасом,туди легко влізе фередо 240мм)))) Короче зібрав такий комплект: Вижимний герцог Скоро буду встановлювати.
 5. На виході ШИМа LC фільтр (тобто індуктивна катушка і конденсатор)є? Амперметр електронний ?
 6. КПП з головною парою 3.9?
 7. Добрий день,КПП м2141 з головною парою 3.9 є?
 8. + У мене так само буде
 9. Ок
 10. Кольца на шруси спереду, ззаду на ступицю, датчики на кулаки спереду,на щит ззаду
 11. Повністю тебе підтримую гальма з сервоприводом від омеги класні. До ходу педалі вже привик))) Блок абс буде від гольф 4/Бора/шкода Октавія тур,фірма ATE. Головне датчики і ротори встановити,проводка і трубки не проблема.
 12. Поможе,бо той блок абс який я буду ставити 4х канальний, містить електронний калдун (система EBD) і блоквання диференціала (система EDS)... Покришки зараз р15 195/65 бріджстон 70% Чого так думаєш? Думаєш авто тіки одним гтц і вутом гальмує?)))
 13. Виправить,бо коли спрацьовує абс чути по педалі,відповідно мона чуть послабити натиск на педаль. P.S на Гольфі завжди так роблю. АБС буде!!!
 14. Отлично!,але це не залежить від того шо схема діагональна. Дуже короткий хід педали получився з цим ГТЦ,навіть коротший ніж у моїм Гольфі 4.
 15. Дякую! На драйві сторінки нема.