Bigynandruha

Москвичеводы
 • Публикации

  103
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Bigynandruha last won the day on 14 октября 2020

Bigynandruha had the most liked content!

Репутация

35 Excellent

О Bigynandruha

 • Звание
  Свой
 • День рождения 26.05.1987

Converted

 • Авто
  VW Golf IV 1.9TDІ (2002р.в,asv110к.с)/M2141 "ГЕНРІ",двигло форд 1.8 TD (RTF,90к.с),гтц+вут Опель Омега Б,волгосупорта,тапки R15 195/65.
 • Год выпуска авто
  1992
 • Откуда
  Ternopil
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

558 просмотров профиля
 1. купи краще щось з іномарок. Я за 550грн купив з Опель Омега Ц. 2002р.
 2. Vech i Scor.p дякую Вам за цінні поради! Катаюся вже 3 дня коробка працює добре,передачі переключаються мягко без лишніх зусиль))) майже як у гольфі.
 3. Поняв,значить поки коробка знята вилку вибору передач поміняю на нормальну не точену.
 4. Коли розбирав коробку замітив шо на повзуні 3-4 в фіксаторі (під шариком) стояла слабша пружина (з тоншої проволки)... Може через слабшу пружину шток в нейтраль неповертався?.. Пружину тож поміняв на всякий случай. Ще як варіант може косяк в тому механізмі який не дає включити дві передачі?
 5. втор.вал майже без люфта,перв вал ледве відчутний люфт має. Може дійсно шось підклинювало повзуна 3-4 передачі... Думаю що синхрон який терся мішав нормально синхронізувати і включати 1-2 і 5-ту передачі, тай виробка на вилці вибору якась нетипова на це указує... Пам'ятаю коли збирав цю коробку поміняв в ній вилку 3-4 передачі бо вона була підтерта,я замінив її тоді на нормальну(з виду) з мінімальним люфтом. Нормально включалися тіки 3 і 4 передачі
 6. У вас тож так ламалися синхрони? 1 рік тому анологічна ситуація сталася з моєю першою коробкою,просто 1в1 поламало синхрона 1-2,і там одна половинка пальця попала в ГП і щербанула зуба на хвостовику.
 7. З втулкою 5ї всьо ок,масло ман gl-5,вилку 3-4ї на всякий пожарний тож поміяв,коробка вже зібрана,прикручу КПП покатаюся і побачу як вона себе поведе... А неможе бути так шо спочатку полопали ті три пальці в синхроні,а вже потім випало пружинне кольцо?
 8. Так в тім то діло шо вилка вибору при переключенні передач зацепляла два повзуни одночасно ніби хотіла включити дві передачі тому і ричаг ходив туго,там на фото я обводив кругами нетипову виробку на ній. Повзуни рівні. Вилка 1-2 передачі в нормі,синхрон 1-2 розвалився тому що синхрон 3ї передачі терся об шестерню постійно...
 9. Думаю задня кришка КПП бракована...
 10. Походу знайшов причину тугого ходу ричага КПП: При включенні 2ї передачі шток вибору передач цепляв чим місцем за шток 3-4 передач. а цим місцем при включенні 3ї передачі він цепляв за шток 1-2ї передач. шоб не цепляло за штоки в цьому місці обточив шток вибору до зеленої лінії на 3мм
 11. ГП в такому стані : Працює тихо
 12. ✌️ Знов поломка,і це знову коробка) Давно замітив що 2 передача туго втикається але без хрусту,неділю тому в поїздці почув якесь клацання,а потім був удар і колеса пішли юзом,після цього не міг виключити 2передачу,а коли загнав в гараж машину то вже неміг виключити 1 передачу... Сьогодні розібрав коробку і ось що побачив: Бронзові кільця снхрона 1-2передач рішили що вони вже непара))) Заодно відпустили на вільні хліба пружину обломки якої заклинили коробку З видимих косяків в коробці тіки таке: Посинівша шестерня 3ї передачі(шестерня і синхрон пахнуть горілим маслом)
 13. Якщо ніде не видно шо тече,то тоді тормозyха у тебе витекла в вакуум 99.9%,зніми вакуум (ВУ) і сам побачиш. Новий гтц мабуть не прокачується тому що треба відрегулювати шток в середині ВУ
 14. КПП 3.9?
 15. Конечно) в ньому 30 роликів проти 10 шариків в рідних москвичовських підшипниках.