Bigynandruha

Москвичеводы
 • Публикации

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  18

Bigynandruha last won the day on 24 декабря 2022

Bigynandruha had the most liked content!

Репутация

86 Excellent

О Bigynandruha

 • Звание
  Свой
 • День рождения 26.05.1987

Converted

 • Авто
  VW Golf IV 1.9TDІ (2002р.в,asv110к.с)/M2141 "ГЕНРІ",двигло форд 1.8 mTDDI (90к.с),гтц+вут Опель Омега Б,волгосупорта,тапки R15 195/65.
 • Год выпуска авто
  1992
 • Откуда
  Ternopil
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

898 просмотров профиля
 1. На бусиках салон великий тому і 4 свічки.
 2. Колись давно ще на першому своєму 2141 - 1.5 узом хотів так само зробити,мітка неспівпадала там на пів зуба,мабуть тому шо голова була шліфована. Незнаю наскільльки узам чутливий до цієї мітки,але турбодизель зі зміщенням цієї мітки на пів зуба в любу сторону виходить на буст пізніше. Вияснив експериментальним способом.
 3. Підігрів охлаждайки позитивно впливає на ресурс самого двигла
 4. Ідею з підігрівом підтримую,наприклад в гольфах дизельних підігрівач охлаждайки ставили з заводу виглядє він як фланець з трьома свічками накалу прикручений до ГБЦ і від цього фланця патрубок веде до пічки,тобто обігрівач нагріває антифриз який виходить з гбц на пічку в салоні. Управління обігрівом через два 40а реле,жере такий обігрів від 15 до 60 ампер,тому на дизелях мабуть і ставлять генератори на 120А і більше. Без такого обігріву при температурі нижче -5 дизель на скоростях до 90 взагалі ненагрівається вище 65 градусів. P.S на дизельних форд фокус 1 такий обігрів також є і виглядає він як трубка з трьома свічами накалу прикручена до кузова.
 5. Фордовський 2.0 150лс! Круто! І колокол мабуть від дизельного чавунний?
 6. Таке нині у нас життя дякуючи нашим НЕбратам.
 7. Ось так борюся з віяловими відключеннями електроенергії: Упс + зарядка для акума. На випадок повного блекауту на два дні і більше у мене є ще одне рішення: трансформатор від якогось древнього лампового телевізора вроді тс-180 перемотаний на 12в,він підключений 12 в обмоткою до двох фаз генератора,на виході приблизно 220(напругу стабілізує сам генератор),навіть чистий синус там є: але як видно з фото частота там близько 200 герц,такшо всяким холодильникам і котлам таке не підійде)))) телевізори,зарядки і навіть мала болгарка працюють нормально.
 8. У мене гриміли оба супорта,міняв я пружинки і направляйки, наварював я скобу і рамку нічого непомагало але те шо рідні супорта гримлять то ще пів біди,набато страшніше коли вони щей по різному гальмують)))) У мене вони якраз і гальмували по різному,це було добре замітно на голольоді коли одне переднє колесо начинало барати скореше від іншого або на сухому асвальті при інтесивному гальмуванні завжди якесь одне переднє колесо у мене вже йшло юзом а інше ні. Я спочатку поміняв супорта(поршні в них ходили легко)-непомогло,потім поміняв головного і шланги- непомогло,потім я поміняв самі скоби з рамками все було підварене і зашліфоване - непомагало,міняв навіть диски місцями ))) На мою думку проблема була в самому залізяччі (скоби і рамки),бо коли допустим праве переднє колесо гальмує краще від лівого,то якшо перекинути скоби і рамки з правої сторони на ліву а з лівої на праву то вже ліве гальмувало краще від правого))) І ще колодки ті на які тиснуть поршні супортів завжди стиралися рівномірно а ті колодки на які тисне рамка (зовнішні) завжди стиралися менше і з перекосом. Волгосупорта це тиша в салоні при умові шо скоби і направляйки у них нові))) + Гальмують вони завжди рівномірно. Я ніразу непошкодував шо їх вколхозив.
 9. Лучше навести порядок із заслонками і кран буде лишньою деталькою в системі. P.S у моїм генрі крана і небуло,все фуричить без крана нормально,літом дує холодний,зимою гарячий.
 10. огооооооо! Мабуть буду переходити на дискові,тим паче шо задні супорта від гольфа 4 в запасі є.
 11. Нажаль незна
 12. Тнвд покишо буде лукас,з ним динаміка трохи краща чим з бошем,на далі планую в бош закинути 10 мм плунжерну пару від 1.9 тді і установити на генрі. З прямим вприском,двигло запрацювало м'ягенько,появився хороший підхват на 1500 оборотах,запуск з пів оберта без свічок накалу,розхід став менший приблизно на пів літра. Мінусів поки незамітив.
 13. Вага поршня 1.8тдді в зборі з шатуном: Вага поршня взборі з шатуном 1.8тд: Різниця 130 грам Діаметр пальця 1.8тдді 28мм.
 14. Перебрав двігло в ТДДІ,а саме: вкинув в блок 1.8тд поршні з шатунами і гбц з двохпружинними форсунками від 1.8тдді,прокладка гбц металопакет від 1.8тдді/тдці все підійшло як рідне) Було так: Стало так: Як я і писав ресурс у 1.8 тд форд хороший. Стан блока при пробігові 300+ тисяч км: Ще даже хон не сточився) Маслофорсунки своє діло роблять) Розходу масла небуло. Стан поршня: Верхнє компресійне кільце сидить в стальній вставці,діаметр пальця 26мм
 15. Однозначно масло.