tyninger

Москвичеводы
 • Публикации

  191
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

tyninger last won the day on 10 декабря 2012

tyninger had the most liked content!

Репутация

67 Excellent

О tyninger

 • Звание
  Свой

Converted

 • Авто
  АЗЛК - 21412 (1.8audi)
 • Год выпуска авто
  1994
 • Откуда
  Луцьк
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. ...чому вклейка не варіант - ішли ж з конвеєра "сорокперші" із вклеєним склом і нормально вони ходять, я ососбисто жодного разу ніде не чув і не читав скарги власників "сорокперших" на влеєне скло.
 2. Потрібні частини кузова що вказані на малюнку: нижня частина стійки де дверні завіси з лівого боку(та що закрита крилом), нижні задні частини передніх лонжеронів та рамка лобового скла(хочаб бока і низ), передня права частина днища. Якщо є кузов на "порізку" то відпишіть в "лічку"., або передзвоніть /095-047-два один п'ять сім/ завтра зранку( з 7.00), бо якби питання термінове
 3. Тему закрити - замовив скло за порадою "chaika", зараз воно у них коштує 522грн.
 4. Шановні добродії - може я її і за 300 продам....пізніше..
 5. "Розумний" торг ніхто не відміняв.
 6. Дякую за пораду. Завтра спробую замовити.
 7. Власне продаю балку 2141 узам. Балка після реставрації. Проблемне місце заварив(метал замінив, геометрія збережена). Не деформована- приміряв на всій мось - стала добре. Різьби під скоби в доброму стані. Дам де латка(метал 2мм), були незначні ушкодження, що псували вигляд балки. Продаю, бо перейшов на ауді 1.8л(балку варив під нього з "нуля"). Ціну бачу в 500грн. 095-047 два один п'ять сім. Микола. Реальному клієнту пофарбую в любий колір(чорний, зелений , синій, жовтий, сірий, білий їх суміші.))))).
 8. Власне потрібне лобове скло 2141. 095-нуль чотири сім 21 57 Микола. Розгляну варіанти(з урахуванням доставки) загальною вартістю до 600грн.
 9. Отож і воно, багато фарби...залито добре.., а косяків під фарбою аж рябить.
 10. мобихел требут правильного растворителя(желательно фирменный), подтек не очень страшен, а вот шагрень ручкам даст работы.
 11. ..підтримаю про краще "базу і лак" , але набагато дорогше і готувати під базу треба дуже ретельно бо всі какашки проявляться. Дешевше буде в два етапи - два шари акрилу, на другий день перетерти тисячкою і лак в два(не товстих) шари. Тоді тільки полірнув і буде краса.
 12. Бери міпу - вона простіше а роботі ніж мобіхел і там банка більший має об'єм. Полірується добре. Мобіхел то для профі -без нормальних навиків попливе струмочками. Міпу як по книжці - 1. напил(ріденькою) 2. Перший шар. 3. Через хв 15-20 заливаєш. Треться і полірується нормально. Головне врахуй температутру повітря -оптимально 18-22 по цельсію. При 35 по цельсію норм не пофарбуєш -треба знати добре розчинники. Даю рекомендацію, так як викрашую по 5-10 банок щомісяця. Мобіхел дає кращий результат (візуально). але дуже примхлива в роботі - ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФІ. Обов'язково перед фарбуванням випробуй хоч би два різні розчинники - від розчинника дуже багато залежить! А ще краще - візьми пару літрів пива і до нормального майстра на консультацію))
 13. То може якесь оголошення чи банер на сайті повісити на недільку - другу із проханням до колег по форуму. Може це хоч якось подіє. Може народ прийме осмислить зрозуміє і не полінується....
 14. Шукаючи деякі запчастини в барахолці , наткнувся на дивний факт - в багатьох назвах тем вказані запчастини, які в самій темі відсутні(очевидно, що продані..) . Розумію. що то" лишня" і дурнувата робота для адміністрації, але треба з цим навести лад. Продавці мають слідкувати за своїми темами - пару балів попередження все швидко поставлять на свої місця. Така невдача мене спіткала як мінімум у двох десятках тем...напрягає однако..