Перейти до вмісту

Recommended Posts

47 минут назад, Kondit сказал:

Знять кришку тормостата, просвердлити 1мм отвір,  зібрати назад. Вілкрити кран пічки, долити рідини, задерти морду, прогріти машину. Погазувати . 90% шо проблема зникне. Ні - тоді вже дивитися в більш складні речі 

Щоб знайти тріщину, замість свічки вкручужться штуцер компресора, прокрутити колінвал шоб були клапани закриті і дуєш. Як ьуде булькати в баку- то ж пробой прокладки або тріщина гбц чи гільзи. 

Система з верхнім термосом - колзоз! ? Не гоніть

Одел резиновое изделие, на бачок. Он надуваться( значит беда в движке. На ХХ его иногда дёргает, такое ощущение что выходят пузырьки воздуха, но я значала грешил на сбитое зажигание.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

8 минут назад, kupiesm сказал:

Одел резиновое изделие, на бачок. Он надуваться

Стоп! Как одели? На холодный, завели и прогрели? и он надулся? Или завели, прогрели, одели и только тогда он надулся? Если первое - не правильно одевали, его и должно надуть из-за расширения холодной ОЖ, если второе - искать куда давит воздух.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

15 минут назад, Elektrod сказал:

чи ви по приборам бачити некоректну роботу СО із за забитого отвору в термостаті? 

Так того року машина пройшла масштабний апгрейд в плані електроніки. Коли я їздив ще на нижньому термостаті який стояв зверху. По рідному датчику я не бачив ніяких відхилень. Тобто стрілка завжди була між 80 - 90. Можливо і навіть думаю точно - були скачки короткі. Коли термостат при 80 не відкривався. Через те, що  з іншої сторони була холодна ОР.  Але він все одно відкривався за короткий час коли двигун нагрівся. Стрілка таке не могла показати. Я перейшов на рідний верхній термостат. Так як він все ж краще. Навіть тому що у нього звужений канал малого кола. А це плюс і великий. Пізніше я поставив нову приборну панель яка напічкана уже датчиками (Вона видна на моєму аватарі) І я уже бачив температуру в режимі онлайн. І замітив що температура росте. До 90 градусів. А потім різкий скачок на 75. Ось тут і було видно цей ефект. Я впевнений так само робила моя система на нижньому термостаті (Зверху) Після стрибання все ставало в штатний режим. Тому я скажу впевнено. Крім таких скачків нічого більшого я не бачив. А так звісно термостат повинний бути з отвором! Це вирішує массу проблем. А бо точніше лишає дискомфорту

14 минуты назад, kupiesm сказал:

Одел резиновое изделие, на бачок. Он надуваться(

Значит есть утечка картерных газов. Ищите. Я дам вам совет сдать ГБЦ на проверку герметизации. Эта услуга у нас к примеру не шибко дорого стоит.

45 минут назад, KSV сказал:

Вот это правильное решение и поиск: https://moskvich.net/topic/29461-гонит-воздух/?do=findComment&comment=731848

Да у него проблема с самим двиглом. Это все не поможет. Надо деребанить и искать. Был случай на моей практике. Когда решалась проблема заменой самого блока. Все что не делали - мотор кипел. Пока не заменили блок. Его попросту повело от перегрева. Это редкость, но увы бывает.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...