Перейти до вмісту

Переоформлення авто як спадок!


seruy183

Recommended Posts

Цікавить процедура оформлення авто як спадок, в інтернеті куча інформації, саме цікавить порядок та один із пунктів при переоформленні "Сплата державного податку у розмірі 0,5% від середньої ринкової вартості" Хто стикався з таким оформленням (авто 2141), яка загальна вартість та яка сума деж податку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

При отриманні спадщини родичами першого ступеня споріднення, вона оподатковується за нульовою ставкою. 

Цитата

Перелік членів сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення встановлено пп. 1.20.4 п. 1.20 ст. 1 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", згідно з яким до зазначеного переліку відносяться: батьки фізичної особи та батьки її чоловіка або дружини, її чоловік або дружина, діти як такої фізичної особи, так і її чоловіка або дружини, у тому числі усиновлені ними діти. Інші члени сім'ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення. 

Для остальных налог не 0,5, а 5%. Оценкой обычно занимают конторы, находящиеся недалеко от бывших МРЭО.

Upd: вторая очередь родычей с 23.02.2017 так же освобождена от уплаты налога.

Змінено користувачем john
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Только что, john сказал:

При отриманні спадщини родичами першого ступеня споріднення, вона оподатковується за нульовою ставкою. 

Для остальных налог не 0,5, а 5%. Оценкой обычно занимают конторы, находящиеся недалеко от бывших МРЭО.

Upd: вторая очередь родычей с 23.02.2017 так же освобождена от уплаты налога.

Якщо я вірно зрозумів, то я тільки сплачую за перереєстрацію та зміну номера.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

9 минут назад, seruy183 сказал:

Якщо я вірно зрозумів, то я тільки сплачую за перереєстрацію та зміну номера.... 

Саме так. Повинно бути у теорії згідно законодавства  =)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Только что, john сказал:

Саме так. Повинно бути у теорії згідно законодавства  =)

Зрозуміло! Дякую.....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...