Перейти до вмісту

потрібна порада по капіталці


koismich

Recommended Posts

Зборка двигуна; шліфований вал , вкладиші Заволжскі ,затягую д м ключом і вал дуже туго прокручується , всі вкладиші добре змастив маслом .  В кого щось схоже було ????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Как производили затяжку? Микрометр есть подрукой?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

уважно подивись чи правильно поставлені вкладиші,чи співпадають замки,проблема може бути там

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вал перед встановленням проміряли все ок, порядок зат . теж правельний , просто я з таким перший раз стикаюсь ,вал мав від рук крутитись з іномарками такого не було .  Може вкладиші не якісні  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В моїй практиці був випадок коли блок був поведений.Мотор зібрали,через невеликий пробіг він застукав.При збірці вал теж туго крутивсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хочу попробувати інші вкладиші . Я  взяв корінь і шатун  Заволжскі але є одне але ,шатун замотаний в папір а корінь заплавлений в клійонці,кантора та сама .Можливо це якась ліпа??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В моїй практиці був випадок коли блок був поведений.Мотор зібрали,через невеликий пробіг він застукав.При збірці вал теж туго крутивсь.

+1. Была и у меня такая беда на дизеле. Перед ремонтом он стуканул и "просадил" вторую опору. При сборке второй корень зажимал,пришлось ложить медную фольгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а блок що алюміневий був ?

Нет чугун.

Что касается проверки блока.загляните в раздел "как это делается" в тему "замена и развертка вкладышей р.вала двига 408"я там описывал примерно как это сделать.если что непонятно спрашивайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

при шлифовке скорее всего пару микрон недошлифовали)) было у меня такое пару раз......если коленвал проворачивается все таки(естественно не с метровой трубой))))) то собирать дальше.......

у меня было так........забрал со шлифовки, затянул.....и провернуть вообще было нельзя.......возил обратно, рассказал проблему--исправили

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...