Перейти до вмісту

не світить головне світло


Recommended Posts

не світять лампи головного світла.релюхи чвиркають ,але не більше...тестером заміряв шо при включенні гітари появляється 11.4 в,а з релюх не виходить назовні!реле поміняні сьогодні на нові.така сама байда...поможіть хто може.

при замиканні напряму лямпи світять

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Силовое питание не приходит на реле значит, оно берется с клеммы стртера,  куда + аккумулятора подводится. От подрулевых идет управляющий +, он берется из другого места.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Предохранители целые и на месте? У меня сигнал счелкал только, пока не заменил.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мені дуже незручно,але в мене запобіжників нема як таких,я дроти напряму скрутив,оминаючи запобіжники :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та все решту є :) як мені фари включити? :help:

а їздив сьогодні до електрика,так ця с..ка,як побачив шо я приїхав на москвичі пішов на 5 сек і не вернувся.я його хвилин 15 чекав.було бажання дати в пику.сильно.а може ше й ногами. :punish::cray:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну а сам то как думаешь? Я тебе выше сказал, откуда подается питание на реле фар, так трудно логически помыслить и проверить проводку, которая идет от силового контакта реле до клеммы стартера?.. В книге на схеме все это это есть, надо только открыть и посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дякую хлопці!найшов таки причину.дріт від стартера переламався якимось чином не пошкодивши ізоляцію.дуже Вам вдячний. :bye:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...