Перейти до вмісту

Яке масло вибрать для невеликих пробігів за рік!


Руслік

Recommended Posts

Всім Доброго дня! Прошу Вашої допомоги а точніше поради! Річ в тім що я маю АЗЛК 2140 і в рік наньому проїжджаю не більше 3 тис. км, але як відомо мінімум раз в рік нада мінять масло, бо конденсат після зими зберігать і накопичувать нехочеться! А так як до цього заливав і заливаю масло ХАДО то хочу ваших порад з цього приводу чи варто його заливать і далі, бо ісходя з отзивів воно тіпа ДУЖЕ ХОРОШЕ і для стареньких авто те що потрібно, але чи насправді воно оправдовує свою вартість! Двигун ще не вскривав і сказать який його стан зсередини неможу, Може хтось підскаже, альтернативне масло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не вижу смысла в заливке дорогого масла. Украина производит не дорогие масла.Единственное,масло быстро темнеет при езде "на холодную" Я за год наездил 4500,но у меня мотору всего 18000 от завода,так что залил ХАДО минерал.Я часто выезжаю без прогрева,по этому и поменял на 6000тыс.(1500тыс наездил прошлый хозяин).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну ХАДО 10в40 впринципі не дешеве 1л-100 грн)  А мінералка почом??? І взагалі чи доцільно заливать полусинтетику чи може краще на мінералку перейти???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І як Аквілон? Вартість? Мінералка чи полуСинететика? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Руслан! з мотора масло десь підгоняє,або потіє,з вихлопної піддимлює,з оливозаливної горловини димить? В якому стані двигун?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

трохи димить з вихлопної, на оборотах тиск 1,8-2! А так ніде не тече, сальніки цілі! Взагалі двигун нічо так! ТНК лить не хочу, машину люблю і масло хочу лить тільки хороше і таке щоб працювало! 


пробіг около 20 тисяч!


після ремонту!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Как , да нормально . Лил родимое ,а после капиталки 10в40. Ну брал еше 10 литров за 160 в сапсане.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...