Перейти до вмісту

Регуліровка, настройка редуктора


Recommended Posts

Зараз у мене стоїть Люксовський (швидкісний) редуктор, але почав уже так нормально підвивати після 110-120. Хоча ще тисяч 10 тому тільки в районі 140 підвивав... І маю ще один такий самий, практично нульцевий. Але за словами батька - його треба підрегулювати. Бо він стояв на машині, але дуже мало їздили на ньому...

Чи реально самому той редуктор врегулювати? Може є десь який матеріал по цьому, чи поради - буду дуже вдячний!

І ще - казали, що достатньо залити присадку у міст і все буде ок. Чи це не вихід із ситуації?

п.с. майстра, який зробить такий міст - нереально знайти у моєму місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У нас пока такие мастера есть.

Я свой редуктор полностью разбирал, и собирал, так же сам типа "регулировал"! но считаю что это не регулировка, а что-то с чем-то)

Типа "регулировал" по книге, без приспособлений. на данный момент пробег около 10 тысяч. подвивает, когда катишься на нейтралке, начиная с 20 км и более. это как-бы не напрягает, но показатель того что не стоит туда лезть самому, чем более без приспособлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У нас пока такие мастера есть.

Я свой редуктор полностью разбирал, и собирал, так же сам типа "регулировал"! но считаю что это не регулировка, а что-то с чем-то)

Типа "регулировал" по книге, без приспособлений. на данный момент пробег около 10 тысяч. подвивает, когда катишься на нейтралке, начиная с 20 км и более. это как-бы не напрягает, но показатель того что не стоит туда лезть самому, чем более без приспособлений.

У мене є тільки один варіант із майстром, хоча він не зовсім майстер - він інженер і людина більше розбирає у Москвичах, ніж я.... Але чи зробить, ось це питання... А десь в інше місто відправляти - щось не дуже мені подобається такий варіант... Хіба десь рядом знайти (Львів, Хмельницький...) і поїхати машиною до нього...

А критичні наслідки не правильної регулівки які можуть бути? Ну крім виття...

У меня есть приспособы и умения. Но где ты а где я...

А ти з якого міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Уровень масла в норме? Его уменьшение тоже может влиять на появление шума.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Уровень масла в норме? Его уменьшение тоже может влиять на появление шума.

Так, це перевіряв, в нормі було...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Последствия... у одноклубника (отдавал вроде как мастеру) разорвало коробку дифференциалов... хорошо закончилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

П

Последствия... у одноклубника (отдавал вроде как мастеру) разорвало коробку дифференциалов... хорошо закончилось.

плюс к последствиям сильный износ шестерён или сгоревший подшипник от перенатяга.

сам не регулируй, раз такое не делал. Лучше найди какого-нибудь дедка слесаря ещё с тех времён и будет толк. Я сомневаюсь, что в городе такого нет - они есть везде, только надо найти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если в "почти нульцевый" никто не лазил, то ставь и не парься.

Та от думав за такий варіант. Думаю за пару км. побачу чи все ок )))) І нічого страшного не станеться ))

У нас дійсно проблема із майстрами - наприклад розвал-сходження робили тільки два майстри, в одного робив не давно, то він сказав, що уже не буде брати Москвичів...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...