Autohobi

Москвичеводы
 • Публикации

  17
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Autohobi last won the day on 20 декабря 2019

Autohobi had the most liked content!

Репутация

6 Neutral

О Autohobi

 • Звание
  Участник
 • День рождения 05.03.1967

Converted

 • Авто
  2140,2141
 • Год выпуска авто
  1981і92
 • Откуда
  Poltava
 • защита от ботов
  3551-3897-54-91

Посетители профиля

404 просмотра профиля
 1. Можно и в движении,камеру на зеркальце.. Эх
 2. Могу и подогнать дросельную с опеля1,6 моно ,с форсой. За спасибо.Ваша пересылка.
 3. Правильной дорогой йдете товарищи..Время идет и ситуация меняется.Читайте сдесь и не слушайте скептиков , и .... https://secu-3.org/RU/ https://secu-3.org/forum/?session_lang=ru https://secu-3.org/forum/viewforum.php?f=22
 4. За места крепления бампера, болты М10 ,фото завтра.
 5. Навів трішки порядку,можна починати зварювальні роботи. Паралельно роботи по двигуну,тележка на "колесіках". Машині потрібні нові мізки, будемо запускати Secu-3i TBZ на столі.
 6. Да ,перед цим ,відмовився працювати мій полуавтомат Темп 180-70."Вскритіе" показало ,що одгоріли всі кконденсатори ,і вже давно,як варив ін не плювався не зрозуміло.Но конденсатори не причина!Підозра пала на симістор або диністор регулятора току,.А просто згорів змінний резитор,крутилка.
 7. Продовжую підготовку до ремонту кузова.Невеличка проблема с кріпленям "кантователя" спереду до кузова,немае отворів і поверхня не плоска.Прийшлось виточить хитрі втулки і сверлити отвори і зігнути кріпленя. Потім повороту мішала задня балка,прийшлось витянуть пружини і відкрутити амортизатори. Зняв майже все .
 8. Під ці штучки потрібен і фільт ,той що на фото під хомути.Якщо під машиной то краще хомути,бистросьеми забиваються грязюкой.А так ,у мене на мийці форсунок ,працюють роками. По безпеці,фільт потрібно заземлять на кузов при пластикових прубопроводах.Якщо метал то не потрібно.
 9. Буду радий знайомству.
 10. Совершено правильно,при отсоеденении трубок,бензин капает на темя,непередаваемое наслаждение... На крузаке, под капотом.а в нормальных авто он в баке.
 11. Буду робить снержа.полоса 20*1мм,кінці 20*2 мм.Снаружи резинка,пару слоев термоусадки.
 12. Всего один родной копачок. Склеил матрицу, по ней еще один,и все.Теперь вот думаю,как бы озадачить молодеж на трудовые подвиги,3Д модель и печать.Зря ли я принтер покупал.
 13. Злой модер?Мені реклама не потрібна,е канал на ютьюбі,свій сайт,і профільні сайти. І так,кузовок. Панелька,протер тряпочкой Прикинув ,як було... Диски 7,5J16H2 ET35 KING