Brus693

Москвичеводы
 • Публикации

  76
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Neutral

О Brus693

 • Звание
  Участник

Converted

 • Авто
  Москвич 2140
 • Год выпуска авто
  1978
 • Откуда
  Україна
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

4 346 просмотров профиля
 1. Згоден, запитав і понеслось)
 2. Хочеться отримати просто надійний мотор, потужніший за 1,5 щоб не задумувався перед потоком. Роботи буду сам, на заводі всі можливості для цього є тому я завів таку тему, хоча ідея цікава купити 1,7 й продати свій але знову ж таки мій вже компресію 6-7 має тому варіант продати хз. Дякую, почитаю.
 3. А по комплектуючим як на 1,7 по якості йдуть, прокладки, поршні й гільзи?
 4. Ні з Черкас, за 10к це ви маєте на увазі коліно, ЦПГ, й голова 248?
 5. А ціна питання яка буде, середній бюджет?
 6. Всім привіт, хочеться спитати досвіду що буде краще. Маємо 2141 з двиглом 331,10. Двигло бере масло й картерні гази прориваються. Що краще обрати ремонт даного мотору й модернізація до 1,7-2,0 (працюю на заводі можу розточити блок) або покупка мотора 3317 за 7к/грн й поїздити на ньому (мотор хз в якому стані зі слів продавця їздив вогонь). Що буде краще й вигідніше по затратам та якості, переробляти рідний чи ставити покупний більшого об*єму з самого початку. Дякую за конструктивну критику та підказки)
 7. Авто ще в продажу?
 8. Ну питання в тому, що хто буде проводити ТО)
 9. Ну це теж може бути, фактично два варіанти або власника шукати або їздити по ТП як і є, до цього їздили років 6 так само.
 10. Або знайти власника й вмовити переоформити на мене( за грошову винагороду)
 11. Всім привіт, недавно купив піджопника по тех. паспорту тепер оце думаю як би його на себе оформити можна було, чув що після введення ТО проводити його зможуть лише власники або довірені особи, звісно корупція допоможе але цього не хочу робити. Історія така, що авто колись було продано по довіреності, потім вона закінчилася і далі пішло по руках з ТП, тепер от хочу якось її узаконити, а то може власник помер давно хз. До останнього часу авто їздило постійно й мало страховку, ніхто його не зупиняв, авто 2140SL дякую всім хто відповість, думаю може використати номру закону про володіння власність відкрито на протязі 5-ти років і з подачею в пошук власника, а якщо не знайшов можна оформити на себе.
 12. Дякую будемо надіятися що там все добре
 13. нема питань