Brus693

Москвичеводы
 • Публикации

  68
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Neutral

О Brus693

 • Звание
  Участник

Converted

 • Авто
  Москвич 2140
 • Год выпуска авто
  1978
 • Откуда
  Україна
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

4 328 просмотров профиля
 1. Ну питання в тому, що хто буде проводити ТО)
 2. Ну це теж може бути, фактично два варіанти або власника шукати або їздити по ТП як і є, до цього їздили років 6 так само.
 3. Або знайти власника й вмовити переоформити на мене( за грошову винагороду)
 4. Всім привіт, недавно купив піджопника по тех. паспорту тепер оце думаю як би його на себе оформити можна було, чув що після введення ТО проводити його зможуть лише власники або довірені особи, звісно корупція допоможе але цього не хочу робити. Історія така, що авто колись було продано по довіреності, потім вона закінчилася і далі пішло по руках з ТП, тепер от хочу якось її узаконити, а то може власник помер давно хз. До останнього часу авто їздило постійно й мало страховку, ніхто його не зупиняв, авто 2140SL дякую всім хто відповість, думаю може використати номру закону про володіння власність відкрито на протязі 5-ти років і з подачею в пошук власника, а якщо не знайшов можна оформити на себе.
 5. Дякую будемо надіятися що там все добре
 6. нема питань
 7. А розбиратися буде, якщо так то взяв би карти з батонами + внутрішні ручки відкривання дверей та склопідйомника якщо вони оригінальні, також бокові накладки в ногах лів+прав
 8. Доброго дня, цікавлять карти дверні та батони разом з ручками, також кожуш печки і накладки біля ніг передніх пасажирів права й ліва і взагалі що є по салону, можна в л.с.
 9. Дякую вам за інформацію, задумаємося.
 10. Всім доброго часу доби, ремонтую я свій Москвич 2140 https://www.drive2.ru/r/moskvich/457736/ і передні двері пішли під заміну так от таке питання що краще купити двері вже зібрані чи купити нові і перепакувати все в них, двері хочу без кватирок, дуже дякую за відповідь.
 11. Підтверджу слова сказані вище, головне щоб двигун був того ж самого об*єму і відповідам тому, щоб був з заводу. ТАк що не переживайте за номер, це всього лише запчастина.
 12. Дякую вам, відправляти в м. Черкаси на ім. Турчака Дмитра Миколайовича. +380678447322 На вихідних зможу поставити, це на мамин комп)