Mikolay

Москвичеводы
 • Публикации

  117
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

375 Excellent

О Mikolay

 • Звание
  Свой
 • День рождения 16.07.1981

Converted

 • Авто
  ИЖ-21251 "Комбі"
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Баришівка
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. Дякую за фото! Відписався в лс.
 2. Доброго Вам дня! Я нічого тут не збираюся прояснювати по даній справі! Тут зовсім нема нічого цікавого та складного, як може показатися, і як вже писав, це ніяк не стосується цього форуму. Тому було правильно написано товаришем Wikar "... но я не вижу как мы тут на форуме сможем вам помочь." Зі своєї точки зору напишу наступне, пан @yakov пише "маразм", який мені ніяк не вкладається в голову, і насправді вірить в нього, але при цьому він, як сам вже неодноразово наголошував - залишається "людиною". Вигукувати зі свого двору образи в мою сторону на всю вулицю, це вважається по людські з його боку? Та ладно на мене, а на моїх близьких за що!? Кидатися таким зі свого двору на людей - це не тільки не по людські, але й не по чоловічому! Що стосується форуму, то "відмазки" пана @yakov про те, що він наче б то, образився моїм ігнором на його запропоновану "частину раритетних речей" в моїй темі, то це просто смішно виглядить на фоні його ж скарг! Взяти в нього в подарунок річ, а потім через деякий час, коли пан @yakov подумає, що ж це я така "добра людина" і віддав безкоштовно!? А ну давай назад! А ні то (в мою адресу) "брехун", "крадій", "злодій"!!! Ні, дякую (відхрещуюсь)! Цими словами, від себе, я закриваю дане питання та більше не хочу витрачати на це свій час!
 3. Wikar , дуже Вам вдячний! Не то що б мені це спати не давало, але займати верхівку рейтингу "червоних", та ще й не заслужено, якось не гарно. Дякую!
 4. Доброго дня шановна адміністрація та учасники форуму! Хочу винести на розсуд одну проблему чи питання. Пишу тут так, як вважаю, що це стосується правил на цьому форумі та технічної його сторони. Якщо подивитися на мій профіль, то там Вам відразу кинеться в очі показник репутації (на даний момент "-94"). Цю негативну репутацію я заробив від одного "доброго добродія" під ніком "yakov". Хочу відразу сказати, так, у мене з ним, мабуть з рік тому, виник конфлікт. До цього ми начебто були друзями з спільним інтересом. Хочу зауважити, що цей конфлікт не стосується форуму, не стосується, навіть теми форуму, і виник поза форуму взагалі. Ми проживаємо в одному місті і навіть ходимо по одній вулиці. Зі своєї сторони я зробив все що міг для вирішення цього конфлікту, але, на жаль, цього не достатньо, на думку "ображеного". Я не буду вдаватися в подробиці цього не приємного випадку, і не хочу мати з цим чоловіком нічого спільного. Як я вже вище зазначив, це не стосується форуму. Отже ближче до теми. Як я розумію, одиниця репутації може бути поставлена учасником форуму за одне якесь дійство іншого, іншому учаснику форуму. Тобто, я в якійсь справі, чи своєму коментарі, чи в іншому прояві на цьому форумі можу отримати оцінку - одну одиницю репутації (негативну чи позитивну) від будь кого зареєстрованого на цьому форумі! Але одну за одне дійство! Я так міркую!? То дайте, будь ласка, відповідь, чи правильно те що шановний "yakov", сидячи в себе вдома, від "нічого робити", прямо "шпарить" мені ці мінуси під кожним моїм постом, навіть тим, які вже "покрилися мохом"!? Я вже мовчу, про те, що він ніяким боком до тих моїх постів не має жодного відношення!? Я, зрозуміло, теж міг би, як "дрочер" (пробачте, не стримався!), сісти і на "шпарити" під кожним його постом мінусів, але я дорослий чоловік, і в мене нема часу на це! Я це повідомлення пишу і вже шкодую свого часу! Я згоден з тим, що ми, як не крути, обміняємося по одному мінусу, бо конфлікт є! Але, навіть не знаю, де його поставити, бо тема не стосується форуму! Якось так! І пробачте за багато слів! Дякую!
 5. Доброго дня! Таке треба! Пишу в л.с. Доброго дня! Треба фото подивитись. Ціну в л.с.
 6. Доброго дня! Може в кого є, або в знайомих компьютер (YAMAHA) КУВТ!? Можливо в не робочому стані чи запчастини? На даний момент в пошуку кольорового монітору IBM та запчастини до IBM XT/AT. Ну і підніму тему! Дякую!
 7. Доброго дня! Відправив замовлення в ЛС! Дасте відповідь?
 8. Підніму тему! Може у когось щось знайшлося.
 9. Куплю! Ціни в ЛС, будь ласка! Дик, може щось залишилось. Перепитайте, будь ласка, по можливості!
 10. Я ж написав - є блок. Потрібно: 1. Поршнева (гільза, поршень, палець, кільця); 2. Головки пара або одна (в мене дві різні, під с.ж. 6,7 та 7,5), бажано під 6,7 в доброму стані; 3. Дуже потрібна передня кришка (де помпа), теж в доброму стані, мої поїло корозією! 4. Не відмовився б від коліна нового чи в номіналі; 5. Купив би вкладиші різних розмірів, про запас; 6. Картер зчеплення; 7. Клапана, втулки розпридільного валу, сідла, направляючі, маслонасос і т.д. Дякую Але! Мені цікаво, аби Ви шукали запчастини до свого м.2141, а я б Вам вказав інтернет сайт. Вам би це сильно допомогло? Цікавить сугубо двигун! Диск щеплення можливо. Із навісного цікавить насос ГУР (ГАЗ-66), компресор (ГАЗ-66), Цікавить, герметична система запалення (ГАЗ-66, БТР). Робочий циліндр щеплення. Роздатка БТР. Все однакове і все підходить. Так, як є блок 511-й, будемо збирати 4,25, але не все стандарт. В майбутньому, якщо знайдеться блок від ГАЗ-13(14), зберу 5,5 Все залежить від блока, якщо Ви в курсі.