Mikolay

Москвичеводы
 • Публикации

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9 Neutral

О Mikolay

 • Звание
  Свой
 • День рождения 16.07.1981

Converted

 • Авто
  ИЖ-21251 "Комби"
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Барышевка
 • защита от ботов
  3751-3897-54-913
 1. Доброго дня! Може в кого є, або в знайомих компьютер (YAMAHA) КУВТ!? Можливо в не робочому стані чи запчастини? На даний момент в пошуку кольорового монітору IBM та запчастини до IBM XT/AT. Ну і підніму тему! Дякую!
 2. Доброго дня! Відправив замовлення в ЛС! Дасте відповідь?
 3. Підніму тему! Може у когось щось знайшлося.
 4. Куплю! Ціни в ЛС, будь ласка! Дик, може щось залишилось. Перепитайте, будь ласка, по можливості!
 5. Я ж написав - є блок. Потрібно: 1. Поршнева (гільза, поршень, палець, кільця); 2. Головки пара або одна (в мене дві різні, під с.ж. 6,7 та 7,5), бажано під 6,7 в доброму стані; 3. Дуже потрібна передня кришка (де помпа), теж в доброму стані, мої поїло корозією! 4. Не відмовився б від коліна нового чи в номіналі; 5. Купив би вкладиші різних розмірів, про запас; 6. Картер зчеплення; 7. Клапана, втулки розпридільного валу, сідла, направляючі, маслонасос і т.д. Дякую Але! Мені цікаво, аби Ви шукали запчастини до свого м.2141, а я б Вам вказав інтернет сайт. Вам би це сильно допомогло? Цікавить сугубо двигун! Диск щеплення можливо. Із навісного цікавить насос ГУР (ГАЗ-66), компресор (ГАЗ-66), Цікавить, герметична система запалення (ГАЗ-66, БТР). Робочий циліндр щеплення. Роздатка БТР. Все однакове і все підходить. Так, як є блок 511-й, будемо збирати 4,25, але не все стандарт. В майбутньому, якщо знайдеться блок від ГАЗ-13(14), зберу 5,5 Все залежить від блока, якщо Ви в курсі.
 6. Доброго дня чи ночі! Куплю запчастини до двигунів ЗМЗ-5хх (ГАЗ-13(14), ГАЗ-53, ГАЗ-66). Цікавить, переважно, нові деталі. Але дещо можливо і б/у. Планую зібрати до купи двигун. На даний момент є півтора розібрані двигуна, які проходять помивку і дефектовку. Але майже все потрібно міняти Дякую!
 7. Отримав посилку = дверцята! Все чудово! Дякую!
 8. Доброго дня! Візьму двері ліву нову. Шо і куди в ЛС, будь ласка, дякую!
 9. Интересует двигатель? Пока в бронь, если еще есть. Можно более подробно в личку.
 10. Здравствуйте! А ести ли еще вот эти книги: книгу по ремонту ЗАЗ_968-15грн
 11. Інтаймом Вам буде зручно? Ви часом не з Києва?
 12. Якщо так то не відмовлюся. На запчастини заберу. Вам службою Інтайм зручно буде відправити?
 13. Доброго дня! А я би собі в музей забрав, якщо щось подаруєте!