Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  410
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Elektrod last won the day on 31 июля

Elektrod had the most liked content!

Репутация

129 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

6 523 просмотра профиля
 1. Вкладиші стандарт, оскільки нема розміра типу 0,25; 0,5 і тд, тобіш коліно ще ніразу не шліфували, але до шліфовщика я б його зносив, якщо не хочиш отримати те що зараз зробиш поршньову, а завтра коліно скаже тук-тук оскільки ти не зовсім вкурсі рідного пробігу коліна і якості масла яке було до тебе.
 2. Фото тут https://drive.google.com/open?id=1VtTqjvcM4aGypsNtI6DrumZ9h9gb0w4S
 3. В мене кум не далеко від кобеляк живе, два раза в рік регулярно, останній в березні. Там почали ще й мости робити, можна залипнути на пів години на переїзді у Бутенках, останній раз 20хв повзли через перехрестя з трасой полтава-кременчук. Місць від решетилівки до кобеляк де потрібно відтормажуватися до повної зупинки придостатньо. До того ж ніби то як всі хто їзде з лубен на азовське море всі їдуть через полтаву-красноград. Знайомий від завода мотор січ періодично їздять то автобусом то машиною на запоріжжя, також тудою. Сам же там був два роки назад, дорога краща чим через кобиляки.
 4. Яка царичанка і кобеляки, там дороги нема і небуло ніколи, я думаю і не буде. Полава, Красноград, Дніпро, Запоріжжя- Всю дорогу з києва по односторонкі з ідеальним асвальтом аж за полтаву, потім 50км по звичайній дорозі але без фур до краснограда там на заправкі потрібно не провтикати і переїхати на односторонку і далі до запоріжжя односторонка. Довше від попереднього маршрута на 50км, але швидше на 30хв мінімум.
 5. Тут як то кажуть діло смаків, для більшості. При появі віндовс віста, окрім аваста ніякий антивірусник не працював з нею. Зараз років 7 в інтернет провайдері, перше чому в людей нема інтернету це еcет, касперский і доктор веб. Ще добавились зараз різні впн у всіх їх проявах. То ж я за безкоштовний аваст, ще проблем не було.
 6. Якщо ще не пізно то Elektrod Романюта Сергій Миколайович Я,дружина і донька З 20(планую ввечері приїхати, 18:00) і до 22 Окремий номер для трьох (можем і в двомісному поміститись) + банкет на трьох + одна сувенірка і чашка і того 1485 до кінця тижня оплачу Ауді 80 чорна
 7. Так і є, перехідна плита під тазо КПП, до того ж жилізна. Моя перша плита була взагалі зроблена чуть не болгаркою з колокола тазівської КПП, так проїздила років 10, кріпилася трьома болтами, для четвертого не було отого торчащого вуха.
 8. Основне поставити руль рівно по центру, бо при трохи повернутому рулі збільшується люфт. Але це можна відчути і поставити руль рівно. Можна трохи підтягти редуктор і буде точно відчуватися де центр і при цьому поставити сам руль рівно і потім максимум його переміщати +\- на один шліц при регуліровках розвалу. При цьому буде мінімальний люфт в самому редукторі при прямолінійному русі. Якщо руль не стає рівно то краще на сошкі перекинути на шліц навіть коли мітки співпадають чим на рулі на 3 шліца. Замок руля не ставить в рівному положенні руль бо рульовий вал і редуктор з'єднані шліцами і там міток не має, то ж положенні руля з блокуванням в кожного може бути різним.
 9. Собрать все, але не ставить сошку. Поставить руль по центру, здається рівно два оберти в одну і два оберти в другу сторону. Поставити колеса максимально по центру і накинути сошку. Провірити обертами руля чи в ліво і в право однакова кількість обертів.
 10. Його нажаль вже не має, є лише те що в в списку на початку
 11. Поки думали передумали, частина поїхала в метал, те що лишилось в темі.
 12. В мене були б/у колеса, привіз власноруч знайомий (хоча це ще не показник), прожили два роки, точніше два літа потім вкрилися тріщинами і почався нерівномірний ізнос протектора, зняв бо на вид ніби і нічого, але їздити страшно. Таке зачасту беруть наприклад торгові агенти, які обслуговують свої авто за свої кошти, вони за сезон стирають їх в ноль і резина просто не встига розлізтися. Вартість б\у резини у нас в місті десь на 150 грн дешевше ніж нової росави, а якщо вона ж але натерта полірольом то дорожче росави, бо це ж тіпа німець оригінал. Вартість на лох.юа дісно спокуслива, але що приїде ніхто не знає і кінцева її вартість може вийти як вартість нової. Я всеж за нову расаву, а ніж за непойми шо.