Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  448
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Elektrod last won the day on 31 июля 2018

Elektrod had the most liked content!

Репутация

145 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

6 757 просмотров профиля
 1. Навіщо далеко ходити? https://moskvich.net/topic/28528-продам-новый-оригинальный-задний-мост-2140/
 2. У мене на ауди тяга була огонь, особого жора масла не було, з сапуна прям уж так не валило, з вихлопної не диміло хоча запах горівшого масла був коли вікна передні відкриваєш (десь підтягувало через багажник), а от фільтр воздушний був весь в маслі після 500км. Промив сетку сапуна, вставив туди мочалку, не допомогло. Виявилося перемички на трьох поршнях.
 3. Так і робити на вході в роутер як ти написав вище. Ті кабеля що від роутера до комп'ютера робиш точно также, з обох сторін 1- біл\оранж, 2-оранж, 3-біл\син, 6-син. Це що напишу зараз читати не обов'язково щоб не запутуватися. По стандарту перша пара жовта, друга (3 і 6) зелена, третя (4 і 5) синя, і остання коричнева. Хоча суть навіть не в кольорах а в тому щоб на обох кінцях провода з'єднати контакти 1-1, 2-2, 3-3, 6-6 з'єднати між собою, тобто обжати перший конектор як завгодно(тобто один кінець провода), а інший конектор (другий кінець) обжати точно также як перший без всіляких перекручувань і відзеркалювань і т.д. обидва кінці повинні бути просто однакові. І можна використовувати тільки чотири провода любих, основне щоб ці чотири були 1,2,3,6.
 4. Якщо нічого не робити і за це ще й гроші отримувати, готов приступити до роботи негайно)))) А взагалі то розпиши що куди й навіщо, можливо ти секретаршу шукаєш 90*60*90 то тут таких точно нема
 5. Не налогова чи военкомат часом?
 6. А по якому місту??? Ти бува й в лубни заглядаєш? А їздиш на чому, невже 41 взяв, чи я шось пропустив?
 7. З цим звісно ж якісь непонятки, або термопаста ну прям дуже пагана, або з процом біда. В загальному ж відмінна материнка. Все що вам потрібно це 4гіга озу, дві планки по два гіга, або ж докупити одну якщо у вас стоїть 2 гіга одною планкою і який небудь атлон Х2 5000 і вище. Озу приблизно по 200грн за 2 гіга і проц десь 200-250грн. Сьогодні була можливість так би мовити безкоштовно обновити дружині комп робочий, було в неї 4гіга озу ддр2 і проц атлон Х2 4800+, поміняв на інтел і3 якийсь там 2 ядра 2,7 Ггц і память 4 гіга дд3, то скажу так хвалений інтел просто гів...., да трошки швидше працює, але по вартості це більше ніж вдвічі дороже і і3+дд3 новіше значно ніж ам2+дд2, а приросту в потужності максимум відсотків 10. Також якщо хочеш можу запропонувати 2 планки по два гіга і проц є ам2 чотирьохядерний, в суботу буду в полтаві можу привезти і лишити щоб ви протестили, а потім розрахунок, якщо цікаво пишіть чи дзвоніть 0666871616.
 8. Типу з прошедшим, але все одно вітаю.
 9. Суть не у вигоді. Суть в тому що редуктор зі своїми мембранами, пружинами розрахованими на певний тиск, резинками клапанів і всим іншим приходить в невідповідність чи в негодність, як би ви його бережно не експлатували рано чи пізно воно поламається остаточно. Враховуючи що там 99% деталей це резина, вона прийде в негодність за пару років, ну може 5 років (можливо якісь скупирдяї вже й 10років накатали), якщо ми будемо відталкуватися від цифри 5років, то той самий атікер в два раза дешевше тогож ловато коштує + 100грн на доставку лишиться і його можна буде на 5років два взяти, тобто у вас буде через 2,5 роки старий ловато, а в мене новий атікер. Я до редуктора більше відношусь як до розходника а ніж мега ресурсної деталі. І тепер про мега ресурс атікера, на нього дають як виявляється 2роки гарантії, а на томасетто і ловато лише чомусь рік. А тепер контрольний відкуки про редуктор ловато, з шести відгуків два відгуки молитва про допомогу https://lpgtech.ua/reduktor-lovato-elektronnyj-do-90-kw/ а тепер відгуки атікера 46 відгуків і ніхто з них не написав що це поганий редуктор дивно https://lpgtech.ua/reduktor-atiker-do-90-kw-propan-elektronnyj/ ну і як же тут не згадати про топ продажів томасетто він у нас тут https://lpgtech.ua/reduktor-tomasetto-rgta3510-do-140-ls-propan-s-filtrom/ там 35 відгуків, один відгук про бракований клапан у другого росход великий, пороблено мабудь. Я б рекомендував би всетаки редуктор міняти на атікер, а так то буду чекати новин що вийшло після збільшеннь протоку, допомогло чи так, як мертвому примочки.
 10. Ну перше я погоджусь що в томасетто і ловато не може бути заводського брака, цеж італія, а робітники які їх збирають раніше конструювали ферарі і дукатті. Якщо ви купляєте редуктор не в гаражі у дяді васі то на них обично рік гарантії, а отже питання 50/50 можна прибрати. Дивіться, у нас зими 3 місяці, тобто 90днів, приблизно 60 робочих днів. За один прогрів ми зпалюємо нехай приблизно 0,5л бенза і того 60днів*15грн=900грн. Іншими словами рік відїздив і викинув редуктор, купив новий на зекономлені гроші на прогріви. А навіщо чекати коли почне парити мозг? Ви не чекаєте коли у вас відмовлять гальма, а міняєте раніше колодки а ніж вони до жиліза дотруться, так і з редуктором атікер, рік він на гарантії, ще рік так а потім зняв і в мусорку. А росход 20л у нас якраз тут у любителів томасетто, а не атікерів. Бока в томасетовському, але атікер гуано, я все вірно зрозумів? У мене якраз все навпаки, хто ставе томасетто, той і грається з ними, а в мене вже третє авто і третій новий редуктор атікер, який підключений шлангами 10мм і який заводиться в -15.
 11. Спробуйтє, це впринципі найдешевший варіант, і уважно передивиться і переміряйте діаметри внутрішні штуцерів, я не думаю що там десь буде більше 10мм. А потім коли все перепробуетє беріть редуктор атікер, і буде щастя.
 12. На 412 атікер стояв врізаний між колектором і помпою, сам редуктор стояв за акамулятором, отвір в штуцері колектора чи 6 чи 8мм, все працювало. Заводилася на газу в мінус 15, але редуктор замерзав раніше ніж встигав нагрітися мотор, до -10 все гуд. На ауді зараз роблю шлангом 10мм, також врізано між колектором і помпою, але там 2м шланги, в штуцерах отвори 6-7мм. Тянути 16 шланг взагалі нема резону на москвичі вихід з колектора 5мм десь був з завода, а внутрішній діаметр штуцера на помпі 10мм. Не люблю я тих томасів, на сенсі зараз стоїть такий. З ранку якщо й заведеться на газу то обмерзне. Я в ньому особисто міняв ремкомплект, то там камера тосольна така як і в атікера, не знаю чому люди кажуть що в нього тосольна камера мала. Найкраще атікер, за 650грн. Два роки він відходить, при цьому заводитимиться зимою на газу, потім в мусорку і новий. А буде ловато, буде жалко, будиш римкомплекти міняти.
 13. https://detali.zp.ua/catalog/6584-bachok_omyvatelja_2101_2102_2103_2104_2105_2106_2107_3302_2705_2217_novogo_obrazca_v_sbore_2l/ бачок з моторчиком 85грн, бачок 28грн окремо, моторчик 32грн, доставка приблизно 20грн якщо оплата на перед.
 14. Верх радіатора буде грітися, так на всіх авто з нижнім термосом. Двигун повинен прогріватися до температури початку відкриття термостату, зазвичай для наших термостатів це 80градусів. З включеною печкою прогрів звісно ж значно довший, але при їзді все одно повинен догрітися до 80 градусів. В мене на москвичу з електро помпою, чистим радіатором печки і восьмаковським моторчиком видно було як на холостих температура мотора падала, це було десь при температурах нижче -10 за бортом, але при їзді держалась 80-85градусів.