Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  352
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Elektrod last won the day on 31 октября 2017

Elektrod had the most liked content!

Репутация

111 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

6 217 просмотров профиля
 1. Цілком згодний з вище написаним паном чайкою з приводу організації, пива і іншої випивки може кожен і сам собі купити, а з приводу банкета також можить кожен по чуть-чуть принести з собою і получиться не паганий стіл. Хоча важко мені зараз сказати що я на 100% буду, але якщо буду то допоможу з організацією, як наприклад у мене не густо з грошима, але повно картофана і є солоні огірочки під водочку, то ж привезти мішок картофана і наварити відро товчонки не складе проблеми (навіть якщо не їхатиму, тому хто їхатиме по київ харків в кіріловку мішок картохи і огірки передам). А хтось можливо якусь нарізку купе і буде пір на весь мір.
 2. Можу лише додати що такі отвори лише бачив на відкритих термостатах, а от термоси з корпусом типу нижніх термосів з 2140 не мають ніяких отворів і повністю герметичні, і все ходе прекрасно. Враховуючи що термос без корпуса зазвичай стоїть в горі двигуна, то це отвір для розвоздушки, тим паче наскільки я памятаю то на москвичу воздух може стравитися тільки в радіатор, а вихід закритий термостатом от там і отвір.
 3. Вони зважують і обміряють (тобто об'ємна вага, об’ємна вага (кг) = (Довжина(см)×Ширина(см)×Висота(см)) / 4000, або об'єм вантажу (м³)×250) потім те що ваще по тому і відправляють. Наприклад якщо відправляти колінвал і підкрилки, то вартість буде однакова тільки коліно поїде по фактичній вазі 18кг (об'ємна вага його буде десь 5 кг), а підкрилки по об'ємній вазі 20кг (хоча фактична вага 5кг). Я відправляв людині два передні крила на делівері, вартість була здається 320грн. А взагалі то були часи коли можна було любу бізділушку замовляти через інтернет, зараз же щитаєш чи доставка не буде коштувати дорожче самого товару і чи не дешевше піти і купити в магазині з 100% накруткою.
 4. В мене один час стояв ИЖ-49 сусіда, в розібраному стані, їздив до останнього, потім ми по молодості розібрали збирались відновлювати так би мовити до ідеала по можливості, але сусід вирішив продати і десь років два назад віддав за 800грн. В самого ж стоїть мотороллер турист, ще наследство прадіда, проїздив на ньому років 5, потім поставив стоїть вже років 10 і ніяк не знайду час зробити мото для вихідного дня.
 5. Ну якоби і потрібно щоб на ноги сильно дуло, якщо на ноги буде слабо то буде холодно та й салон навряд прогріється. На водійську сторону можна прикрити отвір заслонкою, а пасажирську лишити так їм є куди ноги прибрати якщо пикти почне. На саме скло маленького потока вистачить, а якщо потрібно швидко то закрити на время потік на ноги. Я коли з ранку закривав потік на ноги то на скло дуле дуже сильно, а після прогріву і маленького потока вистачало щоб воно не запотівало. Ось варіант з заслонками на ноги, щоб туди не лазити постійно
 6. Це ті що з 248 голови, якщо так то є б\у подарю декілька.
 7. єкскурсії проводять літом на острів бірючий, ми тоді були в кінці липня на початку серпня, єкскурсія починалась здається в 18:00 і десь до начало девятого. За саму єкскурсію скажу що потрібно їхати 10-15 в одну сторону по найгіршій дорогі в світі, заплатити по 50грн за вхід, вислухати застереження про те що кабани, лосі, коні і інша жирність постійно перебігає дорогу, накатати 30 км по заповіднику і побачити стаю лосів з відстані в 10км, більше нічого не побачили. Тож за екскурсію можу зказати що необов'язкова, хоча якщо всі поїдуть то і я махну за компанію, можливо за другим разом пощастить. Також для любителів відпочинку в палатках, місця в 2км від бази на косі по напрямку на острів просто валом.
 8. Можу дещо запропонувати, балку нажаль вже забрали все інше ричаги і ступиці є тут https://moskvich.net/topic/27481-розбираю-свій-412/
 9. В 2016 був у Кирилівці на тій базі у вікара, тож можу з впевненістю сказати що місце класне, велика територія, вміняємі ціни, власний пляж і можливість самому готувати. У Вінниці ніразу не був, тож туди також з задоволенням з'їздив.
 10. Який баг може бути в шоколадкі щоб погубити акум? Шоколадка відповідає за вихідну напругу, якщо вона 14,2 плюс мінус 0,2 вольта то вона робоча.
 11. Ось тут продаеться https://moskvich.net/topic/27481-розбираю-свій-412/ 9 позиція.
 12. Так, все що в списку все в продажі.
 13. Весь час проїздив на нижньому термостаті, лузар 2121 80 градусів, майже такий по розвороту патрубків як штатний, стоїть електро вінтілятор, датчик 82-87 градусів в низу радіатора, штатна крильчатка знята, мотор був 1,5 потім 1,7. В жару вінтілятор включаеться при русі на 1 або при швидкості більше 120, включення вінтілятора не довше 2-3хв. За всю зиму небільше 3 разів включався. Температура двигуна 85-92 градуса, при 92 градусах включаеться вінтілятор і температура починае падати. Чому так постійно грішать на той нижній термостат непойму.
 14. Як на мене також краще взяти лист, все що не піде в хазяйстві пригодиться. В мене пішло два листа 0,8. Задні закати, рем вставки на крила брав тут http://nashi-zapchasti.org.ua/ сайт у них не фонтан, але коли брав ціни були приемні, якість не пагана, погнуте було з мілімитрового металу мінімум. Пороги брав самі звичайні і так склалося що по сьогоднішній день не купив собі нормальний компресор і приблуду щоб пороги позадувати, пройшло 5 років різав і заглядав в пороги і в місця де кришу варив, все як нове, головне щоб бризговики цивільні висіли і туди ніяга гадость не летіла. Також якщо капітально варити то з'єднати передні ланжирони з задніми звичайним профільом П образним і буде щастя.