Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  395
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Elektrod last won the day on 23 мая

Elektrod had the most liked content!

Репутация

123 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

6 357 просмотров профиля
 1. В мене були б/у колеса, привіз власноруч знайомий (хоча це ще не показник), прожили два роки, точніше два літа потім вкрилися тріщинами і почався нерівномірний ізнос протектора, зняв бо на вид ніби і нічого, але їздити страшно. Таке зачасту беруть наприклад торгові агенти, які обслуговують свої авто за свої кошти, вони за сезон стирають їх в ноль і резина просто не встига розлізтися. Вартість б\у резини у нас в місті десь на 150 грн дешевше ніж нової росави, а якщо вона ж але натерта полірольом то дорожче росави, бо це ж тіпа німець оригінал. Вартість на лох.юа дісно спокуслива, але що приїде ніхто не знає і кінцева її вартість може вийти як вартість нової. Я всеж за нову расаву, а ніж за непойми шо.
 2. Продам, потрібні гроші на всеукраїнку.
 3. Тому що вартість мотора чи його капіталки прирівнюється до вартості б\у авто на ходу, з бмв завжди так. В першій серії здаеться він розповідає чому так і що по цінам. Він не первий хто ставить в Х5 іно мотор.
 4. Золоті слова. Краще в гаражі щось робити, а ніж за компом тупи...ти
 5. В мене ніразу не текло, то ж я з цим не стикався ніразу, нічого за це не скажу
 6. Купив динамометричний ключ і виявилося наступне. Хоч два дня тяни, хоч за 15хв в 3-4 прийома затянув на 10кг, як на мене нічого від цього не змінюється, а от після прогріву до робочої температури починають тянутися з зусилля 6кг. Тобто я протягую до 10, завожу потім остива, або на другий день протягую і все. Їзда тіпа потім через певний час дотяну призводить до прогару прокладки. Самі штани не відкручував ніколи на авто, відкручував від головки і на яблукі (стояло відразу після штанів), головка припіднімалася і колектор знімався і лишався на авто.
 7. Ціни переглянув на всі позиції. Купуєм електросклопідйомники, скоро літо, є під форточні і безфорточні двері.
 8. Абсолютно згоден з цим. На відео видно що спалахує під капотом, і ніби то як на мене бенз дає такий самий ефект, якщо лопне шланг і бенз хлине на колектор, хоча під відео підписано "газові бомби"На іжа купляв б\у тор балон, в середині була навіть не ржавчина а нальот як хлоп'я, за 4 роки декілька раз знімав мультік, все намагався добитись щоб точно рівень показував, то нічого кримінального в середині не сталось, лише ці хлоп'я які відпадають якщо молотком влупити по балону, такі ж хлоп'я в фільтрі.
 9. Forte рулить. За рік експлуатації всі ж ті проблеми як і у всіх, абсолютно. Електро інструмент я б не прирівнював, бо я думаю це всеж таки два різні завода. Стерта ризина в ноль, ніколи не повірю що посадить картоху і два рази з прицепом і резина в ноль, хоча якщо в нього мотоблок і нема вільного діфа і йому влом на поворотах давить ричаг розблокіровки то тут вже проблема не фірми а наїзника. "через пару недель оказалась водяная рубашка не держит воду" а чому через декілька тижнів, я так розумію купили (дуже багато тих хто купує максимум на веліку до того їздили) причипили фрезу і загнали по самі помідори. І також як я вще писав людина купила наприклад мототрактор за 2000 і вважає що він всіх на любив і під ним кінь за 6000. Я всеж думаю в тебе предвзяте відношення до форте ось дві перші ссилки по запросу мотоблок і форте не самий дешевий https://moimotoblok.com.ua/motobloki/motobloki-12-ls/?sort=p.price&order=ASC&productfilter=1 https://xn--80aa3aqhdjd.xn--j1amh/мотоблоки#/мощность-двигателя-л-с-12-a1-v12 Також можна сказати по іншому, в мене форте і я довольний, а там кому що подобається Ось наприклад деякі фрезерують і я таке бачив, а потім гів...но ваш мотоблок https://www.youtube.com/watch?v=ZDl3jDUO5F0
 10. Маю мототрактор на базі 12 сильного мотоблока дизельного, ніби то як штука не погана, але... На коробкі всі болти перекрутив підтікало масло, інші майже всі болти також бо то без різьби то не закручений, генератор рідний відразу не робив ставив з москвича, система охолодження підкапувала, масло з сапуна литить на акум, передні ступиці потрібно доробляти, навеска незрозуміло для чого розроблялася і це все в перші місяці після покупки, а ще робити і робити. Хоча враховуючи його вартість 2000$ (в порівнянні з бу япошкою за 4000 чи новим китайцем за 6000), я покупкою довольний шо слон, пахає, саджає, обробляє і вибирає. В сусіда бензиновий мотоблок на 6лс, катається вже на ньому років 5 без капіталки, саде, вибіра і тягає прицеп то з травою то з сіном. Якщо тільки для грядок то як на мене бензиновий мотоблок, якщо для себе і для хазяйства (корови, свині) + може трішки по сусідам то дизельний мотоблок, собі брав мототрактор бо є в планах ще поле взяти. Для того щоб орати огород, потрібно плуг або фірмовий брати або робити самому, та й взагалі гарно грядку зорати немаючи уявлення як це робити майже неможливо, обробити фрезою простіше. Але і плуг і фреза, дають найбільше навантаження і я наприклад фрезерую тільки там де потрібно копати вручну, бо судячи з ютуба фрезерувати великі площі досить накладно.
 11. Як Leon сказав є різниця тисків в контурах, яка може виникнути наприклад чрез те що недовідкидається шток ГТЦ і не відкривається компенсаційний отвір (чи стравлюючий як він там називається) на першій камері ГТЦ. З відси і різниця тисків і більш короткий хід педалі бо певний тиск в контурі вже є.
 12. Редуктор атікер коштує новий 600 грн без проблем ходе 2 роки, далі рекомендував би міняти але в декого і 4 роки вже ходе і не скаржаться. Тепер запуск взимку на газу, без проблем до -10 на атікері, також заводиться і при -20 але не встига прогрітися мотор і все покривається інієм і починає газ литися в колектор. При запуску до -10 ми кожен раз економим 300 грам бензу на прогрів (300грам*30днів*3зимні місяці*28грн\літр бензу) і того 756 зекономлених гривень, пішов по весні купив новий редуктор за 600 грн + фільтр ще й на нові дворніки лишиться. Це я до того що можна купити дорогий редуктор і труситись над ним, а можна купити супер атікер і мати щастя. По відгукам і на атікер і на томасетто і на ловатто багато як гарних так і паганих відгуків. В мене стояв атікеровська кнопка і датчик, взагалі ніяке. Потім переробив на стрілку панелі, стало краще, але до точності показників бензину дуже далеко. Постійно мучився що останні 5-8літрів не бачив чи то датчик чи поплавок, я і поплавок переварював, але все було марно. Балон був таблетка на 32л. Також ти там хочеш поставити балон на 50л, якщо будеш їздити по 500 км і постійно тримати хоч пів балона індикація працюватиме, якщо заправлятимеш по 10л то явно поплавок цього і не заміте. Якщо по 500 км не ганяєш то балона на 30л з головою хвате.
 13. Внесу деяку ясність між вакуумним і електронним редуктором. Вакуумний редуктор абсолютно ідентичний електронному, і навіть мембрани основні в них однакові тож говорити які з них економічніші не доцільно. Вакуумний редуктор був одним з перших і може працювати без електроніки у вигляді кномки газ бензин, оскільки його робота починається при подачі вакууму на штуцер за рахунок чого прибирається підпор мембрани малого тиску і він починає працювати. Для облегшення запуску стоїть електрокотушка (толкатіль не клапан) , який можна натискати руками що призводить до натискання мембрани малого тиску і подачі газу на заглушеному двигуні так би мовити пускова порція яка оприділяється довжиною тримання. Зазвичай в таких редукторах не має болта холостого хода. Єлектронні редуктори з'явилися чуть пізніше і виконані так само, але мають в своїй конструкції електро клапан який перекриває подачу газу на виході з мембрани високого тиску, цим клапаном повинна керувати кнопка, яка повинна перекривати клапан при зупинці двигуна, також не можливий запуск двигуна без подачі напруги на клапан. На таких редукторах зазвичай присутній болт регулювання холостого ходу який іде після електроклапана в обхід мембрані малого тиску і лише через нього іде подача пускової порції газу кількість якої оприділяється кнопкою. В електронному редукторі без болта холостого ходу, пускової дози газу не має.
 14. В мене магнітофон був майже так, борода ціла від пятьорки була і це було дуже не зручно, щоб дотягнутися до магнітофона потрібно відривати спину від сидіння.