Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  521
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Elektrod last won the day on 24 февраля

Elektrod had the most liked content!

Репутация

169 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

12 509 просмотров профиля
 1. Як FG писав, проставка не там стоїть, повинна стояти над дросельною заслонкою. Якщо не стає, значить проставка не для цього карба. Поки не перенесеш на верх, не настроїш. Можеш просто шланг після вінта жадності вставити зверху в карб і все запрацює і поїде, але ж звісно це не вихід з ситуації.
 2. Ну покищо відповідь на петицію не дуже радує
 3. Спробуй поміряти плюс який приходе на шиколадку, більш ніж впевнений що там буде 14 вольт що при працюючому вінтіляторі що ні.
 4. Перше, я б викинув амперметр, окрім втрат напруги на ньому, зазвичай більше ніякого функціоналу він не нисе, до того ж він стояв на авто в яких було три лампомчки на все авто, на всякі електровіники він не розрахований, краще купити безкорпусний вольтметр за 20гр, від ньогу більше ефекту в контролю роботи гініратора. Стосовно підняття напруги після ввімкнення електровіника все дуже просто, іде просадка напруги в бортовій мережі авто, а із-за того що шиколодка баче напругу лише після замка запалення вона думає що напруга просіла і добавляє її на гініраторі. Тобто на виході з гініратора при 14 вольтах, до шиколадки доходе тільки 12 вольт, шиколадка намагається добавляти і ми отримуємо з гініратора 16 вольт, а на шиколадкі 14 вольт. Найпростіший і як на мене найкращий спосібце усунути поставити реле і запитувати шиколадку через окреме реле від плюса самого гініратора, також саму нагрузку таку як електровінтілятор, фари брати прям від гініратора.
 5. Ні не обовязково, але маса повинна бути гарна, від неї залежить робота і довговічність всього БСЗ
 6. Тоді я вибачаюсь, пишіть наступного разу більш зрозуміло, а то не зрозуміло було кому це адресувалось
 7. Таких цифр немає взагалі, петиція яка набрала найбільшу кількість голосів, це петиція за відставку зеленського 60тис, далі йде петиція 40тис, і штук три петиції по 35тис, всі інші петиції зазвичай до 28тис голосів, тож 31тис під петицію про відміну закону 2695 вже багато про що говорить. Далі буде відповідь і навіть якщо вона буде не задовільна, буде ще друге читання і якщо й там не зміниться, я думаю будем тоді пробувати самі міняти.
 8. Бо вже набрали необхідну кількість. Ти?
 9. Ще нічого не ввели і не прийняли.
 10. Я думаю туди їхати першим рейсом, тобіш в 10, потом з кумом пересіктися, а з обіду по парку в кременчуку пройтись, то ж наберу тебе.
 11. В суботу можливо буду у вас, можливо ще кому буде цікаво
 12. Щось я не можу тебе зрозуміти. Якщо 20 ват буде у фонарі горіти постійно в продовж всієї поїздки то фонарь поплавить. У випадку з класичним москвичом, ЗПТФ це колхоз,а зарево ззаді таке буде, що воно не допомагатиме а заважатиме
 13. Якщо буде габаріт 5ват а стоп 20 ват, то не поплавиться. Задні ПТФ для тумана, це 20 ват габаріта, я думаю що поплавить, та й 2*20ват ззаді в потокі, я б вийшов би тобі постиклив фонарі щоб в очі не дуже било
 14. Як на мене то смислу немає, яскравіше світити явно не буде, якщо перегорить 20 ват, то дньом стопака на 5 ват не буде видно. В мене стояли чотири двохконтактні лампи, чотири габарита по 5ват і 4 стопа по 20 ват. Візуально мені подобалося, при згоранні одного габарита чи стопа, мінти не доколупаються.
 15. Це да, але якщо розмова про заміну, то на москвичу термостат прослужив десь рокуів 7 поки москвич в митал не пішов, а сам термостат був або проданий, або комусь вкорячий также само. Також місяців 2 назад знайомому на соткі 2,0tdi 5 циліндрів также переробив, бо внього термостат рідний на 90 градусів, а друга швидкість вінтілятора вмикалась при 110градусах і в нього постійно то шланга лопне, то радік, то кипить то ще щось.