Elektrod

Москвичеводы
 • Публикации

  464
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Elektrod last won the day on 31 июля 2018

Elektrod had the most liked content!

Репутация

149 Excellent

О Elektrod

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.06.1985

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 шалена бл@шанка
 • Год выпуска авто
  1984
 • Откуда
  Лубни
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

6 876 просмотров профиля
 1. Чи на кременчук в неділлю прокатнутись....
 2. Почну з москвича, спочатку був 1,5 мотор потім 1,7. Термостат нижній, від ниви початок відкриття 80градусів, майже один в один з москвичовським по виходам але більше різних фірм і є з чого вибрати. Стояв один єлектровіник перед радіатором від 2108 в парі з датчиком 82-87 в нижньому бачку радіатора, штатної крильчатки не було. Температура трималася десь 85 градусів, при 92 градусах включався вінтілятор не більше ніж на хвилину, температура відразу падала. Система без тиску, в літку ніразу не кипів, їздив на гонки, катався по київським пробкам, ганяв по пісках на морі єдине куди хотів і не попав це на перевали карпат. Систему заливав просто, залив і поїхав я не знаю де там можить зібратися повітря що потрібно розвоздушувать. Далі х@явді 2,0, термос рідний викинув бо він відривався при 100 градусах а єлектровінтілятор повинен вмикатися при 105 градісах, поставив нижній від 2108 на 85 градусів і датчик вінтілятора 87-92, викинув клапан з пробки і все море задоволення. Зараз друга х@явді з мотором 1,6 дизель, потім 1,9 бенз, а зараз 1,8 бенз, технологія таж що і зверху тільки радік також від 2108, він менший ніж рідний і дешевший в два раза. Вінтілятор вмикався за пів року раза два, все прекрасно працює і в зимку в машині тепло. Тосол заливається также, залив і поїхав, танці з бубном проводити не потрібно. Ну а температура нижче 80 градусів, я вважаю недогрівом і не робочою температурою.
 3. Частота совпаде, якщо модель сігналки і брелок однакові, але є одне но. Старий (тобто прив'язаний брелок) можить не прив'язатись до другої сигналізації, а також прив'язка нового брилка повинна бути описана в інструкції, якщо цього нема то другий брелок не прив'язується, там же й описано як і якіф брилки можна прив'язувати.
 4. Чого на клемі БАТ три провода??? Повинно бути два один від чтвертого контакта комутатора, другий + після замка запалення. Провод на клемі RUP або клема К там один з проводів тахометра, якщо це провод тахометра і тахометр зправний. то при піддключнні АЗ замість датчика хола отримуємо 6500 обертів на тахометрі, якщо оберти на тахометрі не ті то або тахометр несправний, або провод від тахометра не той. Також багато але з тахометром, до установки БСЗ тахометр правильно показував? Якщо так то провод від тахометра взятий не вірно, якщо до установки БСЗ тахометр показував погоду в космосі, то установка БСЗ погоди в космосі не зміне.
 5. Ну тут тільки до бабки, бо так по якимсь трьом проводам важко щось сказати. А тепер по суті. У вас БСЗ, у нього своя коса, яка з'єднує комутатор, котушку і трампльор(датчик хола), При підключенні всього цього у вас повинен лишитися лише один провод, чорний біля комутатора, він прикручується на масу. Тепер щоб вся схема запрацювала вам потрібно найти плюс, який приходив на вашу стару котушку (у вас там два або більше проводів, включаєм запалення і з лампочкою яка підключена одним кінцем на масу шукаємо + ) цей плюс прикручуємо на котушку з написом Б або +, таким чином на цій клемі буде два провода. один + другий від коси, який іде на четвертий контакт комутатора. Далі якщо іскри нема, біжим в магазин по АЗ і МД , або 2в1 аз+мд для 2108. З допомогою нього можна побачити чи все підключино вірно, а також перевірити датчик хола. І тільки після того як буде іскра і авто заведеться, шукати провід від тахометра і підключати його на контакт К котушки. Також можна фото підключеного, але щоб було видно на який контакт який провід в колодкі підключений на комутаторі і датчику хола
 6. Голосуй за наших https://www.drive2.ru/r/moskvich/412/550613/
 7. У нас 100грн за шатун, сьогодні питав. Зараз буду робити проточку блоку, шліфовку блока, фрезеровка голови на 1мм + шатуни, то це все так дорого шо капець.
 8. Як ніколас вище писав, проблема була явно в іншому. В мене було дві панелі зі світлодіодами і тахометрами, плюс проводка на газову кнопку в якій сигнальний провід намотаний на бронепровод, ніяких мерцаній не було. Зараз використовую ось такі контроллери NSI45020AT1G, їх є деклька варіантів по потужності, дещо дорогуваті, але зручно використовувати оскільки мінімум простору займають плюс стабільний ток без скачків.
 9. Все ж більше схоже на фейк, а ніж правду.
 10. Можливо не зовсім тему зрозумів, але паша з києва на сірому комбіку, продавав мотор років три назад, я в нього коліно хотів купити то там ніби як заводський мотор був з коліном 3317 і поршнями 82мм, тобіш 1,6. Я так розумію і тут таке може бути, чи ні. Якщо це так, то купити поршньову на 85мм і да здраствует мооощностььь.
 11. Той що рідний зліва на торпеді був, він же вмикав фари й габарити
 12. Схема абсолюно робоча. В мене так на москвичі було, там частково лампова підсвітка частково світлодіодна, лампи деякі навмисно лишив, щоб працював рідний москвичовський резистор. Здається ламп було дві десь по три ватта, цього було достатньо щоб світлодіоди гасли в нуль. Світлодіодна лента десь при 8 вольтах, світити здається небуде зовсім.
 13. Смотря скільки. Там один круглий отвір, другий овальний також є направляйки під шплінт і без, ті що без шплінта успокоітіль буде ходити вперед назад, хоча і в тих що з шплінтом там зазори є.
 14. Тю я думав ти зараз адресу скажеш куди підїжати
 15. Вітаю з днем народження