Перейти до вмісту

Корвет))) - 412)


Гість Василь

Recommended Posts

От така в мене історія...дістався мені в спадок москаль 89" року....

З ним така ситуація.....дід мій купив його і ставився належно,бо сам 35 років їздив на автобусі,москвіч був укомплектований повністю.....всьо чотко пахало...але,спочатку раз залетів в кювет а потім в"їхав в фіру..ну то помняв радіатор...

Потім віддав свому сину(тоість мому дядькові) той тоже ливився але недуже, спочатку його запресували і він опинився в аварії посеред двох машин - зад і перед був пом"ятий(зробили) - а потім влетів в стовба ...але його більш менш зробили...

Років 4ри тому ми зробили з ним кап ремонт двигуна...який наїздив тоді біля 150 тис(вроді десь так)...поміняли кольца,вал не шліфували бо небуло потреби....Після кап ремонту він проїхав десь 300 км і почав барахлити,були в селі і пропаля тяга....єлі доїхали до дому. Так він і стояв 3 роки в гаражі.......а тут но я думаю візьмуся до нього і зробля ,буду їздити....прихожу в гараж,а він стоїть без фар,на спущених повністю колесах,без акумулятора.....кароче мій дядбко всьо пропив...навіть всі ключі шо дід мій збирав.... а потім і шей задні колеса,за той тиждень шо я був Львові....(тепер в нього забрали ключі від гаражу)....

От в мене питання.......чи варто того москалика робити....скільки мені це обійдеться...якшо пхати туди б/у запчасті...він заводиться і їде,але погано,карб тре почистити і бензу заляти,ну нерахуючи акума,бензи,задніх дисків і скатів))

Вложение:
Комментарий к файлу: задок

33510768.jpg

DSC03809.JPG [ 493.46 Кб | Просмотров: 2 ]

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Вливайся)

та тут роботы на день в приципе!)) на форуме можна купить нужные тебе бу запчасти за норм цену. сам ты откуда? может найдутся одноклубники которые рядом живут и помогут в ремонте.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну не на день то точно...його тре шпаклювати і малювати повністю...фари потрібні,задні диски і гума вся...+ акум і до карбюратора подивитися чи до зажиганіїя......а фотки шось не загружаються,та одна і всьо....інші пробую а вони нехочуть.....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Василь писал(а):
фари потрібні,задні диски і гума вся...+ акум і до карбюратора подивитися чи до зажиганіїя

це все за день робиться, при умові що в тебе є всі потрібні зч ab.gif
шпаклівка то таке, на швидкість не впливає ag.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

гггг.ну да......але тре ше фінанси))

Вот думаю чи варта його робити,скільки мені це обійдеться і чи не проще його продати,так як мотор справний,підвіска була перебрана,коробка норм....

А кузов не дуже.....тре переднє лобое стікло наново переставляти,бо правий верзні угол несходиться з кузовом ітам малий зазор...))або проще герметіком залити)) ag.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Logvin писал(а):
а кузов не поведен что лобовое не прилягает???


та там я думаю одна з двох причин,або стойка трохи крива в верху,або резинка(уплотнітель) стікла поганий
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Василь писал(а):
Logvin писал(а):
а кузов не поведен что лобовое не прилягает???

та там я думаю одна з двох причин,або стойка трохи крива в верху,або резинка(уплотнітель) стікла поганий
Ну помоеиу уплотнитель не дотянут!Ну есле стойка то пипец!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та якраз в тому куті ризинка та погана,там де вона має чіплятися за кузов то вона відірвана....то напевно просто або сіліконом або герметіком приклеїти....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

але ше чим я прозрів то шо після всіх тих аварій, дверьки закриваються як в новому)))

Але ше шо мене цікавить...чи варто його робити взагалі, і в скільки це обійдеться..ну і за скільки це корить можна продати??

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Василь писал(а):
Та він мені подобається.....тільки бачу шо вкладати в нього треба набагато більше ніж він сам коштує))

Ну а шо ты думав, в любую тачку в такому стани придется вкладывать больше чем она сма стоит.Востановиш - заработаеш уважение ab.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

гм........ну да....такшо кажете робити......)))можливо ви і праві....напевно буу шось пробувати))Спочатку тре акум купити шоб хотяби завести...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Василь писал(а):
та якраз в тому куті ризинка та погана,там де вона має чіплятися за кузов то вона відірвана....то напевно просто або сіліконом або герметіком приклеїти....

може новий купити.машина клас ay.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...