Перейти до вмісту

Ровно


Pomi4

Recommended Posts

Боляче на душі людині, я його підтрумую в певній мірі. А от чому так відбувається не зрозуміло. Але так як я не з рівного, то тікаю звідси.  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

всім привіт)  можливо хтось знає де можна знайти,купить  хром направляющие задніх вікон???

Спитай у Зіновіча, на базарі Дінамо. Торгує шротом в низу останнього ряда. В таому ж ряду, але по середині Костя по Москвічах. Я ще спитаю у своїх друзів, в когось має таке бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Шрот по Москвичах є в Клевані. Сам запчастини беру тільки там. Телефон дам через лс.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Поможите кто может. Купили москвич и хотим найти человека кто сможет посмотреть проверить и сказать на какую приблизну сума нада зделать ремонт. Посоветуйте пожалуста когото в г. Рівне

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт земляки. Сталась у мене така от неприємість - попав на заміну лобового скла на своєму СЛі. Придбати кальонку не проблема хоч сьогодні але цікавить розжитися саме триплексом. Можливо хтось має таке, в купі з бажанням обміняти його на деяку суму грошових значів, ну або підкаже де можна попитати-розжитися таким? Розглядаю всякі варіанти, в тому числі і б/в в хорошому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Колись на ринку Дінамо купляв триплекс. Зараз возять під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зрозуміло. Дякую, зайду поцікавлюсь, благо не далеко. Але знаючи цінову політику бариг на тому ринку ціна буде немала.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...