Перейти до вмісту

Cистема gps слежения за авто


Recommended Posts

LBS  в смысле что только по базовым станциям показывает? Да и такие показания норм, машина не иголка ведь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Точность километр, нахрена? Надо, чтобы было гпс + лбс, тогда найдется даже в подвале, если будет сеть ловить

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да ну, 1 км... Я на старой нокии на симбе, пользовал длительное время карты на одних вышках. Ну был разброс, но не км и даже не 300 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Небюджетно очень из-за операторов

 

МТС спаганился и стал водкафоном. Купил карту в трекер, вылезла лажа - 50 смс в месяц. В МЕСЯЦ! За 50 грн абонплаты. Остальные 50 копеек штука

 

Так от вопрос. Кто каким тарифом пользуется?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да ну, 1 км... Я на старой нокии на симбе, пользовал длительное время карты на одних вышках. Ну был разброс, но не км и даже не 300 м.

Точність залежить від кількості вишок, якщо ви в місті то точність може бути і в кілька десятків метрів, а в мене в силі в радіусі 3-5 км ні однієї вишки, точність при запуску гугл карт до з'єднання з джипіесом складає від 3 до 5 км, при тому яке коло малює телефон то авто вже встигнуть серед чистого поля розібрати і там же продати по запчастинам перж ніж хтось обшарить такий участок.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...