Перейти до вмісту

допомагайте, щось коротить у 2140


Recommended Posts

Справа була така - виїхав із зупинки і тут на повороті не увімкнувся поворотник. Вмикаю інший - теж нічого. Їду далі, смикаю перемикач туди сюди - не вмикаються. Думаю дай но фари чи увімкнуться - тумблер тикнув і машинка заглохла. А тут найцікавіше - чую, що щось під капотом стуконить - відкриваю, а то стартер ніби прокрутити не може, чи ніби втягуюче втягнути не може і це при вимкненому запаленні. Зняв масу, ставлю назад - стартер трошки робить оберт і вирубається. Відкрутив від стартера токовий дріт (там 3 шт на товстому контакті) зажав (закоротив) їх окремим болтом, ставлю масу на АКБ - на приборці амперметр на - 20 ((. Думаю не стартер значить, прикрутив назад ті 3 провода до нього. Дай но думаю відєднаю реле поворотів - зняв, на приборці все по нулям, стартер не гучить, але видно просів АКБ і сили завести вже немає (крутить як при дохлому АКБ) - поставив підзаряжати поки що. Що підскажете, може релюха поворотів здохла і так впливає чи то щось інше? Куда грішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

смотри массу,косичку от двигателя и т.д. Релле поворотов так коротить не может...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

и не мешало б пересмотреть пятаки на втягующем и само втягующее

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Замок запалювання  дивись. Тонкий провод від стартера йде до нього. ( Основний плюс) Далі в замкові  вже розкидається на котушку  і всю систему  + стартер. Можливо щось проплавилось там і коротить. Це як часті проблемі коли все тухне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А кажуть чудес не буває, поставив АКБ - завелася, світла працюють. Приєднав реле поворотів - все в порядку, все працює 0_о. По ходу то все ж стартер вимахується.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Или провод возбуждения генератора. Зарядка идет?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

зарядка йде. Сьогодні завів - все норм, заглушив, знову завів і знову ті ж симптоми - амперметр на -20 (раз 10 крутив ключ туди-сюди), потім ключ на вкл (не на старт), а стартер почав крутити. Вимкнув, знову кручу - не коротить. Завів, все ОК. Заводив пару раз - все ОК. Думаю замок вийожується.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

.Пятак на стартере смотри.

О, помогло кажись. Проїхався - все ок. Напевно можна казати ДЯКУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У меня такие симптомы тоже были.При движении включался стартер сам.Оказалось выработалась вилка которая поджимает пендикс и она слезла со своего места.Купил на разборке другую,поменял и всё ОК.

Потом было что при повороте ключа на стартер,всё гасло и амперметр показывал разряд -20.Когда снял стартер,разобрал,оказалось что стяжной длинный болт на 6 прикасался к обмотке стартера и поэтому коротил.Я его промотал изолентой и немного подбил обмотку.Собрал и всё ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...