Перейти до вмісту

Солекс-08: симптоми поганої мембрани


Recommended Posts

Всім привіт!

Появилася така проблема: зранку, як холодна машина - тяжко прогрієваться: трохи кидає мотором, можуть раптово впасти обороти і відповідно глохне; як прогріта, під час руху раптово падає тяга, машина типу починає дуситися, треба витягнути підсос і підгазувати... Буває допомагає, а часто просто глохне... І коли завести - заводиться, але зразу глохне... Казали, що якась із мембран може бути причиною. Які є симптоми поганої мембрани? Не хочеться лишній раз знімати карб чи за такою дрібницею їхати до майстра...

Мотор 1,8, карб Солекс 08

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Налёт на свечах какой? Думаю, мембраны тут совершенно не при чём. Где-то мусор плавает. Надо снять карб и компрессором продуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Налёт на свечах какой? Думаю, мембраны тут совершенно не при чём. Где-то мусор плавает. Надо снять карб и компрессором продуть.

+ 1000, мембраны можеш даже не смотреть, а вот ГДС 1ой камеры и ХХ продуй основательно, так же проверь не цепляет ли нигде поплавок.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

До свічок щось не дивився даже... Нові, не давно поставив...

Але здається причина все ж знайшлася - бензонасос. Він у мене літом грівся, я його поміняв... Вчора як заглох, то вирішив охолодити його - і зразу ж завівся! Але щоб зимою і так перегрівався???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Але здається причина все ж знайшлася - бензонасос. Він у мене літом грівся, я його поміняв... Вчора як заглох, то вирішив охолодити його - і зразу ж завівся! Але щоб зимою і так перегрівався???

У меня год назад "перегревался" бензонасос на бензине от БРСМ со спиртом. Я решил попробовать бензин без спирта - с тех пор пробок не было. Но я с тех пор и не ездил толком никуда. Зато появилось калильное зажигание...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У меня год назад "перегревался" бензонасос на бензине от БРСМ со спиртом. Я решил попробовать бензин без спирта - с тех пор пробок не было. Но я с тех пор и не ездил толком никуда. Зато появилось калильное зажигание...

Це я в саму першу чергу зробив - різні заправки, різну бензуну... Крім спиртової ))) Мій Франик її категорично не сприймає...

Просто не знаю, за що у першу чергу братися...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Просто не знаю, за що у першу чергу братися...

 

PS: как вставить видео?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

До свічок щось не дивився даже... Нові, не давно поставив...

Але здається причина все ж знайшлася - бензонасос. Він у мене літом грівся, я його поміняв... Вчора як заглох, то вирішив охолодити його - і зразу ж завівся! Але щоб зимою і так перегрівався???

Где то читал,но не помню где,что дело вовсе не в перегреве,а в вакууме который создается под мембраной насоса,отчего она и зависает.Причина этому забитое вентиляционное отверстие, которое выравнивает давление внутри насоса,только где оно, я не знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...