Перейти до вмісту

Переднє крило кузова і деталі його кріплення


Илья

Recommended Posts

Доброго вечора форумчани!

Виникла така прикрість, прошу допомогти рекомендаціями!

Справа в тому, що помилково було куплене крило без елемента кріплення («кутика», підпори) в передній частині крила. Виділено на рисунку. Крило на авто М 2140.

Вже після пару неділь висіння закріплених крил на корпусі автомобіля, крила почали по бокам спускатись донизу. Крім того така конструкція не надійна і складається таке відчуття що крило ось-ось може прогнутись навіть якщо до нього лише прилягнеш тілом. Одним словом міцності в такого крила не найкраща!

Прошу порекомендувати, що мені з цим передніми крилами зробити, доварити «кутик» чи він кріпиться довільно, чи купити нове крило? Чи можливо окремо даний «кутик» є в продажі?

Завчасно дякую за відповіді!

a82d23d9f928bce1a5321f2bbc4d2992.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у меня было два новых крыла с 2140 (продал), так там не было такой вставки. на моих крылах, от раннего 412-го, скажу точно что есть! когда менял крылья видел, да и красил как раз то место

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

крила 2140 таких кутиків не мають.Вони там йдуть окремо і кріпляться до бризговиків,а тоді зверху вже ставиться крило.

Ті кутики не складної форми,можеш сам їх вирізати з бляхи.

А ще краще не заморочуйся тим,на моєму 2140 міняли крила,не ставили ніяких кутиків,за 12 років нічого не провисло і не деформувалося.

Так що ти або не закріпив все як має бути,або проблема в чомусь іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

крила 2140 таких кутиків не мають.Вони там йдуть окремо і кріпляться до бризговиків,а тоді зверху вже ставиться крило.

Ті кутики не складної форми,можеш сам їх вирізати з бляхи.

А ще краще не заморочуйся тим,на моєму 2140 міняли крила,не ставили ніяких кутиків,за 12 років нічого не провисло і не деформувалося.

Так що ти або не закріпив все як має бути,або проблема в чомусь іншому.

Дякую за відповіді!

Після аналізу кучи літератури дійшов до висновку, що як сказав McPherson у 2140 дані "кутики" прикріплюється до корпусу, а вже на дані кутики надівають крила.

Тому на 2140 крила йдуть без кутиків!

А кутики або вже самому зварити абр купити.

Випадково нівкого не продаються дані кутики ? Варіант з Б/у також підходить!

Або підкажіть де і в кого можна купити.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Эти треугольники называются усилителями крыла. На ранних 2140 они шли вместе с крылом (как на твоей картинке), в более поздних их стали крепить непосредственно на брызговики. У тебя получается "ранний" кузов и "поздние" крылья.

Помимо усиления крыла, эти треугольники защищают тыльную сторону фар от грязи и камушков летящих из под колёс. Сделать их самому из металла, не составит особого труда. Ну или поискать на разборке или металлоломе.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Bummper прав на ранних они идут вместе с крылом. есть такие крилья. да и треугольники отдельно. если нада могу привезти . если ты с киева конечно, так как пересылкой заниматьса не буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Bummper прав на ранних они идут вместе с крылом. есть такие крилья. да и треугольники отдельно. если нада могу привезти . если ты с киева конечно, так как пересылкой заниматьса не буду!

Дякую за рекомендації!

to malosol: я в Києві і готов забрати дані кутики по адекватній ціні! При наявності даних кутів прошу маякнути мені в л.с. і зазначити їх ціну.

Завчасно дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...