Перейти до вмісту

Оформление Машины Умершего Хозяина


rioakaanhell

Recommended Posts

да ну,а как тогда авто с учета снимают таким образом?

да ну,а как тогда авто с учета снимают таким образом?

да ну,а как тогда авто с учета снимают таким образом?

да ну,а как тогда авто с учета снимают таким образом?

Значит получается можно не парится доверка еще 7 лет действительна,и сделать это когда будут денюжки
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Читай внимательно, 5  лет а после  в пользу государства.  Законы меняются ....и да описаное выше возможно только в нашей стране.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Доверка теряет силу в момент смерти хозяина и если ее не переоформить вовремя она стает безхозной, то есть государство имеет право на нее ...

Про смерть хозяина ГАИ знают, у них подключена база нотариусов (не знаю как правильно называется)...

Это проблема, но если вы наследник то надо просто войти в наследство...

НО если вы не родственник, то не имеете никакого права ездить на авто ... оформить только так: обратиться к родственникам, они войдут в наследство и потом уже продадут или подарят Вам... НО родственники за эту беготню могут потребовать денежку (просто за время) и оформлять только за Ваш счет ... и деньги за авто потребуют, а то ведь беготня, потом переоформление в Гаи и она будет висеть как иммущество  в нового хозяина(налоговая не дремлет)...

При встрече  с исполнительным гайцом он может пробить по базе и на основании того что машина не имеет хозяина забрать ее на штраф-площадку ! а забрать можно от туда только родственникам!

Можете не верить, но это правда! Вы не имеете права ездить на этом авто ...

Да что там... бабушка моя дом построила, землю приватизировала, а дом не приватизирован... теперь это всплыло и получается что на ее земле стоит ЧУЖОЙ дом! с документами пипец... раньше было селом, а потом присоединили к городу... документы были не на руках, а в сельсовете... Теперь пробуем через архив найти те документы, без которых нельзя приватизировать ЕЕ же дом !

Страна дураков и дурацких справок (((

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Друкувати   Шрифт: збільшити зменшити або Ctrl + колесо миші

 

gerb.gif

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 3 квітня 2013 р. № 243 
Київ

Про внесення змін до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 р. № 1200 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 87, ст. 2939; 2010 р., № 80, ст. 2826; 2011 р., № 85, ст. 3102; 2012 р., № 91, ст. 3674), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 3 квітня 2013 р. № 243

ЗМІНИ, 
що вносяться до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери

1. Пункт 3 після абзацу третього доповнити новим абзацом такого змісту:

“електронний реєстр - автоматизована інформаційно-пошукова система обліку суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, накопичення інформації про надходження, передачу, реалізацію транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, видачу та використання бланкової продукції, номерних знаків для разових поїздок і номерних знаків “Транзит”.”.

У зв'язку з цим абзац четвертий вважати абзацом п'ятим.

2. Друге речення абзаців першого і другого пункту 4 після слів “та веде” доповнити словом “електронний”.

3. У пункті 7:

1) в абзаці першому слова “департаменті” та “, зокрема в електронному вигляді,” виключити;

2) доповнити пункт абзацами такого змісту:

“Облік ведеться суб'єктами господарювання в письмовому та електронному вигляді (додатки 1 і 4).

Суб'єкти господарювання невідкладно вносять інформацію про надходження, передачу, реалізацію транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, до електронного реєстру.”.

4. У пункті 12:

1) в абзаці другому слова “є документами суворої звітності і” виключити;

2) доповнити пункт абзацом такого змісту:

“Оформлення договорів купівлі-продажу транспортних засобів може проводитися в Державтоінспекції.”.

5. У пункті 13:

1) абзаци перший і другий після слів “зобов'язаний вести” доповнити словами “в письмовому та електронному вигляді”;

2) в абзаці третьому:

у другому реченні слова “департаменту Державтоінспекції МВС” замінити словами “підрозділу Державтоінспекції”;

у третьому реченні слова “як документи суворої звітності” виключити.

6. Пункт 17 викласти в такій редакції:

“17. Під час продажу транспортних засобів, що перебувають (перебували) на обліку в Державтоінспекції або Держсільгоспінспекції, покупцеві разом з довідкою-рахунком або біржовою угодою Державтоінспекцією видається свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) або Держсільгоспінспекцією - свідоцтво про реєстрацію машини з відміткою про зняття машин (тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів) з обліку чи акт технічного стану.

У разі зняття з обліку транспортного засобу покупцеві видається свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) та копія реєстраційної картки, що додається до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на пластиковій основі, з відміткою суб'єкта господарювання про продаж транспортного засобу із зазначенням дати продажу, серії та номера довідки-рахунка і відповідно номерного знака для разових поїздок.”.

7. Абзац перший пункту 18 після слів “ставити печатку” доповнити словами “, штамп та підпис відповідальної особи суб'єкта господарювання”.

8. В абзаці другому пункту 20 і пункті 21 слова “департамент Державтоінспекції МВС” замінити словом “Державтоінспекцію”.

9. Пункти 43, 44 і 55 викласти в такій редакції:

“43. На комісію приймаються транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, зареєстровані або зняті з обліку в Державтоінспекції, або машини, зняті з обліку в Держсільгоспінспекції, для їх подальшої реалізації:

від громадян України - за наявності паспорта громадянина України чи тимчасового посвідчення громадянина України, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта) або свідоцтва про реєстрацію машини, свідоцтва про спадщину, рішення суду або довідки на складову частину, що має ідентифікаційний номер, виданої Державтоінспекцією або Держсільгоспінспекцією. На комісію можуть прийматися складові частини, що мають ідентифікаційні номери, на підставі документів, що підтверджують законність їх придбання;

від суб'єктів господарювання - за наявності накладної із зазначенням моделі, марки транспортного засобу, номера шасі, двигуна, його ціни, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта) або свідоцтва про реєстрацію машини, паспорта та доручення уповноваженої особи суб'єкта господарювання.

44. На комісію не приймаються транспортні засоби або машини, щодо яких в установленому порядку повідомлено про накладення арешту або заборону зняття їх з обліку, які не зареєстровані в Державтоінспекції або Держсільгоспінспекції, а також транспортні засоби, щодо яких не надано відповідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта) чи свідоцтва про реєстрацію машини.”;

“55. На продані транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, комісіонер видає покупцеві:

стосовно транспортних засобів, облік яких ведеться Державтоінспекцією, - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт), а також на зняті з обліку транспортні засоби номерні знаки для разових поїздок;

стосовно транспортних засобів, облік яких ведеться Держсільгоспінспекцією та які зняті з обліку, - свідоцтво про реєстрацію машини та її складових частин, що мають ідентифікаційні номери, чи акт технічного стану машин (тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів) та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, номерні знаки “Транзит”.

Крім зазначених документів, також видається сервісна книжка (гарантійний талон), довідка-рахунок, розрахунковий документ, який посвідчує факт купівлі транспортних засобів.”.

10. У тексті Порядку слова “державна інспекція сільського господарства” і “інспекція державного технічного нагляду” в усіх відмінках замінити словом “Держсільгоспінспекція” у відповідному відмінку.

 

Публікації документа
  • Урядовий кур'єр від 13.04.2013 — № 70
  • Офіційний вісник України від 23.04.2013 — 2013 р., № 29, стор. 13, стаття 992, код акту 66713/2013
 
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А если на дом вступили в наследство и переоформили,а за машину ничего нотариусу не говорили,и на нее не вступали как теперь с ней быть,можно на нее вступить или сильно геморно это?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Все заново... возможно еще и с судом. 

Нотариусы интересно говорят, если в права вступили то можно потом машину...пока точнее не скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Вставлю свои пять копеек. Мой дед умер, мы нотариусу отдали документы на оформление наследства (только на дом). На мотоцикл ничего нотариусу не давали. Нашли покупателя, взяли деньги - отдали техпаспорт и моцык. Не знаю, год прошел пока претензий не поступало. Меня тоже этот вопрос мучает, три года назад купил москвич, еще с черными номерами. Достался от второго хозяина который только на основании техпаспорта на нем ездил ( он на себя его не оформлял). Второй хозяин умер и машина досталась мне, тоже на основании техпаспорта кататся собираюсь. Страховку вчера оформил на себя без проблем. Про существование первого хозяина только догадываюсь, даже не знаю жив ли он, но это можно будет узнать. Даже если и жив - не особо хочется тратиться на переоформление.... Завтра у нашего нотариуса спрошу что он думает по этому поводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

И что ты хочешь у него спросить? Если жив, пока проблем нет, кроме того что он может потребовать назад. А если нет хозяина, то пока не нарвешься.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Назад никто не потребует, этот хозяин его (Москвич) даром отдал за ненадобностью. Просто если он умрет, что дальше будет. Может его найти и пусть завещание на меня оформит? )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дарственная это нотариально надо оформлять, может дороже выйти чем просто переоформить в МРЕО. Переоформлять не охота еще и по причине того, что хочется оставить черные номера. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Даже по наследству не оставишь. Оно тоже ноториально к стати тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...