Перейти до вмісту

Новости Кубы) и цена на Москвич


muzicboy

Recommended Posts

Однако, у них цены на старые Москвичи

 

 

Громадяни Куби, починаючи з п’ятниці, зможуть вільно купувати нові та вживані автомобілі у державних компаній-продавців. Указ, що набув чинності, скасовує необхідність отримувати раніше обов’язкові “авторизуючі листи” для такого роду операцій у профільних державних установах.

Як було зазначено в резолюції Ради міністрів, таким чином “прибираються адміністративні перешкоди” і стає можливим “придбання транспортних засобів з мотором та їх основних запасних частин за роздрібними цінами”, наближеними до тих, що існують на острівному приватному ринку автомобілів. При цьому “додаткові доходи” держави від цих операцій, включаючи податки, підуть на фінансування розвитку громадського транспорту.

Очікується, що підсумкова вартість нового автомобіля на Кубі за рахунок різного роду відрахувань на користь держави буде приблизно на 50% вища від його ціни у виробника. Тим не менш, це навряд чи зупинить бажаючих придбати нову машину. Досі значну частину автопарку в країні, особливо за межами столиці, становить продукція заводів Детройта, ввезена до 1959 року, а також машини радянського виробництва. Власним автопромом Куба не володіє.

 

Восени 2011 року влада острова вперше за кілька десятків років дозволила громадянам у спрощеному порядку купувати і продавати старі транспортні засоби. При цьому ціни на місцевому недержавному ринку не можуть залишити байдужим стороннього спостерігача. Наприклад, за “Москвич-2140” в “гарному стані” доведеться віддати 9 тис. доларів, незважаючи на те, що випуск цієї моделі припинився в 1988 році. Саме стільки просить за нього власник в оголошенні, розміщеному на популярному на Кубі сайті з продажу товарів і послуг “Револіко” 2 січня цього року. При цьому середня зарплата в країні становить близько 20 доларів.

Ну и немножечко кубинских Москвичей  :) 
 

020_0_740d4_30d48132_XXL.jpg

 

658815_original.jpg

 

5900879_10c5f46d.jpg

 

ae3fde11d40028db4a7824a47eacec80.jpg

 

1358710439_auto-009.jpg

 

222673_original.jpg

 

841690074.jpg

 

658630_original.jpg

 

659367_original.jpg

 

662444_original.jpg

 

660068_original.jpg

 

661121_original.jpg

 

661792_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Смотрю дофига москалей ездит только с одним дворником, что это? Новый стиль, или отсутствие дождей позволяет экономить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красота, такие Моси ухоженые, бомба, я думаю им там хорошо,тепло, практически не ржавеют  :) .

 

Я думаю надо скупить партию Мосиков в Украине и переправить на Кубу, можно лаве нормально зачехлить  ;) .

9 штук долларов 40 Мось  :blink:  ох.... еть можно вот цены.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красота, такие Моси ухоженые, бомба, я думаю им там хорошо,тепло, практически не ржавеют  :) .

 

Я думаю надо скупить партию Мосиков в Украине и переправить на Кубу, можно лаве нормально зачехлить  ;) .

9 штук долларов 40 Мось  :blink:  ох.... еть можно вот цены.

 

Я думаю, 1000 доларовый мосвквич с транспортировкой, всякмими поборами экологическими и акцизными + коррупция - думаю конечная цена будит 15000... при их зарплате в 20  :)) ... 

 

Очередная страна которая дружила с СССР....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот 41-ый за 13000 с названием на сайте продаж Moskvich Aleco 2102  :))  
http://www.revolico.com/autos/carros/moskvich-aleco-2102-mecanica-de-lada-precio-negociable-13-mil-7367985.html

 

7367985a.jpg

 

 

или вот 2140 за 16,500  :blink: с вкоряченым каким-то двиглом. КОРЧ, короче  :) 
ссылка глаголит "moskvich-joya-diesel-peugeot"
а кузовок-то и салон без колхозинга, и диски похоже неплохие 

http://www.revolico.com/autos/carros/vendo-moskvich-joya-diesel-peugeot-xud-7-698-2951-05-283-3612-ar-7364377.html

7364377b.jpg

7364377a.jpg

7364377c.jpg

Есть у них и мега стритрасеры с обвесами там, все дела, а не только наклэйки))
Цена 12,500
http://www.revolico.com/autos/carros/vendo-moskvich-2140-tuneado-en-optimas-condiciones-7360845.html

7360845a.jpg

7360845b.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

О,так это ж 1.6 дизель с пассата,поправьте если не прав) или это пыжевский все таки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Где то последний как-то мелькал...

 

И вижу кондеи ОЛИМП у них как то гармонично вписались.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

О,так это ж 1.6 дизель с пассата,поправьте если не прав) или это пыжевский все таки? 

чет не похоже на пассат.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да уж, клондайк для автобарыг, главное кто это добро покупает за такие деньги  :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

за 18,000 Бьюик.... ненамного дороже от Москвича.. Хотя по описанию там такая сборная солянка....

http://www.revolico.com/autos/carros/buick-53-special-de-lujo-precio-negociable-18-mil-cuc-7308844.html

 

7308844a.jpg

 

вот тоже КОРЧ, с дизелем... 18,500
http://www.revolico.com/autos/carros/vendo-un-auto-moskvich-con-motor-diesel-en-perfecto-estado-68366-7083999.html
 

7083999b.jpg

 

7083999a.jpg

 

Нигга) 

http://www.revolico.com/autos/carros/moska-2140-buena-tel-52828710-linh-certifiko-en-mano-7213774.html

 

7213774a.jpg

7213774c.jpg
 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я так понимаю, у них понятие "техосмотр" и "переоборудование" отсутсвуют в  принципе. Четыре колеса, да и ладно. Остальное блюстителей порядка не интересует. 

З.Ы. У последнего с колесами, конечно, перебор. Очень здорово смотрятся москвичи ни 13-14-х хром дисках.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Достойные собратья! Надо бы их в Клуб позвать и на Всеукраинку :)

А цены... Цены - достойные марки "Москвич"!!! :azlk::ig:

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...