Перейти до вмісту

Вырывает заглушки


Вованич

Recommended Posts

Ребята у меня постояно вырывает заглушки на оси коромысел сначала вырвало одну я нарезал резбу закрутил болт поставил завел вырвало вторую в чем может быть причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А клапан  не чіпав редукційний  ?  Мабуть в тебе густе мінеральне мастило залите ,та не вірно налаштований клапан .

Диагностуй ДД - замість нього вкрути механічний манометр ,та подивись який насправді тиск у системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну давление проверить стоит все равно, но кажется проблема не в этом.

На какой оси вырывает "ВП" или "ВЫП", местами не перепутаны?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мої особисті спостереження - приблизно у 50%  УЗАМів ( навіть більше ) витискує саме  ціі заглушки . Холодні запуски двигуна на мінеральному мастилі у мороз , та ще крім цього стискує  у "знак Мерседеса  :hi: " фільтр мастила..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Roller Чота у меня невыдавливает, масло полусинь правда, но на холодную давит 6атм. по мех менометру

Вованыч фильтр какой родной или ВАЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тогда только один вариант, мерять давление мех манометром и смотреть редукционник (скореевсего он у тебя залип и давление в системе бешеное на оборотах). Гоняешь? или после чего первую выдавило?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Клапан редукційний дивитися ,або регулювати . А краще регулювати на працюющому двигуні ,та дивитись при цьому на  мех.манометр. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Четверка  давление при температуре 80 градусов на оборотах но ето без заглушки если поставить заглушку будет намного больше наверное?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да будет больше,ставь заглушку и регулируй по мех манометру давление,при 3000 об должно быть при температуре двигател я80 градусов  около 4-рех атмосфер

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...