Перейти до вмісту

всі хто з франківська сюда!)))


Recommended Posts

  • Відповіді 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Віктор, а шо мінялось в КПП при ремонті?

Він вже в мене кпп взяв і каже що передачі якимось дивним чином не включаються на ходу.

Там походу йому поставили одну тягу мою а другу його і тепер неможна нормально відрегулювати включання

Змінено користувачем AmaRettO
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так на місці же нормально включаються... А довжина ж тяг стандартна... Може втулки тяг розбиті? Або сама куліса.... У випадку останньої - міняй хоч 100 КПП, включатися будуть погано..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так на місці же нормально включаються... А довжина ж тяг стандартна... Може втулки тяг розбиті? Або сама куліса.... У випадку останньої - міняй хоч 100 КПП, включатися будуть погано..

Я йому вже сказав що свою віддам(впринципі зразу казав бери але щось тоді не забрав) плюс він каже що має втулки з резинками на тяги, але чи поставив то я так і не поняв.

А на рахунок стандартної довжини, то вони можуть бути зігнутими по різному, гайки підкручені по різному.Хоча щось там вже майстри регулювали..

Змінено користувачем AmaRettO
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

от народ! регулювання довжини тяг дуже просте і в мануалі все чітко описано :) нашо тоді москаля брати, якщо майстрів потім ходити шукати? :)

ну то філософія....

можливий ше варіант (якщо КПП хтось перебирав) неякісних бронзових блокуючих кілець синхронізаторів... я колись чуть КПП не угробив, вернув кільця продавцю... виготовлені були з грубими відхиленнями розмірів контсруктивних елементів, але зато як блистіли :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

от народ! регулювання довжини тяг дуже просте і в мануалі все чітко описано :) нашо тоді москаля брати, якщо майстрів потім ходити шукати? :)

ну то філософія....

можливий ше варіант (якщо КПП хтось перебирав) неякісних бронзових блокуючих кілець синхронізаторів... я колись чуть КПП не угробив, вернув кільця продавцю... виготовлені були з грубими відхиленнями розмірів контсруктивних елементів, але зато як блистіли :))))

Про регулювання знаю я ,Ви і ще пару людей.А Вітя не дуже ще навчився того і їздить до майстрів(я думаю, що поки сам не розбереться, то нічого з того не буде.Сам це пройшов) А кпп перебирав хороший майстер(сам на москвичі відїздив купа років плюс він мотористом був в таксомоторному)Він погані запчастини не ставить, вони в нього зразу через гараж летять з благим матом.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

незнаю народ ну як майстри не шарять в чому прікол то я тим більше тут толку не дам

як легко регулювати давайте поможіть я гроші плачу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

і на попередній КПП все включалося гуд

Став попередню.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Віктор, а на місці передачі легко включаються? Двигун при цьому заведений?

П.С. Якщо є яма, то можу підійти на підмогу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Tinlaven велике спасибі,на разі не потрібно,як що то я звернуся ще раз спасибі

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Привіт, земляки! Термінова справа! Питання: де у нас в Франику можна пластикові бампера ремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та вже підсказали...на Хмельницького є точка, в кінці вулиці, біля пожежної частини...дякую! от воно і недалечко від Бізона і є..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...

Прблема ехал в центре бах заглох, думал насос как будто он не качает, вроде разобрал посмотрел потом дома проверил качает.Начал лесть в бак продул выбросил этот гнилой так називаймий фильтр грубой очисткы вроде все гуд. Положил новый фильтр тонкоы очистки, поставил новые шланги накачал бензина вроде в карбе бризгает и не заводится лапает, а толку нету.Что может бить?перекачал или искара или?


попробивал искра есть всьо там хорошо бензин идет крутим стартером нажимаем на газ подсос закрит пока крутим стартером начинает схвативать пускаем глохнет газу не слишит

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

глянь, чи цілий додатковий резистор під катушкою запалювання... якщо контактна система запалювання...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

успіху! якщо резистор цілий (його роль виконує ніхромова спіраль), то треба дивитися до контактів в замку запалювання

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а це норм я свычки електроди почищю покручу двыжком пару раз ы вони стають чорны ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...