Перейти до вмісту

Преферанс і Шаов.


walv

Recommended Posts

Люблю преферанс,граю з 16 років. Подумав-а чо би і не по-оффтопити на цю благородну тему...Оскільки живу в селі і набір партнерів обмежений,спасає преф он лайн. З 2004го щовечора шпилю спочатку на бені,потім фп,ру, тепер гамблер.ру. Подумав-а мо тут хтось тусується з моїх тамтешніх опонентів.

Ну і другий пункт з заявленої теми. Тимур Султанович Шаов,десь 49 років,черкес,лікар. Бардом назвати його-пальці на клаву не підіймаюцця. Моє імхо-Висоцький в квадраті. Кому цікаво-відгукніться.:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так-с....С префом все ясно....А до Шаова нада народ пріобщать...Ось для затравки:

Уклінно прошу прослухати без суєти.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А тепер оце:

Тут бажано не сприймати всерйоз.)

а взагалі то в нього 8 альбомів,і кожна річ в них-шедевр. Без винятку.На всі випадки життя і на всі теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А цю річ включайте напередодні обіду-сільна павишаєт аппєтітопатенцію!!!

http://www.youtube.com/watch?v=m_L2jQa4jwI

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Надибав в темі "Медіа" аж два пости про "Поворотнікі" Шаова.Це радує-я не один))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шо-нікого не пробило???!!! :wacko: Не вірю!!! ( я канєшн нє станіславскій-но всьо такі). Отказиваюсь вєріть своїм глазам....купітє мнє контактні лінзи пліззз....Цуко,нє форум-а сплошноє глобальноє разачараваніє :help: Пойду хлєбну кєрасіну што лі......

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...