nikvtim18

Москвичеводы
 • Публикации

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Good

О nikvtim18

 • Звание
  Участник
 • День рождения 01.09.1998

Converted

 • Авто
  ИЖ 412
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Винница
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

323 просмотра профиля
 1. Тільки від авто. Зняв я цю кляту сидушку. Загнулась салазка, довелося в дуже незручній позі розгинати за допомогою зубила, молотка і якоїсь матері. Зате тепер сидіння працюють чудово.
 2. Всім привіт. Потрібна консультація. Така ситуація виникла - не можу зняти переднє сидіння. Вперед рухається, задні гвинти знімаються, а передні вивільнити не можу, не відсувається назад, щоб їх викрутити. З водійським все гаразд, а це ніяк не хоче. Що це може бути? П.С. З кузовом питання вирішив, все тепер гаразд. Скоро буде багато цікавого)
 3. Всім привіт. Потрібна консультація. Що це таке і як з цим боротися?Дефект покраски, підйом фарби? Горбики не прогинаються від натискання
 4. Траса 8, у місті до 10 л. Там голова просажена спеціально під газ
 5. Так стоїть вже)Саме перше що зробив з ним це газ поставив
 6. Всім привіт)Москвич мій живий і здоровий) Відбув зустріч всеукраїнську, з'їздив декілька разів на дальняк. Із новин по авто- нова помпа "Хорт" (поки задоволений), реставрований стартер і нова крильчатка( у місті їздити стало комфортніше, вже немає боязні за перегрів). Ну і нові карти, не порізані. Ну і тепер цей іж офіційно мій- переоформив в "прозорому офісі". Потратив цілий день на це діло, ще й двигун вписувався (бо мій блок помер смертю хоробрих). Ну і додаю фото)
 7. Була чудова зустріч з чудовими людьми)
 8. Всім привіт. Моє чудо пофарбовано, завтра збираю. Якістю задоволений. За такі то гроші взагалі ідеально. Фарба яскрава, на світлі аж переливається, дуже цікавий ефект, я такого ще не бачив. По вартості: 2500грн. матеріали 3000грн. Робота Ну і завтра ще заплачу невелику " моральну компенсацію") У мене починається марафон "підготуй авто до всеукраїнської зустрічі")
 9. Епопея з покраскою продовжується. Поклали грунт і чорновий шар "підложку" темнішого кольору. Кузов ніби вирівняли, мені аж незвтчно
 10. 6-8 тисяч гривень, по крайній мірі мені озвучили так. Як заберу авто напишу скільки і на що було потрачено
 11. Всім привіт) Давненько не писав. Авто ще в покрасці, скоро будуть задувати. Мав забрати ще в неділю но в маляра компресор вмер. Косяків по кузова більше не вилізло, навіть під ущільнювачами вікон все ціле. Додаю фото нинішнього стану
 12. Можна фото бежевих дверних карт? Буду вдячний
 13. Жесть як вона є...
 14. Всім привіт) Давно не писав. Москвич живий, навіть здоровий. Я закінчив таки роботи по проводці. Стало набагато краще. Закинув нові лампи в фари, "Філіпс" з старих запасів. Дуже задоволений, світло приємне, не таке холодне, якось комфортніше стало ввечері кататися. З поломок- потекла кришка помпи, пробило прокладочку. Виправив швиденько, поставив нову на герметик "Віктор Реінз". З гарних новин маю те, що таки назбирав кошти на фарбування. Стою в черзі, чекаю свого часу. Буде без 235. Буду ставити повністю всі нові уплотнителі дверей, вікон та багажника. Також за минулий період я (по своїх мірках) досить багато накатав пробігу, бував у Києві. Що дивує, середній розхід газу разом з київським циклом і трасою менше 9 літрів. Я дуже задоволений) Фото мене і москвича під Києвом в додачу)