Перейти до вмісту

Модернізація 407


chumachok

Recommended Posts

Це все само-собою ясно

Завести найближчим часом я його і не надіюся - перебирати потрібно усе. Я сам не вмію - довірю майстрам, я тільки хочу бути присутнім, як його трепанують і чиститимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня

Тато був у селі і на камеру зняв дещо

Ось чим можу поділитися

http://www.ex.ua/view_storage/339343174332

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

самое дорогое и трудоемкое в автомобиле - кузов, от него и плясать надо

посмотрел видео - задним крыльям капец, порогам походу тоже, передние по низу тоже сгнили, хром на бамперах умер

будешь искать новые бампера или сдавать эти в перехром?

крылья будешь восстанавливать или искать новые(б/у)?

деври надо вскрывать и смотреть, но похоже низ сгнил в хлам

1. найти хороший просторный и теплый гараж

2. перевезти туда машину

3. разобрать и систематизировать, что в мусор, что под восстановление

тогда будет ясная картина - стоит или нет с ней возится

а вообще машинка красивая, двухцветка... :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красивая машинка, но работы для истинного любителя и не на один год.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ось тому і питаю у Вас поради

Чи є сенс його реставрувати чи може краще його "роздерибанити" і напхати якимсь новим ?

Нажаль толкового гаража у мене нема, є тільки такий у кооперативі, але там місця, на "розібрати і посортувати" нема

От така дилема....

1 - я б корпус хотів зберегти, або доварити-докупити запчастини (це головне)

2 - хром - я б перехромував, знайти такі елементи у хорошій якості буде дуже складно.

3 - ясно що там дуже багато чого згнило, щось треба з цим думати.

Ви мені вже пробачте, що я все ніяк не вирішу, що хочу з ним зробити, але.... я ще і сам не вирішив. Щось хочеться, а що - сам не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Слишком хороший что бы "дерибанить" и "напихивать". И очень запущеный, что бы восстанавливать.

Я бы, для начала завел, помыл, и выехал что бы понять к чему больше душа лежит.

Не имея опыта, все таки восстановить в оригинал легче и, самое главное - интереснее. Я пока знаю только одного человека, который сделал из такой машины транспортное средство на каждый день, это kst75, с этого форума. Вот это действительно опыт для подражания. Причем сделано все было интеллегентно со вкусом, и без деклараций о постройке супер-кара.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 5 років потому...

Читаю і згадую себе років 7 назад, як припер цю чортопхайку додому думав буду робити оригінал. Руки були дві ліві тому я теж надіявся на майстрів. Але в процесі відновлення виявилосі шо ці олені або дуже прошені або в такій техніці не тямлять, частина з них взагалі відмовлялися братися за москвич бо то дуже довго і напряжно а гроші їдуть повз. І так машинка стояла під хатою. Тим часом взяв газ69 авто просте як п'ять коп. але не без проблем мені то стало цікаво і я почав щось крутити переробляти і руки почали вирівнюватись. Потім взявся з м 403, у мене не працювала куліса перемикання передач і я вирішив поміняти коробку придбав коробку від ваз, виявилось що вона не підходить прийшлось замінити двигун, придбав м 412. Знайшов одного дідуся який займається москвичами і за три неділі спільної праці машина виїхала. Процес ще триває це як хвороба завжди щось переробити кортить. Моя тобі порада-зроби щоб вона їхала потім побачиш чого хочеш і що треба зробити, а ще знайди книгу по своєму авто буде простіше розібратись. Не здавайся і все буде ок!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...