Перейти до вмісту

кто со Львова?!


Гість DEZzErT

Recommended Posts

  • 3 тижні потому...
  • Відповіді 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Хочу до вас  у вересні в гості приїхати, вже четвертий рік збираюся ніяк не доїду, кажуть гарно у вас, хочу побачити місто і просто погуляти. Підскажіть, житло заздалегідь треба шукати в інеті, чи можна по приїзду щось знайти, бажано не дуже дорого, дня на три. Їду один, а можливо вдвох. Може щось порадите? Вибачте якщо нафлудив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Приїзджай звісно. Якшо на москвичі, то ми шось придумаємо з вами. Зустріч під приїзд підженем.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та ні)) На москвичу поки що не ризикну так далеко їхати))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую! Думаю 11 вересня буду у вас!

Які плани у Львові?? Що хочете відвідати ,побачити у нашому місті??

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хочу побачити по максимуму все, погуляти по місту, посидіти в кафешках, ну і звичайно зайти в Криївку)))) . Планую там побувати мінімум до 13го, максимум до 15 го вересня. Житло без проблем знайду, чи треба попередньо в інеті бронювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та краще пошукай спокійно заздалегіть, щоб потім час на пошуки не витрачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ок) Якщо надумаєте зустріч в цей період проводити - маякніть, я з пивом підтянусь до вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ок) Якщо надумаєте зустріч в цей період проводити - маякніть, я з пивом підтянусь до вас :)

куда маяк кидати :friends:  :lucky:  

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я приїду 11 в Львів і буду мабуть до 15го. Весь час у мене буде вільний, їду у відпустку відпочивати.


Маяк можна сюди, або потім телефонами обміняємось. Надіюсь плани не зміняться

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Я приїду 11 в Львів і буду мабуть до 15го. Весь час у мене буде вільний, їду у відпустку відпочивати.

Маяк можна сюди, або потім телефонами обміняємось. Надіюсь плани не зміняться

Аууу Ви  приїхали до Львова????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Аууу Ви  приїхали до Львова????

Я кілька годин як повернувся зі Львова! Вибачте, що не дав маяк. Просто реально не було часу. Хотів все по максимуму почати і об'їздити. Весь час по екскурсіям, по місту, по замкам. Короче все круто, дуже сподобалось. Жив в районі який зветься Санта Барбара)))) Сходив в Криївку))) Туди завітав і Володька Кличко, мабуть теж вперше, бо стояв озирався навкруги, був з друзями. Коли на нього накинулися з фотіками - хутко зник))) Записав відео, але на мобілці якість погана. Ще у мене питання, де ви заховали Москвичі??? ))) За 3 дні я нарахував всього 5шт, 2 комбі і 3 412ті)) Ось один з них post-21978-0-97443600-1410685464_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Де ти такого красеня здибав? На який вулиці? Таких як на фото ше три знаю де стоять...в таких самих умовах. Ти мало по Львові їздив, на Сихові - Науковій їх достатньо катається.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...