Перейти до вмісту

Львове. Москвичеводи, спілкуємось. Не губимось.


Остап

Recommended Posts

Тільки треба на видне місце вчіпити...а якшо чесно: нафіга він тобі один?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тільки треба на видне місце вчіпити...а якшо чесно: нафіга він тобі один?

вчипити як запаску)))буду бачити власника в понеділок запитаюсь де подівались ше 3 тітана

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Закупка запчастин))сьогодні вакуумник  з головним циліндром зняв з донора))процес пішов 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 3 тижні потому...

По різному Павло. А ти шо поробляєш? Може знаєш кого хто поршні ві Львові має на продаж СССР 0,82 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

машину  до зими потрошки готую .Поршні незнаю хто продає.Потрібно пружини незнаєш нікого хто продає??

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та один чувак мав на машині, хотів її розбирати, а потім забив і здав її нафіг на метал всю.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та один чувак мав на машині, хотів її розбирати, а потім забив і здав її нафіг на метал всю.

ох шкода  пружини потрібні, стандартні вже просіли

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Привіт земляки. Прикупив кілька днів тому Москвича403 в  версії пікап. Потрібні Львівські майстри по всім вузлам та агрегатам. Машина на ходу але давно не експлуатувалась.

post-22582-0-21156000-1415147184_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Останні 6 років їздив на пікапі ( Мітсубісі Л200) але його в червні  мені вкрали :(.При відсутності коштів шукав достойну заміну, бо треба постійно возити негабаритні вантажі .Перерив всі архіви на форумах і ось в селі біля Червонограду в стайні найшов таке чудо.Господар був другим власником ,на цьому авті їздив аж 40 років свого життя.Переварку в пікап зробив він офіційно через Киів, все вписано в техпаспорт.Я поїздив кілька днів,дуже задоволений, але все гримить, скрипить,капає і т.п. Терміново потрібні майстри!

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Власники автомобілів з Львівського автоклубу, відгукніться, виручайте. Сталась така штука - завтра товариш одружується, повинен бути кортеж з п"яти москвичів. Сьогодні в обід мені один чоловік подзвонив і сказав шо його не буде, бо його на роботу викликають. Потрібно одну машину з водієм, не нагло іржаву, в хорошому стані на 4 - 4,5 год. Наречений бензин оплачує на початку пробігу. Маршрут: Наукова - Левандівка - Степана Бандери - центр (пофоткатись) - Городоцька (колишній завод "Сільмаш"). 10:30 збір під Арсеном на Науковій, в 16:00 на Городоцькій поїздка закінчиться. Ше казав наречений шо ставить поляну через декілька днів. Виручайте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім привіт із Кременчука,потрібна трішки ваша допомога.На новий рік збираємось на 2-3 дні до Львова,підскажіть де можна зупинитися? Цікавить житло на двох,в комплекті малий собакін.Можна подобово квартири,готелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://www.inlviv.info/hostels/hostel_perlyna/uk/

Зараз з двох сторін готелю будівництво, але не думаю що на нр будуть працювати, напевне не дорого.


В принципі сайт не поганий, можете полазити...пошукати. З квартирами не знаю нікого, в інтернеті треба шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://www.inlviv.info/hostels/hostel_perlyna/uk/

Зараз з двох сторін готелю будівництво, але не думаю що на нр будуть працювати, напевне не дорого.

В принципі сайт не поганий, можете полазити...пошукати. З квартирами не знаю нікого, в інтернеті треба шукати.

Дякую,подивимося.Але час іще є, може ще хтось щось запропонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та не затягуйте, шукати треба вже, щоб підшукати шось файне і бути спокійними. Потім прийдеться жити там де є. Бо то новий рік у Львові, не зна, певне все забите буде. :book:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...