Vaxa

Москвичеводы
 • Публикации

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral

О Vaxa

 • Звание
  Участник

Converted

 • Авто
  2140
 • Год выпуска авто
  1978
 • Откуда
  Івано-Франківськ
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. Розбираю москвич 2140 жовтого кольору. 20 км выд франкывська.кого щось потрыбно пишіть Lyseuko@i.ua або 0955172308
 2. спасибо,мастикой я уже замастил дно,теперь толька купить викар и гатова))) вот мужики єщьо вапрос,а єта шумка теплоизоляцию тоже делаєт???
 3. привєт,красивий у тебя масквич!! у мена такая же губка стоит пад нагами,хрень полнаю,хачю тоже паставить обезшумку,какую парадиш мне......??? скажи какую лепил ниже панели ето найболе интересуєт...
 4. УВАГА!!!! УВАГА!!! дорогы Iвано-Франкывчани.... радий вам повыдомити що з цих вихыдних страхывка ваших авто пыдросте в цыны в 2 рази.......так що якумога швидше стрибайте робити перший тип.........так що маэте 3 дны...
 5. працюю в магазині автозапчастин ,якщо потрібно буде вакуум можу взнати скільки коштуватиме.....
 6. відмінили вже техогляд,тільки б не придумали щось інше..... якщо комусь потрібна страховка знаю де за 245 грн роблят)))
 7. Поршня под какой бензин??? під 92-гу,але я їх вже продав, може кольца цікавлять ссср дам за 50
 8. cтояли.1 тріснула, тепер поставив москвичовські. машина стала нижча,і ліпше входить в повороти. наклейок уже немає.
 9. тебе цікавило що з підвіскою,секрет розкрито,стояли пружини від волги.
 10. знайшов товстий пас, порізав на шматочки, потім монтіровкою попідважував кожну ресору на кінці і попідкладав туди ці вставки. якось сфоткаю,побачиш що получилося.
 11. ні не піднымав все так було. тыльки опори помыныв. ричаги нові. і зад трохи підняв,поклав гумовы вставки під ресори,ато виглядали підуставші. реально підняло машину на око різницю замітно скільки в см незнаю.
 12. 1.5 просто можна сказати новий....всі деталі нові і виробництва ссср. в нас бензин подорожчаэ не вигідно буде їздити на 1.7.
 13. головне що вони э підкрильники) такі наклейки ще були з іншоъ сторони і на задньому стіклі а на шоферськый дверці мены сподобалося, хоч чимось выдрізняэться выд інших) не думаю що через маленькы наклейочки виглядаэ як колгоз.
 14. пыдкрильники незнаю чому виступають але на нах впише москвич..може не так поставлены.. повороти може й зніму бо вони ытак саморобні....і не пасують я точно розукомплектую його. такими темпами)
 15. антена ітак не підключена....на тому місці де антена була прикріплена зявилися іржі,так що краще без неї. про підкрильники не знаю вони стояли,але напевно що від нього,я дивився ідеально підходять..........