Перейти до вмісту

Подогрев бензина


Recommended Posts

Добрий вечір, шановні москвічеводи! По перше хочу вам сказати своє фе : ви в основному замість конструктивних порад висміюєте ідеї і забиваєте цвяхи в голови де ті ідеї народжуються. По друге хочу скахати що існує такий термін як активація палива на молекулярному рівні.... тобто як бензин прогрітий він ліпше згорає... так що на мій погляд той дідок робив правильно.... і ще одне щоб паливо невтрачало своєї активності воно би мало стикатись в карбюраторі з теплим повітрям.... так що гофра від кожуха колектора до фільтра на мій погляд також корисна

Маю необережність припустити, що ви живете там, де ще бензин завозять більш-менш нормальний І ви не зтикались з проблемою у місті, коли все нормально, а машина не їде і не заводиться. Коли проблему не вирішив ні новий ремкомплект насосу, ні сам новий насос ні обратка, а тільки ЕБН або 100 вог.Щось схоже було тоді, коли ще масово їздили на газоліні.

Я категорично проти підігріву цього шмурдяка заправочного. За підігрів повітря взимку і холодне влітку!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Немцы подогрев топлива сделали непосредственно в впускном коллекторе (карбюраторные моторы) внутри стоит нагреватель в народе говорят "сковородка" или "ёж" .Только не помню он все время работает,или управляется в зависимости от температуры ОЖ

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нептун, ты немного неправ, греется во впускном коллекторе топливо-воздушная смесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну бенз будет лучше испаряться в случае если сам бенз будет горячий, а воздух холодный... А в коллекторе подогревается бенз с воздухом вместе, не камильфо... посудите сами, где круче парует кипяток, на морозе или в комнате где +40 ?) ... т.е., мой ИМХО вывод, подогрев коллектора заглушить, подогрев самого бенза в  ?карбе? организовать, самое забавное то что у меня мелькала такая мысль несколько лет назад... + горячий бенз должен давать круче дисперсию... А не делали так скорее всего из за пожарной безопасности, если Тазы докатываются до того что на ходу колеса отваливаются, то что уже говорить о кипятильнике в карбе)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Почитай про топливо и при какой температуре бензин самовозгорается, потом отдельно не на машине, пробуй нагреть и контролировать температуру бензина. При себе иметь огнетушитель. Удачный эксперимент снимать на видео, мы посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...