Перейти до вмісту

Рулевая трапеция 412 с волгопальцами


Recommended Posts

ну мне всё равно нада на подмену шота срочно... ато стройка станет... а будет зима, переберу старую или ещё чё.. просто цена как-то удивляет..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Что такое Прагма? Это всегда была отдельная тема, шлака.

 

 

Бери Волго и не грузись, смаж только и поставь пыльники у меня стоят простые Кременчуг вроде и не рвет. Брал за копейки на ГАЗ ЗП

Ну быстро(как по мне) жрет пальцы, и что? Потом, можно качественнее поискать. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Как то взял нижние шаровые той самой ПРАГМА так они даже не влезли в штатные места!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Така от дилема шановне панство. Роздобув я собі нову кооперативну трапецію перероблену на волгопальці, з підтяжкою, тавотницями та іншими прелєстями. Все б нічого, став та авто та їзди, як власне більшість і робить, але зіграла вроджена цікавість чи то може шило в одному місці замуляло  :)  вирішив я заглянути що ж там всередині твориться. І м'яко кажучи нічого хорошого я там не знайшов - ржа, стружка, відсутність мастила, яка небудь обробка поверхонь і т.д. І так по всіх шарнірах. Вирішив замінити самі шарніри на щось інше.

 

  Жаба душила дуже сильно, тому розщедрився тільки на саме дно, як мені тоді здавалось - взяв на пробу один шарнір фірми LSA. До їхніх виробів здавна ставлюсь з великою недовірою і скептицизмом, на рівні з AT i ДК, ну але тут уже сталось так як сталось) І як не дивно, я залишився дуже задоволений покупкою, якість виконання на дві голови вище того що було встановлено в трапецію зразу. Обробка поверхонь дуже достойна, як поверхні стакана і кромок вікна, так і пальця, та і взагалі більша добротність матеріалів відчувається. Мало того, якщо старий палець був тупо сиромятиною (два рази надфілем тернув без особливого нажиму і глибокі борозди), то ЛСАшний не просто посинівший від нагріву, а реально загартований (при тому самому тесті надфілем тільки ледь помітно нанеслись подряпинки, навіть пошкодженням поверхні важко назвати і далі надфіль просто зісковзував). 

Значить, всі фактори складались до того щоб просто докупити недостаючі шарніри, перепресувати, все і радуватись. Але є нюанс. У ЛСАшного пальця форма повністю сферична, на відміну від рідних волговських  напівсферичних. Для більшості шарнірів у трапеції це не критично, окрім одного - шарніра маятника. В рідній конструкції у нас там сливка, у волги вкладається під палець вкладиш - мета одна: обмежити цим рухомість пальця і відповідно центральної тяги, в ЛСАшному це просто нема як реалізувати через сферичність самого пальця.

Так от, до чого цей весь опус: підкажіть будь-ласка хто стикався, насправді так важливо на маятник ставити оцей малорухомий шарнір з обмежувальним сухарем і чим грозить те, якщо я наприклад просто заб"ю болта і поставлю всі 6 однакових звичайних шарнірів без фіксації? Зменшиться ресурс, дасть погіршення керованості, чи як?


Фото порівняння внутрянок кооперативних шарнірів і ЛСАшних додаю.

IMG_6150.jpg IMG_6152.jpg  IMG_6148.jpg CAM00426.jpg IMG_6132.jpg

п.с. На фото де кооперативні деталі хоть трохи чимось відрізняються від повністю іржавих і погризених, це я пробував щось вичухати їх, поки не зрозумів повної безперспективності цієї затії - пластилін ходити всерівно не буде    :bye: 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ребята сечас трапецыя на волго пальцах полное г...но,столкнулся уже не раз,навсякий случай может кто захочет могу предложыть поджымную трапецыю на родных пальцах и сухарях,самодел, когдато стояла у меня на старом москвиче.В придачю оддам комплект сухарей полиуритан,одам за 100грн.Если кому интересно пишыте в лс.attachicon.gifDSC03409.JPG

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дісталась за символічні гроші, зате позбавив себе возні з поїздками до токарів і пошуку хто б за таке взявся, що для мене напряжно. Ну і звісно це ж теж все не безплатно було б. А так і машина на ходу лишилась з рідною трапецією і цією мав змогу паралельно займатись.

Хто має що сказати по вищеописаному мною питанню, не соромимось, висловлюємо думки)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а що тут казати?все як книга пише.

колись я робив собі і трохи на заказ під рідні пальці та сухарі.ходе як треба!

ось подивися навідь робив тему з продазж.http://moskvich.net/topic/21388-продам-подтяжные-наконечники/ .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В тому то і справа, що хочу відійти від рідних шарнірів, найголовніше через пластикові сухарі.

 

Тут деньок покумєкав, думаю зроблю ось як : так як шарніри ЛСА всеодно не продаються комплектом, а лише поштучно,4 шарніри візьму ЛСАшні, мене вони більш ніж влаштовують, а на рульовий і маятниковий ОАО "ГАЗ", вони якраз по двоє продаються. З ними буде можливісь поставити обмежувальний сухар, ну і маю надію раз це завод, то можливо хоть сиромятини і відвертої халтури всередині не буде. Трохи різнобій вийде але поки що кращого не надумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Как вариант: центральная тяга родная с силиконовыми пыльниками, а боковые на волгопальцах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Знову ж таки різнобій та і основна ідея якраз відійти від рідних шарнірів. Якби ж то тільки в пильниках була їх проблема, не затівав би нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну так если нормальные пыльники то шарниры ходят долго, а центральные почти вечно. И проблема с пальцем на маятнике отпадает.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Згоден, що вбиваються в першу чергу шарніри крайніх тяг але мені здається що навіть при умові хороших пильників на москвичовських шарнірах, однакового ресурсу з крайніми волговськими не досягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чет я упустил ход мыслей... В чем проблема трапеции с волго-шарнирами?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну купил трапецию с фальсификатом явным, че тут такого-то? В продаже имеется довольно хорошие волговские шарниры, вопрос только в высокой, опять таки относительно,  цене на них.

Все это народное творчество ни к чему не приведет. Уже давно все придумали: метал. палец в метал. сухарях и в смазке шрб-4 ходит самэ лучше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Читали уважно? В тих пальцях що хочу ставити чисто конструктивно немає фіксації від преміщень центральної тяги в маяниковому шарнірі, через те що вони сферичні, де вона передбачена що в стандарті, що в волзі. От і питаю - чи так важливо щоб та фіксація там була. А раз ніхто дієвої поради поки що не дав, буду пробувати робити по своєму. Трохи колхозно, не кошерно, зате точно правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поставил для этого поперек тяги палец маятника. Или я не видел тех сухариков или если это были они то их порвало и выкинуло.

Стояли все пальцы вдоль и тоже ничего.

Разницы не ощутил, ну может с пальцем поперек руль более информативный не уверен, новые пальцы есть новые, а убитые люфтят.

Причем на тех что были в трапеции, похожи на из рыжих газ коробок износ сумашедший за малый пробег. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Причем на тех что были в трапеции, похожи на из рыжих газ коробок износ сумашедший за малый пробег.

Трапецію брали вже в зборі з волгопальцями чи самі переробили на них?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Брал в москвич киев юа, с пальцами похожими на рыжый газ проездил пару тысяч, поменял.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Кооперативні з сирими пальцями доречі зовні дуже схожі на газовські оригінальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я тож поперёк ставил тот шарнир, что на маятнике + подложил шайбу туда фторопластовую, как делали на волго-трапеции. Всё, проблем больше никаких.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Подскажите, пожалуйста, у кого можно купить рулевую трапецию с резьбовыми проьками, но не с волговскими, а с москвичевскими пальцами? 

Очень нужно!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 05.10.2015 в 08:39, tommy412 сказал:

 

ищи по сайтам чертеж(я так себе делал).

и к токарю!

но не вздумай или очень не советую делать пробки из чорного метала или нержи.

хрен потом открутиш .

только бронза.

и если есть возможность под шестигранник!!!

под отвертку очень геморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...