Перейти до вмісту

ИЖ 412ИЭ "Россинант"


w_fish

Recommended Posts

завел себе такого зверька - неадекваты на дороге начали напрягать (в комплекте даже карточка оказалась на 4 гига, но докупил поболее) цена вопроса 288грн с доставкой снимает удовлетворительно - все понятно и видно (объектив "рыбий глаз") номера видит с метров 3х - хотя цель стоит не "поиск виновника" а, доказать что "я не верблюд" вполне пригодна и свою цену оправдывает :ninzya:

качество видео то что выложено на Ютьюбе подтверждаю:

...

YqJBKtLddXA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

прикупил сегодня по пути шняжки в рессору - таки поднялась наша "попа" малеха на 4н пальца, + заменил уплотнитель багажника.

post-10642-0-90529100-1340986713_thumb.jpg

очень приятную тенденцию к снижению расхода заметил - то ли на меня так тахометр действует - то ли дороги свободные, или заправлять начали честный объем? ...

городской цикл 10.5 л газа -трасса около 7и

наткнулся на очень полезный ресурс (красная книга оленей так сказать) - как раз можно сливать свою фотоохоту :crazy:

http://mudak.at.ua

Ya_parkuyus_kak_mudac.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

НЕ подскажешь от чего в такой же машинке может пропасть компрессия?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

треба дивитися як і на кожному ДВЗ на наявність залеглих кілець та клапанів, для початку встанови правильні теплові зазори та потім міряй компресію.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

налаштував сьогодні від нудьги третій стоп "гламурненько")) китайці як завжди зробили короткі дроти живлення - на незрозумілу мені функцію блимання (блимає то треть лівої, то по дві треті правої та середня частина :goodd: ) подумав що це такий жарт та підживив на монотонне підсвічування.

також сьогодні вже випробував жорсткість даху (забув ключі в замку запалення а дверцята захлопнув) благо люк був відкритий. Усі мої реверанси та підйом перевороти витримав :bud: із впевненістю заявляю тепер що тепер рідна балка підсилення даху- не потрібна!

rM4p4XN4Uuw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

продовжую колупати реєстратор - цікаве спостереження! якщо в налаштуваннях змінити частоту знімання із 50 на 60 Герц - то світлодіодні світлофори перестають миготіти :dance3: , але ліньки було скло протирати - вимкнув ІЧ підсвітлення - тепер зрозумів що із підсвіткою все ж краще було, але ж протирати кожен раз скло це занадто для мене - вийду на роботу треба буде зібрати зовнішній ІЧ прожектор. Десь думаю на 15 діодів буде досить, усе ж таки користь від них без сумніву є!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

оформив автоцивілку через ШВЕДа в ОРАНТі зі знижкою, хоч однією головною біллю стало менше

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

' timestamp='1342798071' post='251316']

сколько вышла страховка если не секрет?

555 грн

Отличный аппаратище)Дай Бог чтобы бегал не один год)

красно дякую :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

так як зараз дуже активно експлуатую велосипед - автівка стоїть вже неділю у дворі. сьогодні треба було з"їздити по справах - так почалося: спочатку не хотіла мене випускати із салону (відкрив ключем замок через хвіртку), потім плавали холості (погрався із бубном гвинтом хол. ходу на редукторі), потім їду і розумію немає гальм(!) з"являються дуже невпевнені після прокачування (став і як лошара поскидав колеса прокачав повітря (але при цьому ніде тормозуха не бігла і в бачку рівень був сталий)але не допомогло) вже розстроєний думаю "ну хоч шток подалі крутану той шо між ричагом педалі та ГТЦ - крутанув десь на три оберти і думаю тишком нишком їхати на аварійці та гальмувати ручником, ЯКЕ було моє здивування що гальма стали кам"яні та скажені - я вже і не звик до таких :) ну думаю засмутився коник що я всю увагу велосипеду останній час приділяю - ну, думаю на сьогодні вже вистачить вибриків їду додому. Коли вже запаркувався познімав регістратори та позачиняв вікна люки - ставлю на сигналізацію роздається характерна крякалка - сервопривід мовчить... зачиняю на ключ... ЗАНАВІС....

колись він мене доведе..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да,Серега,авто не любит,когда ему изменяешь.даже когда жена рядом сидит тоже ревнует. :dirol: :dirol: :dirol:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да,Серега,авто не любит,когда ему изменяешь.даже когда жена рядом сидит тоже ревнует. :dirol: :dirol: :dirol:

та й не кажи..

на зиму треба йому буде повне ТО провести із плюшками :azlk:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я тоже недавно от головной боли избавился , тоже зделал страховку только за 326 грн ) типерь с нова на дороге =)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я тоже недавно от головной боли избавился , тоже зделал страховку только за 326 грн ) типерь с нова на дороге =)

мені пропонували цю дешеву страховку - але попередили що в разі чого буде дуже і дуже важко вибити компенсацію

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дело не в том что дешево , а в том что я зделал страховку на Папу так на 50 % мне дишевле , пенсионерам 50 % скидка )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

настала дупа із гальмами - підозрюю ГТЦ та Вакуумній Підсилювач разом. при гальмуванні педаль провалюється остаточно із характерним шипінням, гальмування проходить дуже мляво - хоча на малій швидкості можливо навіть блокування колес при значному натисканні - можливо через це плавають холості.

начитався як завжди про ціну\якість сучасних запчастин - прийшов до логічного висновку що треба щось інше - побачив таку репліку:

SANYOK

Отправлено 23 July 2010 - 23:11

С ТАЗовским главным и вакуумом катаюсь около трех лет.

Родной вакуум накрылся, а новый тогда стоял порядка 200 грн, да и манжетки менять через каждые 5 тыс в родном главном я за...ался.Было найдено решение-главный от нивы(55грн) и вакуум(90 грн).И бачок от 011 с датчиком уровня.Сигнальное устройство нах,два тройника(отдельно перед и зад).Педаль мягче намного, и тормоза лучше,чуть дотронулся до педальки и уже...

Про разбитое лобовое может быть правдой.Если резко нажать,то с задней полочки аптечка летит наперед

---------------------------------

хочеться як завжди на дурняк та швидко, та іще щоб працювало краще від рідного :crazy::phil::bud:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А мне сейчас очень нравиться связка Приоро ВУ+ ВолгоГТЦ. Информативные и хорошие тормоза, вкупе с хорошей 14-ой резиной вещь - уже пару раз приходилось интенсивно оттормаживаться - абсолютно без юза. Да и при обычной езде очень комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А мне сейчас очень нравиться связка Приоро ВУ+ ВолгоГТЦ. Информативные и хорошие тормоза, вкупе с хорошей 14-ой резиной вещь - уже пару раз приходилось интенсивно оттормаживаться - абсолютно без юза. Да и при обычной езде очень комфортно.

я пам"ятаю на зустрічі ти показував - та й статтю читав - тут іще варіант із Оззі пораджуся вакуум КІА спортейдж - кажуть що навіть дешевше виходить http://moskvich.net/...80%D0%B5%D0%B4/
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

свято продовжується - прикупив на ринку якісь супер колодки сірі - із збільшеним пробігом (інші були в асортименті -брутально відновлені старі). сьогодні знімаю заднє праве - в середині куча пилу одна із колодок почала протиратися до металу (трохи вологий робочий циліндр треба буде нового брати). поміняв задні - передні ще живі -

завівся із пів оберту на газу - хвилинку прогрівся - чую запах бензу - під капот а там ПЕКАР увесь вже "мокрий" мабуть прокладка за ці дві неділі простою всохлася (поставив стоковий - він хоч і не так жару переносить за те не такий примхливий)

покатав туди сюди - вродь з"явилися гальма.

UPD. на ранок гпльма чудовим чином знов вмерли - підозрюю поки що що магістраль хапає повітря через тий сопливий робочий циліндр.

Змінено користувачем w_fish
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

завівся із пів оберту на газу - хвилинку прогрівся - чую запах бензу - під капот а там ПЕКАР увесь вже "мокрий" мабуть прокладка за ці дві неділі простою всохлася (поставив стоковий - він хоч і не так жару переносить за те не такий примхливий)

Поставь от ЗАЗовской печки и не мучайся - ты ж на газу постоянно.

Только конденсатор воткни параллельно контактам, чтобы меньше подгорали.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поставь от ЗАЗовской печки и не мучайся - ты ж на газу постоянно.

Только конденсатор воткни параллельно контактам, чтобы меньше подгорали.

щиро дякую за підказку - треба буде завести таку тваринку під капотом))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

есть такое дело могу предложить ЭБН (ЗАЗ-печка) даже два шт. один работает, а второй что-то не хочет, ценник как новый "Пекар" :) пиши в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

поміняв таки робочий гальмівний на новий Фенокс (іншого немає в асортименті взагалі), пів літра пішло на прокачку - гальма кам"яні та злі - вже й відвик від такого. треба буде завтра вигуляти автівку - бо знов щось зламається :download: вже з переляку запасся новими свічками та дротами.

До речі, а, з якого часу на свічках БРІСК перестали писати мейд ін чайна, натомість малюють словакію - то жарт такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...