Перейти до вмісту

Мій Червоний Азлк 21412


ИЖ412ИЭ

Recommended Posts

Був куплений місяць тому 202797739.gif202797739.gifazlk.gif , за 1000 вічно зелених new_russian.gif , двигун 331 1.5, безконтактне запалення , 1992р.в. пробіг 191тис. big_boss.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

поздравляю с приобретением фото в студию

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Какой хароший машин и цена очень харошая :dirol: Береги его :good:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Це я з татом торгувались з власником, і вторгували 250$. А так машина в хорошому стані, правда треба трішки перебрати ходову :moil: чим зараз і займаюсь :moil::book::azlk:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

почти как мой тот же цвет, хороший, задний бампер подкрасить

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

З боку стоїть моя перша машина (иж412) яку відновлюю :moil:

почти как мой тот же цвет, хороший, задний бампер подкрасить

Красити буду скоріш за все весною :(

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

прими поздравления и от меня (ну и как ощющения после 412? на 41 ездить )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

прими поздравления и от меня (ну и как ощющения после 412? на 41 ездить )

Краще дорги тримається і динаміка розгону! :dirol:

чохли екслюзивні,бережи їх!! :)) Вітаю з новою дозою наркотика-москвича!!

Чохли раритет неспорю :blush::))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Краще дорги тримається і динаміка розгону! :dirol:

покатаешся зимою и поймёш что такое 41 и полюбиш его )))ещо больше

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

покатаешся зимою и поймёш что такое 41 и полюбиш его )))ещо больше

Задній привід мені більше подобається (більше адреналіну) :bomb::my_love: :my_love: :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот адреналиншики надо не получать адреналин от управления авто а спокойно им пользоваться а если нравиться получать адреналин то и на 41-м можно его с выше крыши хватануть. поверь знаю о чем говорю. полицейский разворот на сухом асфальте при движении задним ходом и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

вот адреналиншики надо не получать адреналин от управления авто а спокойно им пользоваться а если нравиться получать адреналин то и на 41-м можно его с выше крыши хватануть. поверь знаю о чем говорю. полицейский разворот на сухом асфальте при движении задним ходом и т.д.

Про водіння неспорю, просто привик до заднього приводу.

А тепер про машину

За той час було замінено :cap:

1) рульові наконечники

2) шорові опори

3) салінблоки в ричагах і стабілізаторі

4) пильник на полуосі

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

ставіть правильні запчастини і буде бігати передня підвіска дуже добре та довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Хто підкаже що сстолося із стойками? До сильних морозів було все добре, а після того як було (-25)-(-28)гр. ніякої амортизації, таке враження що ступиці прикручені прямо до корпусу машини :help: :help: :help:

P.S. машина стоїть на вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

масло в стойках (амортизатор) замерзло вот и нет амортизации. весной отпустит и амортизатор заработает. а сейчас надо если ехать прогревать авто и потихоньку двигаться масло в стойках тоже прогреется и начнет работать не спешить т.к. можно испортить сальник на штоках и тогда ремонт стойки с заменой в них патрона (вкладышей).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вже пізно доведеться міняти вкладиші, Бо замітив цю проблему коли влетів лівим колом в яму. :cray: Тепер мороз трохи відпустив І підстукує ліва стойка :crazy: Від якої фірми краще поставити вкладиші, і як служать вкладиші від Фенокс? :help:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Фенокс ни когда не ставил, не скажу про них, у меня установлены патроны от Монро (газо-масляные), и я очень доволен, правда комуто могут казаться что они жестче, еще есть Кайяба, Бильштайн и Сакс, и другие "Плаза" питерские тоже неплохие результаты. вообщем все по деньгам.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А я скажу.У меня фенокс сдулся за год где то,в общем я бы не рекомендовал.А выбор вкладышей сейчас есть хочешь мягче монро отлично работает,каяба пожестче будет,еще хороши бильштайн б4,ну мне еще плаза попадалась как то,но за нее ничего не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А прблизно ціни на Каяби і Монро, Бо один наш торгш по телефону сказав що в нього Каяби коштують 900 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну я так предполагаю цена где то похожа +/-100 грн,а если поискать,то возможно еще есть запасы гривен по 300-350 за штуку,еще я не знаю какая на экзисте цена,можно там глянуть. Просто это как бы может и дорого по сравнению со всякими феноксами,герцогами и т.д. но это по крайней мере работает(ИМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...