Перейти до вмісту

изготовление стеклопластиковых передних крыльев на 2141 - надо?


Recommended Posts

вопрос в студию - есть тема про изготовление стеклопластиковых передних крыльев на 2141. Узнаем кол-во и собрать портфель заказов так же по бамперам перед-зад, больше заказов меньше цена

вот внешний вид (или похож может)  http://moskvich.net/index.php?action=dlattach;topic=11460.0;attach=38610;image

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1. Точный материал изготовления

2. Вес продукта сравнительно с нашими крыльями

3. Толщина продукта и его прочность

4. Фото готовых результатов

5. Стартовая цена

Далее, немного недопонял смысыл именно этой темы??? Но может то я просто ещё не проснулся))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ціни дуже приблизні, вважаю , що вони невисокі !!

Головне завдання даної теми визначити(хоч би приблизно) потенійну кількість замовлень, бо реалізація проекту неможлива за одиничних замовлень.

Так як я можу виступити в ролі виробника цих девайсів, то хочу зазначити , що вартість такого крила скоріш за все буде в межах 230грн.

Переваги :

1-пропонується виготовлення добротних, якісних крил,товщина не менше 2,5 мм.

2-крила можуть йти без отворів на повторювачі поворотів(тобто на любий рік випуску підійдуть)

3-даний виріб в разі пошкодження дуже легко ремонтується

4-на такому крилі поставити вм'ятину практично неможливо - можна хіба що пробити діру !!

5-на такому крилі операцію "роздування" колісних арок провести значно простіше і дешевше ніж із металевими, теж стосується преробки крила при зіміні передньої оптики на нерідну і т.д. і т.п.

По бамперам :

пропонується виготовлення бампера схожого за дизайном на ЛІТ обвіси(так звана емочна юбка бампера). Вартість перевалює за 450-500грн., але повірте - воно того варте.

із переваг :

1-бампер міцний, легко переносить удари щебня, невдалі парковки, високі бровки !!! значно міцніший за стандарт і не "боїться" ні морозу ні спеки(в мороз не крихкий, а в спеку не коробиться).

2-ви зі старту маєте тюнінговий бампер( великий плюс до естетичного вигляду авто).

...ну і всі переваги склопластику!!!

Чекаємо на ваші відгуки.

Р.S. - ціни зазначені мінімально можливі(за менші гроші можна робити хіба що фуфло !)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1. Точный материал изготовления

2. Вес продукта сравнительно с нашими крыльями

3. Толщина продукта и его прочность

4. Фото готовых результатов

5. Стартовая цена

Далее, немного недопонял смысыл именно этой темы??? Но может то я просто ещё не проснулся))

1. смола поліефірна та скловолокно.

2,3 - вага приблизно однакова, а  може і трохи більша, але міцність , чи то стійкість до пошкоджень значно вища за стандартні.

4. фото буде - коли буде результат.

5. Ціна прораховується, моніториться іт.д. те що я прописав вище - дуже не онаближенні дані.

При залученні спеціалізованого виробника, а такі ще в Україні є, то знову ж таки постає питання об'ємів замовлень, а без моніторингу ринку це не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Может и капот пластиковый смогут? (а то он весит  :) )

і капот можна ! важити буде менше, але для нього потрібні дорогші матеріали(із-за температурного режиму). Але тільки заради зменшення ваги міняти капот - дорогувато !

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бампера-реальная тема.300-400 грн это фигня.Сейчас кооператива цена 450- 500грн. А если типо лит то это очень круто,ведь лит далеко не 500грн стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Народ !!! читайте уважно ! я ж написав мінімально можливі ціни ! сьогодні я не можу вийти на контакт із постачальником матеріалів(колишнім постачальником), і тому ціну нормально скласти не можу. Чому старий постачальник ? бо я знаю і звик до тих матеріалів.Київські колеги шифруються , може закрились, а львів'яни деруть три шкури.

Мабуть до вихідних зможу дати таки обгрунтовані і більш-менш реальні ціни. Перше питання -це доцільність виготовлення матриць - а вони і часу серйозно заберуть і матеріали на них дорогі. Хто із цим мав справу, той мене розуміє...

Важлива на сьогодні кількість, бо ціна + 50-70 грн. не відіграє особливого значення !

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

4-на такому крилі поставити вм'ятину практично неможливо - можна хіба що пробити діру !!

А подкрылки туда станут и будут ли держаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А подкрылки туда станут и будут ли держаться?

Отвечу за автора, подкрылки встанут и держатся будут не хуже чем на родном крыле. Единственное что можно, расковырять дырки и тогда будет голяк. А так если вкручивать саморезы и с другой стороны ставить "скобку" то оно будет ещё круче. А вообще подкрылки же каждый месяц то не меняешь!? Ну вот. У меня бампер, так вот подкрылок одним или двумя саморезами прикручен к нему, два года и ни каких нариканий, все супер и все держится, и снимал много раз и ставил. Вообщем я считаю по этому поводу парится не стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Отвечу за автора, подкрылки встанут и держатся будут не хуже чем на родном крыле. Единственное что можно, расковырять дырки и тогда будет голяк. А так если вкручивать саморезы и с другой стороны ставить "скобку" то оно будет ещё круче. А вообще подкрылки же каждый месяц то не меняешь!? Ну вот. У меня бампер, так вот подкрылок одним или двумя саморезами прикручен к нему, два года и ни каких нариканий, все супер и все держится, и снимал много раз и ставил. Вообщем я считаю по этому поводу парится не стоит.

Не совсем понял, как туда с другой стороны можно "скобку" поставить. Там ведь рукой не залезешь, подкрылок уходит вверх. Как монтировать скобу?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Готов заказать себе крылья перед и бампер передний хоть завтра. :cap:

таких клієнтів хоч би зо два десятки і можна процес запускати :D

машина не моя, але бампера, пороги, спойлера і інші декори робив я(від дизайну до грунту)

post-704-1318780494,55_thumb.jpg

post-704-1318780494,62_thumb.jpg

post-704-1318780494,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ще фотки

Ось такий приблизно бампер я би хотів робити. І практично і естетично !

Шкода , але всі інші фотки (ще 15 машин) не збереглися - фотки робились на плівку і після чергового ремонту в будинку - пшик і більше не знайшлися ні фотки ні плівки...

post-704-1318780494,77_thumb.jpg

post-704-1318780494,85_thumb.jpg

post-704-1318780494,92_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну так і мене можеш записати. Я теж візьму пару крил. А якщо буде фото "бампера схожого за дизайном на ЛІТ обвіси", то може і бампер.

PS. Поки писав повідомлення, з'явилося фото. Я теж такий бампер хочу. Записуйте в чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ще дві фотки - перефотав з паперу на телефон :)

Червона вектра - це моя гордість - правда її хазяїн розбив під Києвом в друзки.....

post-704-1318780494,95_thumb.jpg

post-704-1318780495,39_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

если бы на святогор тоже взял бы парочку и бампер интересно

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не совсем понял, как туда с другой стороны можно "скобку" поставить. Там ведь рукой не залезешь, подкрылок уходит вверх. Как монтировать скобу?

да все там залазится :dolf2: , ну не обращай внимания на меня))) я просто тебе говорю что оно и так будет держатся хорошо, я правда на таких крыльях не ездил, но к бамперу держится нормально, нариканий нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да ставятся скобы металлические под саморезы

на фото в кружочке

post-607-1318780503,09_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

литовский бампер интересен

Літовським я його обізвав , щоб було зрозуміло - а насправді це просто нижня частина бампера M5 BMW E39 об'єднана із верхньою....практично я це робив із різними бамперами на різні авто :) . Та це просто техніка +навики.

Важливо визначити чи доцільно мені запускати цей проект, бо те ,що попит буде, я не сумніваюсь, але який ??? Це і намагаємось вияснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

литовский бампер интересен

Літовським я його обізвав , щоб було зрозуміло - а насправді це просто нижня частина бампера M5 BMW E39 об'єднана із верхньою....практично я це робив із різними бамперами на різні авто :) . Та це просто техніка +навики.

Важливо визначити чи доцільно мені запускати цей проект, бо те ,що попит буде, я не сумніваюсь, але який ??? Це і намагаємось вияснити.

есть фотки бамперов очень интересно и думаю что увидя люди подтянутся

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В темі написано, треба прочитати.... на москвич не робив, а з того, що робив, лишились тільки ці фотки, що в темі. Для уявлення як воно буде можна зафотошопити бампер з форда(див в темі) на фотку мося. Або дочекайтеся коли я собі зроблю, але це стартане тільки після різдвяних свят, а до того часу маю роботи аж більше ніж треба. Думаю за три місяці 2141 з терен України не зникне :) !!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...