Перейти до вмісту

Куплю старые компьютеры и их комплектующие, недорого.


Mikolay

Recommended Posts

Доброго дня! Може в кого є, або в знайомих компьютер (YAMAHA) КУВТ!? Можливо в не робочому стані чи запчастини? На даний момент в пошуку кольорового монітору IBM та запчастини до IBM XT/AT. 
Ну і підніму тему! Дякую!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижні потому...
В 20.07.2017 в 14:47, VilianskiiVS сказал:

20170712_135425.thumb.jpg.2e804ad964c149944ac0475f9b7b4792.jpg20170712_135531.thumb.jpg.82a3710a81ef0f2d362593bfa20b4639.jpg  може когось зацікавить

А яка ціна на диски?

  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Есть материнка с камнем 400 мГц, видео на борту, полностью рабочая.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 08.08.2017 в 11:46, muzicboy сказал:

Такое надо?? что предложите?

IMG_20170805_171523.jpg

IMG_20170805_171501.jpg

Доброго дня! Таке треба! Пишу в л.с.

В 08.08.2017 в 11:54, Victor сказал:

Есть материнка с камнем 400 мГц, видео на борту, полностью рабочая.

Доброго дня! Треба фото подивитись. Ціну в л.с.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрий день! 

Як я і обіцяв, пропоную фото надто рідкісного триммера фірми IBM. Прилад на 3'' з кронштейнами кріплення  та передньою фальшпанеллю на 5''. Прилад був перевірений на працездатність перед демонтуванням з сервера IBM. Механічна частина приладу в відмінному стані, оскільки ним практично не користувалися. Касета Verbatim відповідного типорозміру в фірменному футлярі в комплекті. Плівка в касеті відмінно збереглася, про що свідчить її намотка на катушку.

Є коробка з касетами більшого типорозміру, але під даний пристрій вони не підходять. До нього є інший триммер іншої фірми.

Як я і казав, ще є в наявності працездатний італійський ноутбук з чорно-білим монітором та досить цікавим виконанням корпусу у формі саквояжа.

Також є історичний, але надійний виносний CD-RW фірми HP, а також зовнішний флоппі. 

Є багато інших комплектуючих відомих фірм. Переважно IBM.

P9180502.JPG

P9180504.JPG

P9180505.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Шановний Mikolay! Даний пристрій, як і багато інших, передбачався для безкоштовної передачі в Ваш музей. Я очікував хоч на яку-небудь Вашу відповідь. Але реакцією за 1,5 місяці (!!) було лише постійні перегляди вищезазначеного повідомлення та мого профіля. Оскільки були зафіксовані "німі" перегляди з Вашої сторони на сайті, а також "німі" відповіді навіть на мої звичайні людські привітання (!!), та лише Ваші якісь НЕ ЛЮДСЬКІ (!!) кривляння, окрім того, ймовірно після Ваших пустих дитячих скарг, візити Ваших близьких з ПОГРОЗАМИ заявити на мене в поліцію(!!), я змушений був ставити Вам мінуси репутації. З повагою, Яків.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Глядя на эти душевные муки Якова, родилось двустишье:

Эй, парниша? Промолчал?

Быстренько минусов назаполучал!

 

Чтоб не быть флудером, посмотрю на свои запасы компьютерного хламчика и предложу автору темы )

 

 

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 27.10.2017 в 20:58, Mikolay сказал:

Це вже ближче до теми!

Невже моя пропозиція триммера IBM та інших рідкісних пристроїв не по темі? Моєму повідомленню вже майже 2 місяці, а реакцією автора даної теми Mikolay на моє вищевказане повідомлення є його постійні перегляди та лише скарги і безпідставні звинувачення:

https://moskvich.net/topic/10590-тут-принимаются-предложения-по-улучшениюдополнению-правил-форума/?do=findComment&comment=686648

Р.S. Вищевказаний цитований коментар відповіді Mikolay-а для john-у з зрозумілих причин був згодом повністю вилучений автором теми та замінений на смайл без ніякого тексту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

yakov, а ви там якось самі по-сусідські розібратись не можете? Це ж форум москвичеводів, а не форум разбітих сердєц і ранєних душ.

Мені ото щось здається, що Миколаю ваша пропозиція якщо і цікава, то наврядчи він нею скористається. Ви ж це розумієте, правда? І що ви тут хочете від нього? І він же (з ваших слів) людина вкрай нечесна, і ви хочете знову наступити на ті самі граблі і подарувати йому триммер IBM та інших рідкісні пристрої?? Це так прекрасно та по-біблійному  =)   Чи вам просто уваги не вистачає?

Досить вже тут скиглити. Йдіть вже та ворота йому ті срані зламайте! Але робіть це уночі та у рукавичках! (щоб відбитків не залишилось, та й без рукавичок прохолодно може бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ймовірно ніхто розбиратись й не буде. На відміну від скаржника Mikolay-а я не "скиглю", як це він зробив в вищезазначеній темі, щоб "отримати в дар" незаслужені бали репутації. Нікому шкоди робити не збираюсь ні "в рукавичках", ні без них. Просто я Mikolay-ю пообіцяв, що запропоную деякі речі, і своє слово я стримав. Дивує лише відповідальність Mikolay-а за свої дії та вчинки та його реакція на мої пропозиції. А в решті, якщо він прихильник лише шахрайським чином відбирати, а потім ще й скаржитись та безпідставно звинувачувати  - Бог йому суддя!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяці потому...
  • 9 місяців потому...
44 минуты назад, Mikolay сказал:

Підниму темку та отримаю ще один мінус :)

Насколько старая техника и насколько дешевая интересна?

Есть, например, Apple PowerMac 7500/100 весь в сборе с мышей-клавой-монитором, но хочу 100 у.е. Это интересно?

 

А так, надо не сюда писать а на фантом ходить - http://www.phantom.sannata.ru/forum/index.php?f=4

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

10 часов назад, PS2 сказал:

Есть, например, Apple PowerMac 7500/100 весь в сборе с мышей-клавой-монитором, но хочу 100 у.е. Это интересно?

Ні.

  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

3 часа назад, malosol сказал:

наверно  там очень мало драг металов чтоб возитьса с ними))

Если даже проблема в этом, то за полтора года можно было бы, чтобы автор темы не игнорировал, а решил и дал конкретный ответ, что его интересует, либо же не интересует, а не оскорблял в нарушение п. 2.12 "Загальних правил Форуму", жаловался и безосновательно обвинял:

https://moskvich.net/topic/10590-тут-принимаются-предложения-по-улучшениюдополнению-правил-форума/?do=findComment&comment=686648

Р.S. Я не имею представления сколько там драгметалов, но девайс, что указанный на вышеуказанных фото имеет ценность как музейная реликвия. В интернете альтернативных предложений попросту нет, поскольку эти триммеры были в то время по цене компьютера и даже рядовые организации не могли себе позволить в такой роскоши.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...