Перейти до вмісту

Обьявы из инета (автомобили)


Ridgik

Recommended Posts

Я думаю что наши ребята найдут время посмотреть этот auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_2140_16855916.html#showImages автомобиль и встретить человека,если он надумает ехать за машиной.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Шановний старожил-письменник з кількістю повідомлень понад 3.000!
Не потрібно робити такі гучні заявки.
Тому перед усім форумом пропоную пригнати мені в Ужгород цю машину (попередньо знявши з обліку).
Ясно, що інтерес на неї в мене є лише в тому випадку, якщо вона дійсно без ржавчини і дійсно вся в оригінальній фарбі.
 
В разі прийняття моєї пропозиції гарантую немалу винагороду.
 
Всі нюанси можемо обговорити в п.п. або по телефону.

 

Если очень надо, то в любой момент могу поехать посмотреть, снять и пригнать))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

 
 

 

За немалу винагороду я б погодився на таку пригоду, якщо виділене синім кольором в одному посту не суперечить виділеному в другому .

Якщо вже пропонуєте "перед всім форумом", то не треба  обговорювати в ПП, чи по телефону, треба перед форумом і обговорювати.

Мої умови такі - купуєте машину ви самі - приїзжаєте в Дніпро, дивитесь на відсутність ржі , відповідність рідної фарби і оригіналу, ну і все таке, якщо подобається - купуєте і їдете в МРЕО переоформлювати. 

 

З таким чоловіком приємно спілкуватися - все детально і однозначно розписав.
А tommy412 у своєму пості в завуальованому вигляді назвав мене і ще 2-ох форумчан п#здоболами і навіть не вибачився в наступному пості, а просто написав "капец" (до чого це?)
Хочу внести ясність: я трошки неоднозначно виразився, тому приношу вибачення. Їхати в Дніпропетровськ для мене накладно не з фінансової точки зору, а просто немає часу. Фірму можу залишити максимум на один будній день. Якщо цей день попаде на суботу (в нас вона робоча) або на понеділок, то разом із неділею вийде вже 2 дні.
Але і цього замало: за 2 дні приїхати з Угорщини, пересікти кордон у Чопі, доїхати до Дніпропетровська, повернутися в Чоп, потім знову пересікти кордон і добратися додому просто нереально. Саме тому я і писав учора перед обідом: жаль, що вона не з Західної України - у цьому випадку можливість покупки була би дійсно реальною.
 
Тобто: самому приїхати в Дніпропетровськ і оглянути автомобіль у мене на жаль ніяк не вийде.
Якби я це міг зробити, то взяв би з собою когось із знайомих і назад би поверталися на 2-ох машинах (при умові, що цей "Москвич" і реально виявиться "лялечкою").
 
Тому я і написав про немалу винагороду: якщо би хтось взявся за таку справу, то машину потрібно і досконало оглянути, і рішення прийняти, і купити, і перегнати її.
Як на мене, то з оглядом ніяких проблем виникнути не повинно. В експертів-криміналістів (та й не тільки в них) є прилад, з допомогою якого можна визначити, чи є на машині фарбовані елементи кузова, а ржавчину (або відсутність її) можна й самому виявити.
Все інше другорядне: мене не цікавить ні стан ходової, ні те, чи капає з мотору масло, ні інші дрібні неполадки - все це можна відновити легко і недорого.
Найголовніше - це кузов, причому в більш широкому розумінні. Тобто: щоб ржавчини не було і на його хромованих елементах. У цьому випадку машина дійсно стоїть тих грошей, які за неї просять, а віддадуть іще дешевше: думаю, що 10-20% з ціни ще і збити можна.
 
Так, признаю, що знайти людину, яка візьме на себе весь цей тягар із допомогою в покупці на таких умовах, як я написав, майже нереально, а може це й взагалі утопія.
 
Більш реальний такий розвиток подій: надіятися на те, що машину не продадуть до серпня місяця, коли вся наша фірма піде у відпустку і тоді вже не буде проблем із часом (вірніше: з його нестачею).
 
І на остаток: chaika, чи можу я попросити номер телефону? Хотів би все-таки переговорити.
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та шо там гворити, брати на себе відповідвльність по купівлі машини, особливо затаку суму я не буду однозначно. 

Раджу, якщо всетаки око лягло на цю машину, звернутися до Дніпропетровських одноклубників, щоб оглянули, може виявитися що і часу марнувати далі не доведеться.

Телефон мій на форумі є. Ось

0бб-9з9-77-о9 Володимир.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Что тоже, по моему личному мнению никак не было бы упоротостью :) Лично я таковыми считаю тех кто покупает гнилое ведро за триста баксов и ночует потом месяцами возле него, вваливая сотни долларов и человеко-часов, и на выходе получит псевдоговно

 

Ну есть такое понятие как хобби. Человеку просто приятно этим заниматься. Такое тоже бывает. Пусть даже восстановление не в сток, а под корч, я это тоже приветствую, всяко лучше, чем просто в металлолом машину порезать.

 

Ну если только на выходе получится не такое: Тогда уж лучше в лом :))

 

5c6d2ad7968e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Раджу, якщо всетаки око лягло на цю машину, звернутися до Дніпропетровських одноклубників, щоб оглянули, може виявитися що і часу марнувати далі не доведеться.

 

Так, око на машину лягло.
В мене є двоє знайомих волговодів у Дніпропетровську.
Зразу же зв"яжуся з ними і попрошу, щоб вони подивилися машину і сказали мені свою думку щодо її стану.
Після їх повідомлення стане більш зрозуміло, чи взагалі варто думати над цією машиною.
Все-таки є ймовірність того, що на фотографіях і в описі вона значно краща, як насправді.
  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 купить машину и поставить её в гараж - это бред имхо.

 

Купити машину для душі, покласти її в гараж і виїжджати лише час від часу в хорошу погоду для свого задоволення - це бред?
Я таке чую вперше...
Таким чином можна зберегти її для наступних поколінь іще на довгі роки. Це теж бред?
  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Купити машину для душі, покласти її в гараж і виїжджати лише час від часу в хорошу погоду для свого задоволення - це бред?
Я таке чую вперше...
Таким чином можна зберегти її для наступних поколінь іще на довгі роки. Це теж бред?

 

Андрей, не обращайте внимания на таких "умников" с которыми Вы зацепились. они не стоят тех нервов и здоровья.

Вы абсолютно правы в своих высказываниях.

у меня мой ИЖ тоже пока что стоит в гараже. уже почти два года. нет времени на его доводку.вот весной займусь плотно и буду выезжать на выходных кататься на нем.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

.... поди поищи ВАЗ в таком состоянии за такую цену.Только пробег не указан...

Неделю назад взял себе  за 1400, пробег 113880км. 1998г/в

post-21406-0-39300700-1453810754_thumb.jpg

post-21406-0-23356700-1453810761_thumb.jpg

post-21406-0-53188500-1453810767_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Цена довольно хорошая, а уж тем более если с норм доками а не по техпаспорту. Но это скорее всего исключение из правил, т.к. от 1000 до 1500 куе все тазы или уложены наглухо, или с арестами, или по ТП, или идеальны внешне, но с несколькими сквозными дырищами. Отец последние полгода искал себе классический таз, ситуация очень знакома.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Цена довольно хорошая, а уж тем более если с норм доками а не по техпаспорту. Но это скорее всего исключение из правил, т.к. от 1000 до 1500 куе все тазы или уложены наглухо, или с арестами, или по ТП, или идеальны внешне, но с несколькими сквозными дырищами. Отец последние полгода искал себе классический таз, ситуация очень знакома.

Доки в порядке, с учета снимается без проблем. Пока не снимаю, т.к. собрался переставлять ГБО с Москвича. Как только вкину газ, сразу оформлю как положено с отметкой в т/п.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Доки в порядке, с учета снимается без проблем. Пока не снимаю, т.к. собрался переставлять ГБО с Москвича. Как только вкину газ, сразу оформлю как положено с отметкой в т/п.

Повезло с ценой 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Так, машина того стоїть.
Якби вона була десь на Західній Україні, я би вже вирушав за нею. 
Але їхати в Дніпропетровськ трошки накладно.
Та й погода не дуже сприятлива для їзди на діагоналках, які встановлені на "Москвича".

 

уважаемый если вам нужно это авто то поехали бы куда угодно ... те кто меня знает по постам помнят как я поехал во Львов за москвичем (не сложилось но не в этом разговор) 860 км на москвиче 2141 - 10 часов ночного ходу и я во Львове (2 кило денег на дорогу ) ... Главное желание ...я надеюсь что вы его купите .. положа руку на сердце я бы не отдал бы столько за Москвич ...

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Так, око на машину лягло.
В мене є двоє знайомих волговодів у Дніпропетровську.
Зразу же зв"яжуся з ними і попрошу, щоб вони подивилися машину і сказали мені свою думку щодо її стану.
Після їх повідомлення стане більш зрозуміло, чи взагалі варто думати над цією машиною.
Все-таки є ймовірність того, що на фотографіях і в описі вона значно краща, як насправді.

 

Из замеченного мной по машине (на заметку тем, кто будет смотреть):

 

Снаружи - резина, скорее всего не родная (радиус 155/13; диски колес, по-моему, должны краситься серебрянкой, а здесь похоже на новую краску; в багажнике запаска с крашенным диском. Недавно купил такие на Лепсе, по словам продавца новые, но шиномонтажники сказали, что восстановленные.

Внутри - пыльник рычага КПП менялся.

Любители стока, налетай:

 

https://auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_412_16883757.html#showImages

 

https://auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_2140_16866950.html

 

https://auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_2140_15933134.html#showImages

 

https://auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_2140_16881762.html#showImages

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Согласен с Богданом, резина похожа на и151с копейки,и почему нету фото подкапотного?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Любители стока, налетай:

 

https://auto.ria.com/auto_moskvich-azlk_412_16883757.html#showImages

 

 

Смотрел я етот 412 еще 2 года назад, печально там все: https://www.drive2.ru/l/5156542/

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ось інформація по "Москвичу-2140" за 1500$.

Тобто, по машині, за яку ми тут немало написали:


 

Фарба на ній доволі-таки потускнівша, лише поліровкою її навряд чи вдасться відновити.

На машині є біля 30 точок, де є міні-коррозія. Це в першу чергу місця, де з"єднуються кузовні деталі.

В одному місці коррозія вже дуже помітна - під капотом між бризговиками моторного відсіку і крилами.

На одному з задніх крил суттєва царапина, яка починається від фонаря, по ній уже теж поцвіла ржавчина.

 

Хром. запчастини теж не на висоті, на обох бамперах є крапки коррозії.

 

Одним словом: це не той варіант, який для мене може бути цікавим.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Ось інформація по "Москвичу-2140" за 1500$.
Тобто, по машині, за яку ми тут немало написали:
 
Фарба на ній доволі-таки потускнівша, лише поліровкою її навряд чи вдасться відновити.
На машині є біля 30 точок, де є міні-коррозія. Це в першу чергу місця, де з"єднуються кузовні деталі.
В одному місці коррозія вже дуже помітна - під капотом між бризговиками моторного відсіку і крилами.
На одному з задніх крил суттєва царапина, яка починається від фонаря, по ній уже теж поцвіла ржавчина.
 
Хром. запчастини теж не на висоті, на обох бамперах є крапки коррозії.
 
Одним словом: це не той варіант, який для мене може бути цікавим.

 

Откуда инфа? Кто смотрел вживую?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я на нього придевлявся. але далеко дуже від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я на нього придевлявся. але далеко дуже від мене.

Якби своя "біда" зараз не займала місце в гаражі, цілком можливо що і зацікавився б ним, візуально хороша машинка. Свого два роки тому гнав теж з тих країв - Дрогобич. Зняли з колодок у діда в дворі і 300 км за одним махом, зимою на порепаній всесезонці.))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мне показует шо уже продано.

Шо, прозібав?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://olx.ua/obyavlenie/prodam-azlk-2141-IDh83s8.html

Нашёл в своем городе,что скажете о цене?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...