Перейти до вмісту

Куплю блок циліндрів УЗАМ


Recommended Posts

Доброго здоров'ячка москвичеводам.

Цікавить покупка стандартного блока двигуна в хорошому стані - не гнилого, без значної корозії посадок під гільзи, цілими різьбами, комплектними бугелями і їх направляючими втулками. Можна без передньої кришки, при умові, що поверхня блока під гбц не фрезерувалася. Перевагу віддаю б/у, хоча можу розгянути і покупку нового, за помірні гроші. Перевагою буде придбати блок ближче до Рівного, з метою самовивозу. Але можливість пересилкою теж не відкидаю.

Всім дякую. Чекаю ваших пропозицій. Пишіть/дзвоніть - домовимося.

+38 О96 4О9 21 62

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Уточни какой именно блок тебе нужен: толстый или тонкий, они были разные по годам и по моделям.

Передняя крышка с маслонасосом в комплект блока никогда не входила, это отдельная запчасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

2 часа назад, Victor сказал:

Уточни какой именно блок тебе нужен: толстый или тонкий, они были разные по годам и по моделям.

Якби мені треба був товстий блок - я б про це написав. Якби мені треба був якийсь специфічний блок - я це теж би вказав. А потрібен самий звичайний, без різниці - ранній чи пізній, товстий чи тонкий, стандартний, з посадкою гільз 89мм.

А для всіх інших хотілок, в мене лежить заводський блок, з заводським посадочним 95. Тільки він зараз не на часі.

 

2 часа назад, Victor сказал:

Передняя крышка с маслонасосом в комплект блока никогда не входила, это отдельная запчасть.

Яка категорична заява. Тільки от люди продають не тільки заводські нові блоки, в описаній вами комплектації, а і б/у, в яких окрім передньої кришки в комплекті, може бути і задня, і гільзи всередині тєліпатися і ще вкладиші в бугелях лежати. Кожен по своєму поняттю продає. Дивіться на питання ширше.

Бажаєте поділитися ще якоюсь цінною інформацією?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...