Перейти до вмісту

Апгрейд или замена системника


Recommended Posts

Приветствую! Есть данный системник, работает в домашней сети. Хочется увеличить его мощность, начиная с проца. а то бывает нормально, а бывает на простых задачах тупит.

Или сразу купить системник с 4 мя ядрами и тд ?! Обьявки по своему городу видел, но часто проц 4 ядра, а остальные характеристики никакие... совсем простенькие, а цена от 1700 стартует на такие системники

Сегодняшние характеристики:

AMD Athlon 64 X2 Dual  4400+  2.31Гц

озу - 2Гб

материнка: Gigabayte GA - M61PME- S2P

 

Комп не для игр, а интернет, онлайн видео, соцсети.

Заранее спасибо за советы

 

комп12.jpg

комп1.jpg

комп123.jpg

Забыл указать: кроме того что тупит комп, есть еще один нюанс - он при нагрузке греется, причем вплоть до отключения. Потом только менять термопасту, тогда будет работать. А после перегрева без замены термопасты - долго не работает...

То есть греется проц и радиатор, вентилятор похоже не всегда справляется ...

Хочется чтобы не дорого и производительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

33 минуты назад, mk_fors сказал:

Хочется чтобы не дорого и производительно.

Надо менять платформу. Вот только понимать бы недорого это сколько в $

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 19.12.2018 в 23:42, mk_fors сказал:

Забыл указать: кроме того что тупит комп, есть еще один нюанс - он при нагрузке греется, причем вплоть до отключения. Потом только менять термопасту, тогда будет работать. А после перегрева без замены термопасты - долго не работает...  

З цим звісно ж якісь непонятки, або термопаста ну прям дуже пагана, або з процом біда.

В загальному ж відмінна материнка. Все що вам потрібно це 4гіга озу, дві планки по два гіга, або ж докупити одну якщо у вас стоїть 2 гіга одною планкою і який небудь атлон Х2 5000 і вище. Озу приблизно по 200грн за 2 гіга і проц десь 200-250грн. Сьогодні була можливість так би мовити безкоштовно обновити дружині комп робочий, було в неї 4гіга озу ддр2 і проц атлон Х2 4800+, поміняв на інтел і3 якийсь там 2 ядра 2,7 Ггц і память 4 гіга дд3, то скажу так хвалений інтел просто гів...., да трошки швидше працює, але по вартості це більше ніж вдвічі дороже і і3+дд3 новіше значно ніж ам2+дд2, а приросту в потужності максимум відсотків 10. Також якщо хочеш можу запропонувати 2 планки по два гіга і проц є ам2 чотирьохядерний, в суботу буду в полтаві можу привезти і лишити щоб ви протестили, а потім розрахунок, якщо цікаво пишіть чи дзвоніть .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

9 часов назад, mk_fors сказал:

Комп не для игр, а интернет, онлайн видео, соцсети.

Умну послабее железо, но все это тянет, сталкеров играл без проблем.

система.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

10 часов назад, Elektrod сказал:

З цим звісно ж якісь непонятки, або термопаста ну прям дуже пагана, або з процом біда.

В загальному ж відмінна материнка. Все що вам потрібно це 4гіга озу, дві планки по два гіга, або ж докупити одну якщо у вас стоїть 2 гіга одною планкою і який небудь атлон Х2 5000 і вище. Озу приблизно по 200грн за 2 гіга і проц десь 200-250грн. Сьогодні була можливість так би мовити безкоштовно обновити дружині комп робочий, було в неї 4гіга озу ддр2 і проц атлон Х2 4800+, поміняв на інтел і3 якийсь там 2 ядра 2,7 Ггц і память 4 гіга дд3, то скажу так хвалений інтел просто гів...., да трошки швидше працює, але по вартості це більше ніж вдвічі дороже і і3+дд3 новіше значно ніж ам2+дд2, а приросту в потужності максимум відсотків 10. Також якщо хочеш можу запропонувати 2 планки по два гіга і проц є ам2 чотирьохядерний, в суботу буду в полтаві можу привезти і лишити щоб ви протестили, а потім розрахунок, якщо цікаво пишіть чи дзвоніть 0666871616.

А почему бы и не попробовать. Сменю проц и оперативку, а там уж посмотрим...

Написал в лс, так как не знаю удобно ли говорить по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не могу найти станет ли на материнку:  Gigabyte GA - M61PME- S2P      проц: Процессор Phenom  X4 9500 ( HD9500WCJ4BGD ) ???

в нете как то скомкано все описано (((

 

п.с. Звонил знакомому. Сказал что подойдет.

Змінено користувачем mk_fors
дополнено
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...