Перейти до вмісту

Продам трансмиссионное масло ZF


^SERGIK^

Recommended Posts

Масло ZF Ecofluid M 75w-80,цена за литр 100грн.,телефон 0678573612,личка. 

IMG_20181028_112616.jpg

IMG_20181028_112539.jpg

IMG_20181028_112457.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Покупаем хорошее масло. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да оно ГЛ-4, Но блин это масло для тяжелонагруженных механических КПП грузовиков. Оно только в КПП жигули, девятки, москвич 412й. Зимой должно быть огонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

17 часов назад, Garri-g сказал:

Да оно ГЛ-4, Но блин это масло для тяжелонагруженных механических КПП грузовиков. Оно только в КПП жигули, девятки, москвич 412й. Зимой должно быть огонь.

Можно поподробнее?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 16.11.2018 в 16:50, toxa777 сказал:

Можно поподробнее?

Куда ж подробнее? Конкретно что интересует?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 15.11.2018 в 23:27, Garri-g сказал:

Да оно ГЛ-4, Но блин это масло для тяжелонагруженных механических КПП грузовиков. Оно только в КПП жигули, девятки, москвич 412й. Зимой должно быть огонь.

Зимой огонь, подтверждаю,ни кого не агитирую,но сам езжу,шумов не добавилось,кпп внутри стала чище,доставал привод спидометра,был коричневый стал чистый алюминий,в любой мороз нам доступный, мотор завожу без выжима сцепления,но масло не для гонщиков,так как не любит высоких оборотов,а в остальном.....Инфо по маслу можно найти в интернете.Ну и АП

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

25 минут назад, ^SERGIK^ сказал:

Зимой огонь, подтверждаю,ни кого не агитирую,но сам езжу,шумов не добавилось,кпп внутри стала чище,доставал привод спидометра,был коричневый стал чистый алюминий,в любой мороз нам доступный, мотор завожу без выжима сцепления,но масло не для гонщиков,так как не любит высоких оборотов,а в остальном.....Инфо по маслу можно найти в интернете.Ну и АП

Высоки индекс вязкости, способствует более легкому пуску в холодную погоду.  Только я так понимаю это масло больше для грузовиков малотонажных и автобусов)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

3 часа назад, JollyR сказал:

 Только я так понимаю это масло больше для грузовиков малотонажных и автобусов)

Да,все верно,но я же не продаю его как москвичевское,просто я на нем езжу,а все остальное на свой страх и риск,а для указанных транспортных средств самое то. Плюс увеличенный срок эксплуатации. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 07.12.2018 в 15:46, ^SERGIK^ сказал:

Да,все верно,но я же не продаю его как москвичевское,просто я на нем езжу,а все остальное на свой страх и риск,а для указанных транспортных средств самое то. Плюс увеличенный срок эксплуатации. 

Ну думаю на Жигах и Москвичах зайдет на ура. Еще даже увеличит срок експлуатации за счет возможности переварить большие нагрузки)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

4 часа назад, JollyR сказал:

Ну думаю на Жигах и Москвичах зайдет на ура. Еще даже увеличит срок експлуатации за счет возможности переварить большие нагрузки)

Да должно, оно рассчитано на очень большие нагрузки. Мы такое льем в ДАФы, у нас все машины евро5 и евро6, льем и в механики и в автоматы и в мосты.Так что масло проверено временем, нагрузками, километрами, но это на тягачах. Про жигули и москвичи, молчу, хотя я знаю два авто(моё и моего коллеги) что используют это масло в ежедневной эксплуатации + -  два года, у меня около 30000 пробега у товарища не знаю. Решать Вам, опять же акцентирую масло для грузовиков, автобусов, бусов и т. д. 

Для ленивых:

Синтетична трансмісійна олива ZF-Ecofluid M розроблена спеціально для використання в коробках передач з ручним і автоматичним управлінням, встановлених на вантажівках, малотоннажних автомобілях, автобусах і мікроавтобусах.

Трансмісійна олива ZF Ecofluid M SAE 75W-80 рекомендована до застосування в механічних коробках передач ZF для забезпечення дуже довгих інтервалів заміни мастила - до 540.000 км або до 3 років. У порівнянні з шістьма заливаннями оливи класу 02A або 02E, необхідними на аналогічний період експлуатації *, ZF Ecofluid дозволяє заощадити 30% коштів (або до 70% на 1 млн. Км. Пробігу).

Внаслідок оптимального узгодження в'язкості і фрикційних властивостей забезпечується покращений комфорт перемикання передач. Високий індекс в'язкості уможливлює легкий пуск холодного двигуна і бездоганне перемикання передач при всіх температурах. Також виробник гарантує економію палива до 1% протягом усього терміну застосування.

ZF-Ecofluid M виконує вимоги класів мастильних матеріалів TE-ML 01E, 02E, 16P. Олива вироблена з використанням гідрокрекингової базової оливиа для важких умов експлуатації та спеціального пакету присадок, що забезпечують тривалий захист вузлів коробки передач від зносу і самої оливи від старіння.

Оливи ZF-Ecofluid M пройшли серію тестів. У лабораторії відбувався вимір максимально допустимого навантаження на підшипники та шестерні, втрати крутного моменту, сумісність з синхронізаторами, стійкість до окислення, сумісність з матеріалами. Також проводилося стендове тестування під безперервним навантаженням, тестування перемикання передач, тест синхронізаторів та підшипників.

Основні переваги ZF-Ecofluid M при порівнянні зі стандартними мінеральними та синтетичними оливами:

  • Знижений коефіцієнт тертя і зменшення зносу
  • Висока ефективність - зниження витрати палива
  • Інтервал заміни оливи 540 000 км / 3 роки.
  • Можливість спільного використання з оливами згідно списку мастильних матеріалів (до 30% залишкового обсягу).

Застосування оливи ZF Ecofluid M SAE 75W-80 включає наступні трансмісії (в тому числі з інтардером):

  • ZF-Ecolite,
  • ZF-Ecomid,
  • ZF-Ecosplit,
  • ZF-AS Tronic,
  • ZF-AS Tronic lite,
  • ZF-AS Tronic mid.

Заявлені інтервали заміни масла:

  • 540 000 км / 3 Року - в коробках з сапуном
  • 300 000 км / 2 Роки - в коробках без сапуна

(Діють тільки за умови дотримання технічних вимог до експлуатації сапуна КПП).

Характеристики (типові значення)

  • Щільність при 15 ° C - 858 кг / м3
  • В'язкість при 40 ° C - 54 мм 2 / с
  • В'язкість при 100 ° C - 9,3 мм 2 / с
  • Індекс в'язкості - 157
  • В'язкість по Брукфільду при -40 ° C - 42.400 мПа.с
  • Температура займання (COC) ° C - 240
  • FZG A / 8,3 / 90 ступінь навантаження до задирака> 12
  • FZG A10 / 16,6R / 90 ступінь навантаження до задирака - 10
  • Інші специфікації: MAN 341 тип Z-5
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 11.12.2018 в 22:22, ^SERGIK^ сказал:

Да должно, оно рассчитано на очень большие нагрузки. Мы такое льем в ДАФы, у нас все машины евро5 и евро6, льем и в механики и в автоматы и в мосты.Так что масло проверено временем, нагрузками, километрами, но это на тягачах. Про жигули и москвичи, молчу, хотя я знаю два авто(моё и моего коллеги) что используют это масло в ежедневной эксплуатации + -  два года, у меня около 30000 пробега у товарища не знаю. Решать Вам, опять же акцентирую масло для грузовиков, автобусов, бусов и т. д. 

Для ленивых:

Синтетична трансмісійна олива ZF-Ecofluid M розроблена спеціально для використання в коробках передач з ручним і автоматичним управлінням, встановлених на вантажівках, малотоннажних автомобілях, автобусах і мікроавтобусах.

Трансмісійна олива ZF Ecofluid M SAE 75W-80 рекомендована до застосування в механічних коробках передач ZF для забезпечення дуже довгих інтервалів заміни мастила - до 540.000 км або до 3 років. У порівнянні з шістьма заливаннями оливи класу 02A або 02E, необхідними на аналогічний період експлуатації *, ZF Ecofluid дозволяє заощадити 30% коштів (або до 70% на 1 млн. Км. Пробігу).

Внаслідок оптимального узгодження в'язкості і фрикційних властивостей забезпечується покращений комфорт перемикання передач. Високий індекс в'язкості уможливлює легкий пуск холодного двигуна і бездоганне перемикання передач при всіх температурах. Також виробник гарантує економію палива до 1% протягом усього терміну застосування.

ZF-Ecofluid M виконує вимоги класів мастильних матеріалів TE-ML 01E, 02E, 16P. Олива вироблена з використанням гідрокрекингової базової оливиа для важких умов експлуатації та спеціального пакету присадок, що забезпечують тривалий захист вузлів коробки передач від зносу і самої оливи від старіння.

Оливи ZF-Ecofluid M пройшли серію тестів. У лабораторії відбувався вимір максимально допустимого навантаження на підшипники та шестерні, втрати крутного моменту, сумісність з синхронізаторами, стійкість до окислення, сумісність з матеріалами. Також проводилося стендове тестування під безперервним навантаженням, тестування перемикання передач, тест синхронізаторів та підшипників.

Основні переваги ZF-Ecofluid M при порівнянні зі стандартними мінеральними та синтетичними оливами:

  • Знижений коефіцієнт тертя і зменшення зносу
  • Висока ефективність - зниження витрати палива
  • Інтервал заміни оливи 540 000 км / 3 роки.
  • Можливість спільного використання з оливами згідно списку мастильних матеріалів (до 30% залишкового обсягу).

Застосування оливи ZF Ecofluid M SAE 75W-80 включає наступні трансмісії (в тому числі з інтардером):

  • ZF-Ecolite,
  • ZF-Ecomid,
  • ZF-Ecosplit,
  • ZF-AS Tronic,
  • ZF-AS Tronic lite,
  • ZF-AS Tronic mid.

Заявлені інтервали заміни масла:

  • 540 000 км / 3 Року - в коробках з сапуном
  • 300 000 км / 2 Роки - в коробках без сапуна

(Діють тільки за умови дотримання технічних вимог до експлуатації сапуна КПП).

Характеристики (типові значення)

  • Щільність при 15 ° C - 858 кг / м3
  • В'язкість при 40 ° C - 54 мм 2 / с
  • В'язкість при 100 ° C - 9,3 мм 2 / с
  • Індекс в'язкості - 157
  • В'язкість по Брукфільду при -40 ° C - 42.400 мПа.с
  • Температура займання (COC) ° C - 240
  • FZG A / 8,3 / 90 ступінь навантаження до задирака> 12
  • FZG A10 / 16,6R / 90 ступінь навантаження до задирака - 10
  • Інші специфікації: MAN 341 тип Z-5

При следующей замене надо будет попробовать на Жигулях) А про масло это я знаю и так без лени, знакомый такое в свой автобус заливает, вот как то с ним и разговорились про масла, а я задумался что в таких режимах как я експлуатирую Жигули надо будет попробовать его)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...