Перейти до вмісту

Розбираю свій 412


Recommended Posts

Всім привіт. Довго вагався, але все ж в силу обставин рішився продати свого 412-го. По мірі його розбору буду додавати позиції. Тим кого щось цікавить прошу дзвонити, а не писати по одному питанню раз в два дні, бронь можна хоч і на місяць якщо ви його братимете, якщо ні не тратьте мій час. Пишете список з якого ракурсу потрібні фото, що де поміряти (маю штангель, щупи, рулетка) і протягом доби все отримуєте. Все знаходиться в 5км від м.Лубни і в 3км від траси київ-харків, відправити можу чим завгодно, оплата бажано відразу, а то я вам довіряти повинен що ви його заберете, а довіряти мені що я відправлю не хочете. Важкі чи негабаритні речі я б рекомендував самим приїжати і забирати, адже 200-300км в наш час не відстань плюс можна пощупати, потрогати і отримати гарантовану знижку при самовивозі. Відправляти буду напевніше лише по суботам, бо в інший час не буде змоги це все доперти до нової пошти. Також розумійте що автомобілю 34 роки і заводського та ще й в оригіналі там лише шильдік ИЖ. тел.0666871616 Сергій

14. Корзина зчеплення нова, але покрита ржавчиною стає на маховик від 41 але трохи нища від стандартної  2101 з пауком, коли приміряв виявилось що моя вилочка погано дістає до неї  та ще й напевно якийсь хитрий вижимний для неї потрібно, закинув на полку 200грн.

15. ручки дверей 2140 стан як на мене 4+ 30грн штучка або 100 грн всі чотири

48. Помпа нова косозуба. Взята нова помпа, зточена крильчатка і надіта зверху косозуба крильчатка також зточена, зараз висота крильчатки десь на 3мм вище чим потрібно, нада ще зтачувати і скріпити їх між собою наприклад закльопками і буде нова косозуба помпа. 100 грн.

Більше фото тут, також там роздільна здатність більша. https://drive.google.com/open?id=1LsJsR3nJ5pyR82LuY5Y_zfDSAT3hOXbW

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На 331 голову бронь до 8 числа наступного року :) тіпа ап.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Забрал бы стекло заднее, но чувствую что доставка выйдет дороже него самого:)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

10 часов назад, dima-kharkov сказал:

Забрал бы стекло заднее, но чувствую что доставка выйдет дороже него самого:)

Знайомий іноді їзде на харків, якщо не поїде до того часу то відпишусь, сьогодні їхатиму в полтаву можу з відти відправити можливо трошки дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

3 часа назад, Elektrod сказал:

Знайомий іноді їзде на харків, якщо не поїде до того часу то відпишусь, сьогодні їхатиму в полтаву можу з відти відправити можливо трошки дешевше буде.

Там я так понял не доставка, а сама обрешетка стоит денег диких. Если вдруг поедет в Харьков, и стекло с подогревом еще не будет продано, то пишите.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бронь на колінвал 3317 (якщо буде розбиратись блок по частинам)

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

3. Низ двигуна 1.7 в блокі 331. Гільзи конотоп, поршня куплені на олх і виведені в одну вагу, кольца NPR, шатуни нові і виведені на двох вагах в одну вагу, колінвал 3317 шліфований на 0,25 по кругу, почищений і поміняна одна пробка(не відкручувалась).Пробіг цього коплекта 7тис км. Тиск на гарячу на холостих 1, після 1500-2000 об\хв тиск 3 атмосфери. Маховик проточений , вага менше на 1 кг, 2141. Помпа фенокс б\у. 4500грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тему підредактував, видалив продане, додав нові позиції. В альбом додав фото деяких процесів зборки для розуміння того що продаеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

ДПКВ+кронштейн з нержавійки(не магнітиться)

Оце окремо можна?

Подушки передніх сидінь у якому стані? 400 грн - за одне чи за два?

Ще цікавлять кармани на двері

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

23 минуты назад, D.Vader сказал:

Оце окремо можна?

Поки що ні, оскільки там повний коплект, поставив і поїхав, але якщо буде дерібан то віддам.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 минуту назад, Elektrod сказал:

якщо буде дерібан то віддам

Чекаю

Сидіння б узяв, на фото погано видно, що там з обивкою

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

5 минут назад, D.Vader сказал:

Чекаю

Сидіння б узяв, на фото погано видно, що там з обивкою

Завтра скину гарні фото

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

10 минут назад, D.Vader сказал:

Добре. 400 за штуку чи за пару?

За пару + ремні інерційні

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

19.МПСЗ. Блок секу мікро+блютуз, ДТОЖ, ДАД+ штуцер для врізки в колектор, ДПКВ+кронштейн з нержавійки(не магнітиться), шків моно клин з зубами, проводка. Весь комплект налаштований і робочий, докупляти нічого не потрібно, просто ставимо і заводимо. Єксплуатувався з комутатором ВТН, котушкою фенокс і трампльрною роздачею іскри, також підтримує холосту іскру, тобто можна ставити два комутатори і дві двойні котушки ЗМЗ або любий модуль запалення і відмовитись від трампльора. Детально про блок тут https://secu-3.org/secu-3-micro-ignition-ecu/?lang=RU   1300грн комплект б\у 6 місяців.

Как вообще впечатления о нем? Прошива сейчас под 1.7?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

11 час назад, dima-kharkov сказал:

Как вообще впечатления о нем? Прошива сейчас под 1.7?

Враження такі ж як і між контактим і безконтактним трампльором, в мене особисто не було ніякої. Поставивши секу після БСЗ прихода також не відчув, але з'явився ряд переваг таких як установка всих углів з точністю до градуса. В нас є гарна тема про регуліровку грузіків в трампльорі, але дістати у нас стробоскоп та ще й з углами нереально, тому їздив і не знав що там. Поставивши секу я все це можу побачини і настроїти, в ній дві прошивки, для бензу і для газу, можна їх і по іншому використовувати. Є корекція угла в залежності від температури, що дае змогу наприклад при 0 градусів зависти і отримати відразу майже стабільні холості і тд. Штука варта уваги. Прошивка така ufa-zavod.thumb.jpg.e3bf0b07501c3ef9d13f01967b4a23dd.jpg 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, Elektrod сказал:

Враження такі ж як і між контактим і безконтактним трампльором, в мене особисто не було ніякої. Поставивши секу після БСЗ прихода також не відчув, але з'явився ряд переваг таких як установка всих углів з точністю до градуса. В нас є гарна тема про регуліровку грузіків в трампльорі, але дістати у нас стробоскоп та ще й з углами нереально, тому їздив і не знав що там. Поставивши секу я все це можу побачини і настроїти, в ній дві прошивки, для бензу і для газу, можна їх і по іншому використовувати. Є корекція угла в залежності від температури, що дае змогу наприклад при 0 градусів зависти і отримати відразу майже стабільні холості і тд. Штука варта уваги. Прошивка така ufa-zavod.thumb.jpg.e3bf0b07501c3ef9d13f01967b4a23dd.jpg 

Торг еще уместен?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

14 минуты назад, dima-kharkov сказал:

Торг еще уместен?

Звісно уместен. Наприклад оплачуеш, а я плачу за пересилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

20. Накладка на випускний колектор(забув як іменуеться) для підігріву повітря + шпилька кріплення третьої гайки 50грн.

Жаровня.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

18. БСЗ. Трампльор ДК 3706 + комутатор ВТН + котушка суха фенокс + коса. При розборі відпала одна фішка від котушки  (можливо це останнім часом мені і виносило мозг), там можливо без проблем підпаятись проводом, якщо потрібно буде сам і припаяю. 400грн.

 

В 20.12.2017 в 21:09, Elektrod сказал:

23. Замок запалення б\у рік, відламана блокіровка руля, два ключа в комплекті контактна група в ідеалі, включала лише реле. 150грн

 

Оце мать заберу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Треба проточена зірка розпредвала, та жаровня з кріпленням. Звонив, пишу в лічку.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Клапана крышка бронь Домиком, можно фото, так сказати з усіх ракурсів, щоб я знав чи вийде у мене її довести до ладу. Ну і стан  з низу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Интерес на: 5.Два ската росава WQ-102 під шип, пробіг 1000-1500км резина 25 тиждень  виготовлення, розмір 175*70*R13 1200грн пара
 

Бронь до выяснения:

25. Замок двери 2140 новий 100грн

43 Гініратор 3701 з славути 65.А стає на рідні кріплення 400грн.

Фото, подробное описание. Замок какой именно двери? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...