Перейти до вмісту

Два 2140 в гаражах в Черкасах


Recommended Posts

Добрий день!

В пошуках Москвича для себе знайшов два пристойних екземпляра 2140 в гаражах в Черкасах. 
Я шукаю ИЖ 412, інакше забрав би один з них собі. Авто цікаві, шкода, якщо потраплять до рук перекупів.

1. 2140 87р, все життя в одних руках, власник запевняє, що рідний пробіг 80+ тис., без фаркопа, без "колхоза" сток, кузов на 4+ (проблемні місця низу задніх крил), без іржи, лакофарбове на 3, салон на 5+, двигун ймовірно потребує ремонту клапанів, їде гарно, гальма, електрика все працює відмінно, двері закриваються легко, в двигун не лазили, резина на 5.

ціна 13 К грн, тел. нуль дев"яносто сім 600 33 94

2. 2140 77р, все життя в одних руках, без фаркопа, без "колхоза", сток, кузов на 4, перекрас, міняне переднє крило, невелика гниль низ задніх крил, невелика гниль заднього лівого і переднього правого лонжерона, в інших місцях без іржі, салон на 5 (засалені сідухи), двигун вскривали (заміна вкладишів, кілець), двигун бомба, але потрібно міняти трамблер і випускний коллектор, Карб К 126 на ремонт або заміну, передня пасажирська і задня ліва двері закриваються неважно, ковпаки як нові, резина під заміну. В додачу пів гаража запчастин.

ціна 12,5 К грн, тел нуль дев"яносто шість 630 00 59, Михалич. По кодовому слову "Я від Антона" можна отримати знижку) 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Честно, вот по описанию первый мось будет людям интересен. Второй -  гнилой-перегнилой и за 12500 - как-то ваще в жопу. :(  Даже без фото. Что вообще нужно делать с классическим москвием, чтобы у него сгнили лонжероны?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 05.09.2017 в 12:13, Антон Чаукін сказал:

два пристойних екземпляра 2140 в гаражах в Черкасах. 
Я шукаю ИЖ 412,

Чому саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

13 часа назад, ancifer сказал:

Честно, вот по описанию первый мось будет людям интересен. Второй -  гнилой-перегнилой и за 12500 - как-то ваще в жопу. :(  Даже без фото. Что вообще нужно делать с классическим москвием, чтобы у него сгнили лонжероны?

На авто.ріа  написали би: "небольшая ржавчина", там серйозного нічого немає. Скільки знаю, у моськи завжди лонжерони гниють.
Мені всеодно ніякого зиску немає, кому цікаво, я інфу дав. А за ціну, там можна торгуватись, я думаю.

13 часа назад, fiks 1 сказал:

Чому саме?

Подобається мені 412 в ранньому кузові

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Лонжероны гниют там где крепиться передняя балка, потому что там есть карманы куда попадает вода, если эти места замазать мастикой или пластилином, то вода там,задерживаться не будет и не будет гнить. У меня есть знакомый с машиной 1975 года,так там все железо родное

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Без фото разговоры безполезны. Это как "у меня есть 8 карбов, но каких не помню и дешевле чем по 500 я не продам" при этом товар может не соответствовать как описанию так и действительности

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...