Перейти до вмісту

батя каже що йому пора на утиліт


Ігор

Recommended Posts

  • Відповіді 121
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Я бы не взялся .. ценности он для тебя не представляет , так что смысла нету столько денег и времени тратить .. имхо

Решать тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

піде на метал :good:

(шучу)

короче за рішотку будем говорити коли буду його розбирати не зараз чуть пізніше заодно і розпитаю на пошті шо там і дочого :hi:

Решил искать новый кузов?
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот это развели мы тут)) И всё таки народ мыинтиресный славянский потрындеть-хлебом не корми :hi:

Насоветовали столько что парень уже не знает что делать)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ігор привіт! Дивно, шо так дорого за кацапиків просять... Мій дядько з Касперівців свого коня після к/р кузова і перепотрошення моторця віддав на запчастини за 350 долярів, але через проблеми з документами... Ти добре пошукай, поспитай бариг на базарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

бариг питпти в ліс неходити

краще вже самому шукати

ненаю кіко раз вже писав я зараз на деякий час закинув це діло по браку коштів і часу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

оно чайка продае кузов в отличном состоянии и сравнительно не дорого, токо и того што вин далеко тянуть довго, хотя слышал поездом можно. От токо што кузов в Ахтырке (Сумская область)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я тут буду шукати :D

Ну начнем с того что такой кузов как у Чайки за такие деньги ты не купиш!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну що Ігорко земляк Хелло! (Мужики  Ігор Чемпіон області по картінгу --- це до того що руки ростуть з того місця що треба в плані роботи (ремонту)). Ціни в нас дійсно просто п...ц на москвічі. А по дєшовці ще гірші ніж  в нього. На рахунок автолюкса чи нової почти то в нас  в райцентрі нема, треба пиляти в Чернівці чи Тернопіль. Машину цю я бачив тільки на фотках, але буде час подивлюсь наочно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дорова Романич  :)

ця чесна людина зпіонерила мій самопальний карт :D

і всетаки я напевне буду брати 2141 кацапа :blush: тільки це ще не факт

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дарова, карт не спіонерив не надо, я тебе на змаганнях скільки раз пхав, так що мона сфоткатись., буде тепло впряжешся, то тижня за два повариш. До бухгалтерші не ходив за 2140 спитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

о так сделай себе кар с трансмисии 40го, ну даж были при саюзе с мотором 412м) вот

1cfcdca5e930.jpg

c08e04c5d39c.jpg

30881a15f084.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

о так сделай себе кар с трансмисии 40го, ну даж были при саюзе с мотором 412м) вот

По виду он больше не карт а гроб. Я бы не рискнул в такой сесть. При лобовом ударе о стену двигатель по инерции гонщика в лепешку раздавит имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

нє фоток поки нема

з компом проблеми

прикольна штука тільки я таких в реалі ще небачив

а охота покататися єєє!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

кому надо друг відрив вдома стікло моськи толі 403 толі шось таке заднє кому над дзвоніть 0968042188 це мій ном

продаю свого моську 2140 зелений роблено для себе коробка полонез в придачу мотор і ще деякі мєлочі типу міст кардан шарові і тому подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...